261

Re: geriausias sportas yra... :) kas?

Laimutė parašė:
Ieva parašė:
Andre parašė:

Geriausias sportas yra važinėti po gamtą ir vaikščioti po mišką iki vidunakčio smile
ir grįžus rasti jus visus miegančius, nes vakar visą naktį virtualiai gėrėt ir sportavot smile

Prieš keletą metų grybaujant Kazlų Rūdos miške atokiam eglyne radau ant medžio pakabintą moterišką žieminį paltą, o po juo ant žemės žieminius aulinius batus. Daiktai buvo nenunešioti. Lb.išsigandau ir išėjau iš tos vietos ir miško. Apėmė kažkokia negera nuojauta...

Keista. Gal giliau, eglyne ir moterį būtumei radusi...pakabintą :::819

Būtent. Grįžau prie automobilio ir papasakojau savo ex. Norėjau skambint policijai, bet jis man griežtai uždraudė.

262

Re: geriausias sportas yra... :) kas?

Oho, Ieva...
Va čia tai potyris... Ypač jei gryauji viena...

263

Re: geriausias sportas yra... :) kas?

Aš vistiek būčiau pranešusi policijai, juk tiek dingusių žmonių ir neišaiškintų nusikaltimų yra. Kartais kiekviena  detalė būna svarbi.

264

Re: geriausias sportas yra... :) kas?

Aš buvau paltą nusipirkusi su krauju. Radau eBay paltą su šinšilos pamušalu. Nebrangiai pardavė ir paėmiau, nes striukei šilto pamušalo reikėjo. Išardžius radau daug sudžiūvusio kraujo. Iš gerosios pusės buvo užsiūta skylė, bet kai man tik kailio reikėjo tai buvo nesvarbu. Žodžiu, iš gerosios kailio pusės, iš pirmo žvilgsnio nieko nebuvo matyti. Nei kraujo nei skylės. Matyt ir valykloje tik paviršutiniškai išvalė.
Nunešiau aš tą paltą į policijos komisariatą, ten viską surašė, padarė nuotrukas, išmatavo skylę. 3 cm. Gerai pamenu, nors tai 2006 buvo. Pardavėjo adresą užsirašė, įvedė į duomenų bazę...ir paltą į laboratoriją. Kitą dieną atvykę ir maišelį kur buvo įdėtas paltas pasiėmė ir kartoninę siuntos dėžutę.
Tik po pusmečio jį atgavau, bet jau siūti nesinorėjo nieko iš jo. Komisaras sakė, kad tai peiliu padaryta skylė ir pagal kraujo kiekį sprendžiant, turbūt mirtinas sužeidimas buvo.

265

Re: geriausias sportas yra... :) kas?

Siaubas...
Rūsio pasakėlės nakčiai smile

266

Re: geriausias sportas yra... :) kas?

Andre parašė:

Oho, Ieva...
Va čia tai potyris... Ypač jei gryauji viena...

Tai jau tikrai.

267

Re: geriausias sportas yra... :) kas?

Laimutė parašė:

Aš vistiek būčiau pranešusi policijai, juk tiek dingusių žmonių ir neišaiškintų nusikaltimų yra. Kartais kiekviena  detalė būna svarbi.

Mano ex būt į sieną mane įrėminęs.

268 (redagavo Laimutė 2023-01-13 17:12)

Re: geriausias sportas yra... :) kas?

Andre parašė:

Siaubas...
Rūsio pasakėlės nakčiai smile

Na, gal tam yra labai paprastas paaiškinimas ir visai nekalta istorija.  Bet, tuo remiantis, mūsų fantazijos gali sukurti kažką baisaus arba linksmo. Žiūrint kaip žiūrėti, bet visos tiesos sužinoti jau nebepavyks.

269

Re: geriausias sportas yra... :) kas?

Ieva parašė:
Laimutė parašė:

Aš vistiek būčiau pranešusi policijai, juk tiek dingusių žmonių ir neišaiškintų nusikaltimų yra. Kartais kiekviena  detalė būna svarbi.

Mano ex būt į sieną mane įrėminęs.

Matyt buvo iš tų kurie "nieko nematau - nieko nežinau - ramiau gyventi" smile ?

270

Re: geriausias sportas yra... :) kas?

Ieva parašė:

Prieš keletą metų grybaujant Kazlų Rūdos miške atokiam eglyne radau ant medžio pakabintą moterišką žieminį paltą, o po juo ant žemės žieminius aulinius batus. Daiktai buvo nenunešioti. Lb.išsigandau ir išėjau iš tos vietos ir miško. Apėmė kažkokia negera nuojauta...

Parėjus po pirminio šoko ir šiltai pavakarojus, norisi filosofuoti smile
Bet juk viskas taip sąlygiška ir kitam žmogui gali atrodyti priešingai.
Įsivaizduokit, jei mišku būtų ėjusi ne gyvenimo mylima Ieva, o kokia nors vargšė sušalusi benamė. Ir staiga - paltas, batai - ji būtų padėkojusi Dievui už nuostabią dovaną ir laiminga palikusi tą vietą...

271

Re: geriausias sportas yra... :) kas?

Laimutė skundike. Pas Ieva geras ex vyras. O su tuo paltų miške ten buvo raganų ritualai

272

Re: geriausias sportas yra... :) kas?

Andre parašė:
Ieva parašė:

Prieš keletą metų grybaujant Kazlų Rūdos miške atokiam eglyne radau ant medžio pakabintą moterišką žieminį paltą, o po juo ant žemės žieminius aulinius batus. Daiktai buvo nenunešioti. Lb.išsigandau ir išėjau iš tos vietos ir miško. Apėmė kažkokia negera nuojauta...

