21

Re: Draugas

Geriau vienas geriausias draugas,nei simtas veidmainiu!

22

Re: Draugas

Simona, 17 пишет:

Sigitai,tai visko būna:D
Reiškia jis nebuvo tikras draugas..

Bet pagalvok, desimt metu laikai jy tikru draugu, o pasirodo, kad per desimt metu jo net pazint nespeji... Tai kaip savam supratime ir jausmuose atsikapstyti, kas yra tikra o kas ne?

23

Re: Draugas

Lina, 20 пишет:

Geriau vienas geriausias draugas,nei simtas veidmainiu!

Kitaip but ir negali... Simto draugu juk neymanoma tureti, apie tai cia sneka ir eina... big_smile

24

Re: Draugas

Sigitas, 23 пишет:
Lina, 20 пишет:

Geriau vienas geriausias draugas,nei simtas veidmainiu!

Kitaip but ir negali... Simto draugu juk neymanoma tureti, apie tai cia sneka ir eina... big_smile

Bet yra ir tokiu zmoniu kurie sako,wat cia toks mano draugas,wat ir antanas,ir jonas,ir sima,ir t.t . ir vardina be perstojo..O kitas sako wat turiu viena geriausia drauga ir jis yra mano mama,brolis ar sese! tad vienam atrodo,kad draugas yra tik ta kuri pazysti,o kitam kuriam gali daugiau visko patiketi,nei kazkam kitam!

25

Re: Draugas

Lina, 20 пишет:
Sigitas, 23 пишет:
Lina, 20 пишет:

Geriau vienas geriausias draugas,nei simtas veidmainiu!

Kitaip but ir negali... Simto draugu juk neymanoma tureti, apie tai cia sneka ir eina... big_smile

Bet yra ir tokiu zmoniu kurie sako,wat cia toks mano draugas,wat ir antanas,ir jonas,ir sima,ir t.t . ir vardina be perstojo..O kitas sako wat turiu viena geriausia drauga ir jis yra mano mama,brolis ar sese! tad vienam atrodo,kad draugas yra tik ta kuri pazysti,o kitam kuriam gali daugiau visko patiketi,nei kazkam kitam!

Tu cia sneki apie tuos zmones kurie skirtingai supranta zody DRAUGAS? Ar ka cia tuom norejai pasakyt?
Visokio supratimo zmoniu yra ir jei jam kazkas kazkaip atrodo, tai nereiskia, kad ir kitam taip atrodys... Daugely dalyku, tame tarpe ir zodziu, mes suprantame skirtingai... big_smile

26

Re: Draugas

Lina, jei vadina draugu, tai nereiskia, kad jis jau tikras draugas,,
>> visi juk sako, va vienas mano draugas tai moka taip ir taip,,, kartais pasako pazistamas.. bet as pvz to labai nesureiksminu.. wink
>>>> visi manyciau, supranta, kuris draugas yra, o kuris pazistamas wink

27

Re: Draugas

Nijole, nevisi supranta... va Lina kazkaip nelabai supranta... big_smile

28

Re: Draugas

uj as sakau kaip yra,nes darugas tas su kuriuo nuo vaikystes bendrauji,arba kaip issikrausti vel naujas atsiranda draugas,kai kur kitur isvykstivel naujas draugas atsiranda..Tik as noriu pasakyti,kad vienas zmogus gali tureti 10draugu ir juos tikrai taip gali vadinti,o kitas tik 1 ar 3! As apie pazystamus cai visai nekalbu!

29

Re: Draugas

aaa, ok tada, taika, Linut wink
>>>> Sigitai,o tu tai tai liet gausi, nes niekas tau niekur vakar eit neleido, o tu nuejai big_smile

30

Re: Draugas

Nijolė, 20 пишет:

aaa, ok tada, taika, Linut wink
>>>> Sigitai,o tu tai tai liet gausi, nes niekas tau niekur vakar eit neleido, o tu nuejai big_smile

O velnias... kaltas! Apie leidima visai pamirsau... big_smile
>>>> Linute, taikos noriu big_smile

31

Re: Draugas

butent, paprasyt leidimo tai ne tas pats kaip ji gauti ;D
>>> o cia dar pasimasciau apie tuos draugus, tai pamasciau ir primasciua, kad as juos skirstau i mokslo, laisvalaikio ir dar kazko, zdz,,, pvz, turiu draugutes labai geras, bet gink dieve, nenoreciau su jomiskokio mokslo darbo daryti,nes nusisauciau, isproteciau; o va su kai kuriais mokslo draugais tiesiog gera dirbti, bet apie joki laisvalaiki su jais pagalvot negaliu wink zdz, draugai savose vietose wink

32

Re: Draugas

Sigitai,kartais būna tikrai sunku atskirti,o kartais net neįmanoma..
Liūdna kai taip nutinka,ir nieko čia nepakeisi:)
Mmmm....net nežinau būdo kaip galima atskirti...:::042

33

Re: Draugas

Yra tokie nuostabūs žodžiai: \ Ne tik meilė bet ir draugystė prasideda nuo vieno žvilgsnio... Kaip didžiulę knygą galima sutalpinti foto juostoje... Taip ir visą žmogaus gyvenimą veiname žvilgsnyje... Ir jei kažkas sugeba perskaityti pačius svarbiausius puslapius, jis jau tavo draugas... ";) Va šitie žodžiai tai super... wink

34

Re: Draugas

draugas,turėtų būti žmogus kuriuo aš pasitikiu..bet..draugų gali būti daug,bet tikrų-labai mažai..