41

Re: Ar verta saugot nekaltybe?

Mykolas, 19 parašė:

geriause kai buna kai paneli islaiko iki to kad pasimili kai jau tikrai buna isitikinus kad jie vienas kitam skirti (bet jau netie laikai nemanau kad tiek laiko galima iskenteti kai pas mus viskas apie seksa sukasi o ipac per tv)

Mykolai, kalbant apie laikus, barbora radvilaite, prancuzijos karaliene margo, katerina medici, ir t.t. ir t.t. pradejo ,,zaisti\ su vyrais, pakankamai jaunos. viena siu veikeju kiek pamenu jau trylikamte su broliais... tai va. laikai keiciasi, bet ne visais aspektais.



:::718

42

Re: Ar verta saugot nekaltybe?

pamenu..kai buvau nekalta..galvojau,kd geriausia nekaltybe butu prarast kur nors su kokiu nepazistamu..su pirma ir paskutini karta matomu zmogumi..tada nebutu taip baisu ir geda..bt isejo visai netaip..buvau su mylimu zmogumi..ir viskas ivyko naturaliai..
o saugoti ar nesaugoti nekaltybe..manau,cia jau merginos reiklalas..bt manau,jog iki bent 16metu nederetu jos prarasti..

43

Re: Ar verta saugot nekaltybe?

kodel vien merginos turi saugot nekaltybe ? smile pvz as gailiuosi ja prarades su bet kuo, geriau buciau dar laukes ir padares tai su mylima mergina...

44

Re: Ar verta saugot nekaltybe?

jei mergina tikrai aistringa, tai ji 16-20 tikrai praras nekaltybe, nesvarbu kokie tie isitikinimai bebutu- pries gamta nepasokinesi:)

45

Re: Ar verta saugot nekaltybe?

manau verta saugot...save gerbianti mergina tikrai saugos nakaltybe ir atiduos tam kuri myli

46

Re: Ar verta saugot nekaltybe?

na juk meile aplanko labai anksti:)

47

Re: Ar verta saugot nekaltybe?

Atsakysiu: verta, nes per anxti ja praradusi mergian nezino kas tai yra ir pradeda gyvent kaip zaidima tokius santykius. Geriau subrestu pirma.

48

Re: Ar verta saugot nekaltybe?

Tikrai verta saugot ... Man eina 19 ir as nekaltas .. ir man dzin ka kiti mano ir sako ... as nesiruosiu su kokia eiline permiegot vien todel ,kad tapt " kaltu " ...

49

Re: Ar verta saugot nekaltybe?

werta saugoti tam kuris to wertas...

50

Re: Ar verta saugot nekaltybe?

O aš ir saugau... Tam vieninteliui - antrajai savo sielos pusei. Ak, mano mylimasis, kur Tu esi... kur blaškais po šį pasaulį... ar ieškai manęs...

51

Re: Ar verta saugot nekaltybe?

man tas saugojimas atrodo..nu nzn... filmu prisiziuri cia iki vestuviu cia iki dar ko.. isaus ta diena kai tai atsistiks ir viskas...

52

Re: Ar verta saugot nekaltybe?

verta

53

Re: Ar verta saugot nekaltybe?

Milda, 20 parašė:

manau neverta..:) sutikus ta savaji princa ant balto zirgo nenoreciau buti nekaltoji mergele.. noreciau megautis kiekviena minute:) kad butu gera ir man ir jam.. bet aisku tai nereiskia kad prarasti nekaltybe reikia gultis i lova su bet kokiu pasitaikiusiu;)

tikrai pritariu siai nuomonei

54

Re: Ar verta saugot nekaltybe?

na nezinau merginos ka jus galvojat... :?
tiesiog kaip iseina taip iseina ir ziurint kaip vaikinas i tai ziuri jei jis pats per belenkiek perejes ir dar tikisi kad tu nekalta busi tai su juo isvis nereik prasidet, reik pirma pazinti zmogu tapti draugais ir tada meile pati ateina, jei vaikinas pats protingas tai supras tave kad ir pries ji galejai but isimylejus ir turejai rimtu santykiu su savo buvusiu vaikinu, tik tau nepasiseke issiskyret suprate per velai kad esat skirtingi zmones, nes kai meiles liga aplanko tai vienas kitam tobuli bunam ypatingai pirmojoje meileje ti atsispindi ir atrodo kad kalnus kartu nuversit, bet pasirodo ne tuos pacius kalnus nusiziureja buvot...
tokia mano filosofija...

55

Re: Ar verta saugot nekaltybe?

niu nzn

56

Re: Ar verta saugot nekaltybe?

Noreciau nekaltos jai ruosciausi su ja gyventi visa gyvenima likusi na tuoktis ir panasiai.....

57

Re: Ar verta saugot nekaltybe?

emmmm......
ar ta nekalta mergina, kuri nekaltybe praras su savo vieninteliu vyru....ar nenores po to isbandyti tai ir su kitais, juk ji zmogus-smalsus.....nesakau, kad puls kitiem, bet susidariusiom tinkamom salygom gali ir "netyciom" pasinaudoti......gyvenimo keliai ivairus, ju nenumanom wink
nekaltybe reiktu prarasti is meiles mylimam zmogui, o kiek meile truks ir nezinosim....

58

Re: Ar verta saugot nekaltybe?

cia jusu pasiklausius noliu vel but skaistus sad

59

Re: Ar verta saugot nekaltybe?

sakyciau reikia saugoti...

60

Re: Ar verta saugot nekaltybe?

tai tu gal uz tai kat mergina pirma karta sugultu tik po vestuviu , niu niu o ka iki vestuviu tvatinsi lenta su skylute big_smile noriu nekaltos vestuvem tai gal ir pats zadi ta nekaltybe saugoti big_smile o sorry tik daba pamaciau 14 metuku kai paauksi tada ir snekek big_smile