81 (redagavo tinsanis 2012-10-14 23:46)

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

Elena is Trojos parašė:

truko man kantrybe, kuri siaip jau gan ilgai tempia smile
chamas esi menko intelekto, sunku tau su teksto suvokimu, o moteru negerbi, saves taip pat.

pats issiprasei.

nuosirdizia prajuokinai:)yra kur gerbiu bet ju mazai, tave uz ka gerbt?as taves nei gerbiu nei negerbiu,,,,,as lietuvis ir tuom viskas pasakyta:))) IQ gerbeja:)

82 (redagavo Rolandas 2023-01-25 11:11)

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

Tema 15 metų senumo, paskutinės žinutės - 10 metų senumo. Gal jau nesivarginkit atsakinėti smile Jei aktualu verčiau naują temą pradėkit

83

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

Rolandas parašė:

Tema 15 metų senumo, paskutinės žinutės - 10 metų senumo. Gal jau nesivarginkit atsakinėti smile Jei aktualu verčiau naują temą pradėkit

Jam jokio skirtumo kur savo reklamą kišti.

84

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

Laimutė parašė:
Rolandas parašė:

Tema 15 metų senumo, paskutinės žinutės - 10 metų senumo. Gal jau nesivarginkit atsakinėti smile Jei aktualu verčiau naują temą pradėkit

Jam jokio skirtumo kur savo reklamą kišti.

Man irgi jokio skirtumo kur kišti svarbu kur nors įkišti

85

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

Andrius, 26 parašė:

cia kiekvienam savaip, kitam tas vaikas nesvarbu o kitas uz tuos zingsnius vaiko atiduos betka!

86

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

tai, kad išsiskyrėt neturi reikšti, kad matysit retai. viskas nuo jūsų priklausys:)

87

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

Edvinas parašė:

tai, kad išsiskyrėt neturi reikšti, kad matysit retai. viskas nuo jūsų priklausys:)

O kur nuoroda į reklamuojama puslapį?

88

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

Lilija, 22 parašė:

issiskrete su zmona,vaikas pasiliko su ja.....kaip susitaikyti,kad nematote jo pirmu zingsniu ir pan? ir kiek jums tai svarbu?

Būčiau laimingiausias vyras pasaulyje)

89

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

Konstantinai, Tu ESI laimingiausias vyras pasaulyje, tik iki šiol tuo netiki smile

90

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

Andre parašė:

Konstantinai, Tu ESI laimingiausias vyras pasaulyje, tik iki šiol tuo netiki smile

Ačiū Tau Andrė) kartais ir aš taip manau

91

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

Kas kam laimė. Vieni be vaikų mirtinai nelaimingi, kiti su vaikais. Gerbiu žmones, krie pamestinukus augina. O tuos, kurie palieka - prie sienos.

92

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

Andre retai pasirodo, Ieva turbūt naują meilę sutiko... Neįdomu liko čia sad

93 (redagavo Andre 2023-06-29 16:25)

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

Fjord parašė:

Andre retai pasirodo, Ieva turbūt naują meilę sutiko... Neįdomu liko čia sad

Konstantinas už visus smile kartais man kyla klausimas - ar yra tokia sritis, kurios jis neišmanytų....

LLLLaimute, kaip rožės, kaip Graikija? Tai gal Vaivos kaimynė? smile

94 (redagavo Fjord 2023-06-29 17:05)

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

Andre parašė:
Fjord parašė:

Andre retai pasirodo, Ieva turbūt naują meilę sutiko... Neįdomu liko čia sad

Konstantinas už visus smile kartais man kyla klausimas - ar yra tokia sritis, kurios jis neišmanytų....

LLLLaimute, kaip rožės, kaip Graikija? Tai gal Vaivos kaimynė? smile

Rožės žydi ir kvepia. Graikija didelė. Kur Vaiva nežinau, nežinau kurioje vietoveje ji gyvena. ... ožkytę padovanojom kaimynams. Dabar vėl Vokietijos padangėje ir pabusim kol uogas nuskinsiu ir uogienes išvirsiu. Juodieji serbentai jau stiklainiuose smile liko baltieji, raudonieji ir šilauogės. Tada vėl skirsiu į Graikiją.