Parėjus po pirminio šoko ir šiltai pavakarojus, norisi filosofuoti smile
Bet juk viskas taip sąlygiška ir kitam žmogui gali atrodyti priešingai.
Įsivaizduokit, jei mišku būtų ėjusi ne gyvenimo mylima Ieva, o kokia nors vargšė sušalusi benamė. Ir staiga - paltas, batai - ji būtų padėkojusi Dievui už nuostabią dovaną ir laiminga palikusi tą vietą...

Arba, jeigu batai būt netikę išsikeitusi į alkoholį. Bomžai sąvartynuose anksčiau, sakoma, padurdavo vienas kitą dėl kelių litų.

273

Re: geriausias sportas yra... :) kas?

Ieva parašė:
Andre parašė:
Ieva parašė:

Prieš keletą metų grybaujant Kazlų Rūdos miške atokiam eglyne radau ant medžio pakabintą moterišką žieminį paltą, o po juo ant žemės žieminius aulinius batus. Daiktai buvo nenunešioti. Lb.išsigandau ir išėjau iš tos vietos ir miško. Apėmė kažkokia negera nuojauta...

Parėjus po pirminio šoko ir šiltai pavakarojus, norisi filosofuoti smile
Bet juk viskas taip sąlygiška ir kitam žmogui gali atrodyti priešingai.
Įsivaizduokit, jei mišku būtų ėjusi ne gyvenimo mylima Ieva, o kokia nors vargšė sušalusi benamė. Ir staiga - paltas, batai - ji būtų padėkojusi Dievui už nuostabią dovaną ir laiminga palikusi tą vietą...

Arba, jeigu batai būt netikę išsikeitusi į alkoholį. Bomžai sąvartynuose anksčiau, sakoma, padurdavo vienas kitą dėl kelių litų.

tai va, Ieva, reikėjo paimti ir atneši iki pamiškės smile

o jei rimčiau - aš Laimutės vietoj prie to drabužio daugiau net nebūčiau prisilietusi, kasnors kitas būt turėjęs išmesti, generalinį valymą padaryti, o aš kokioj nors SPA visą dieną būčiau maudžiusis ir ką nors gėrusi smile

274

Re: geriausias sportas yra... :) kas?

Konstantinas parašė:

Laimutė skundike. Pas Ieva geras ex vyras. O su tuo paltų miške ten buvo raganų ritualai

A, stebuklingas nematomas apsiaustas ir batai septinmyliai? smile

275

Re: geriausias sportas yra... :) kas?

Andre parašė:
Ieva parašė:
Andre parašė:

Parėjus po pirminio šoko ir šiltai pavakarojus, norisi filosofuoti smile
Bet juk viskas taip sąlygiška ir kitam žmogui gali atrodyti priešingai.
Įsivaizduokit, jei mišku būtų ėjusi ne gyvenimo mylima Ieva, o kokia nors vargšė sušalusi benamė. Ir staiga - paltas, batai - ji būtų padėkojusi Dievui už nuostabią dovaną ir laiminga palikusi tą vietą...

Arba, jeigu batai būt netikę išsikeitusi į alkoholį. Bomžai sąvartynuose anksčiau, sakoma, padurdavo vienas kitą dėl kelių litų.

tai va, Ieva, reikėjo paimti ir atneši iki pamiškės smile

o jei rimčiau - aš Laimutės vietoj prie to drabužio daugiau net nebūčiau prisilietusi, kasnors kitas būt turėjęs išmesti, generalinį valymą padaryti, o aš kokioj nors SPA visą dieną būčiau maudžiusis ir ką nors gėrusi smile

Išmečiau, žinoma nors ir truputį gaila buvo. Juk jei jau perki ką nors, tai ir reikia.

276

Re: geriausias sportas yra... :) kas?

Konstantinas parašė:

Laimutė skundike. Pas Ieva geras ex vyras. O su tuo paltų miške ten buvo raganų ritualai

Dabar įsivaizduok, kad tavo mamą kažkas nudūrė ir niekas nežino kas, nežinomybė ir visokios spekuliacijos bei prielaidos. Ar tu nenorėtum, kad būtų surastas tavo artimiausio žmogaus žudikas ir nubaustas?

277

Re: geriausias sportas yra... :) kas?

Shameless parašė:

Tai Sportas palikoo Kriminaluu tongue big_smile big_smile Nuu Nafigg

Pasitaiko kartais smile
O tau 30 atsispausdimų už nedalyvavimą diskusijoje big_smile

278

Re: geriausias sportas yra... :) kas?

Shameless parašė:

Tai ka AS Pats Kriminalas tongue tongue big_smile Delto Mane ir NER big_smile

Nu, tai viskas aišku smile . Turbūt ir dujų trasą padegei, a ?

279

Re: geriausias sportas yra... :) kas?

https://www.youtube.com/watch?v=Jk7rliZpuSs

Geriausias Adrenalinas CIAA tongue tongue smile

Turu TOKI Transportaa TIK TAIP Ziauriai Nevarinejuu tongue big_smile big_smile  Respect JAM

280

Re: geriausias sportas yra... :) kas?

Shameless parašė:

https://www.youtube.com/watch?v=Jk7rliZpuSs

Geriausias Adrenalinas CIAA tongue tongue smile

Turu TOKI Transportaa TIK TAIP Ziauriai Nevarinejuu tongue big_smile big_smile  Respect JAM

Labai įspūdinga. Tikras patrakėlis. smile