41

Re: kurie grazesni? fotbolo ar krepsinio berniukai?

Jonas, 16 parašė:

surado tema big_smile lyg grozis priklausytu nuo to ka jis zaidzia big_smile

na zinoma, kad kai kas priklauso big_smile o jei lygintume su sumo imtynininkais... big_smile jie wisi wienodo kirpimo, riebus, dideli, stori... vnz ujj sad

42

Re: kurie grazesni? fotbolo ar krepsinio berniukai?

bet as pagalvoju, galvoju vis dar :? dar vis galvoju... nius, nzn bet jie ten kitokius visokius pratimukus juk daro ir gaunasi, kad pas vienus vienos kuno linijos paryskeja, pas kitus kitos... bet ziuriu as i tuos futbolistukus ir :::742

43

Re: kurie grazesni? fotbolo ar krepsinio berniukai?

nu ti turbut jiem ant koju labiau riaumeniukai matos,nes gi kaip suprantu jiems rankomis kamuolio liest tai negalima, ir kojos mankstinas labiau... :::808

44

Re: kurie grazesni? fotbolo ar krepsinio berniukai?

negalima, bet ... as ne apie kojas, Vaivut, sneku wink

45

Re: kurie grazesni? fotbolo ar krepsinio berniukai?

bet man tai kai ant koju tokie kunkolai pasidaro-jau nebegrazu tongue reikia wisur po truputi, ir zinoma pilviuka biskiuka pagrzint... tada tai mmmm :::810

46

Re: kurie grazesni? fotbolo ar krepsinio berniukai?

:? taip kaip tu sakai, tai jo .. feee. .... as zinau,kad kai tie, kurie zaidzia ta futboliuka, tai ju uzpakaliukai grazus patampa :::742 ;D tai va... del to futbolistukai geris musu akytems wink

47

Re: kurie grazesni? fotbolo ar krepsinio berniukai?

rimtai daug laksto ir uzpakaliukai jegiski pasidaro smile bumbuliukai big_smile taip taip ant uzpakaliuko bumbuliukai-liux, tik ne ant kojyciu tongue

48

Re: kurie grazesni? fotbolo ar krepsinio berniukai?

nius va.. reikia cia kokios nors krepsininkeliu ekspertes, galetume sulyginti ir rasti tiesa siam pasauly, issiaiskinti, kuris grozis yra TAS GROOOOOzis :::742

49

Re: kurie grazesni? fotbolo ar krepsinio berniukai?

man ti atrodo kad krepsininkai grooooziu ant uzpakaliuku neturi big_smile

50

Re: kurie grazesni? fotbolo ar krepsinio berniukai?

man irgi taip atrdodo :? nors kas ten zino wink ka jie slepia uz tu sortuku wink

51

Re: kurie grazesni? fotbolo ar krepsinio berniukai?

reiketu patikrinti... :::044:::037:::045

52

Re: kurie grazesni? fotbolo ar krepsinio berniukai?

ai, bet mano naguciai vis tiek nori patikrinti futbolistuku kelniukus ;D

53

Re: kurie grazesni? fotbolo ar krepsinio berniukai?

na man tai asmeniskai grazesni krepsininkai ju isvaizda man mielesne,bet krepsinio tai pacio nemegstu.man fudbolas mielesnis zaidimas as ten labiau viska suprantu :::858:::008

54

Re: kurie grazesni? fotbolo ar krepsinio berniukai?

o as tai futbolo wisai nesuprantu... idomesniu dalyku yra futbole nei pats futbolas tongue

55

Re: kurie grazesni? fotbolo ar krepsinio berniukai?

as nei krepsinio, nei futbolo nesuprantu.. mano drauge tai krepsininke, tai kai su ja sueidavau dazniau, tai ir suorasti viska pradejau, bbet dabatr likimas musu kelius trumpam isskyre, tai vel zalios pievos ir laukai man...
tai va... reikia ku=oki futbolistuka mums Vaivute, pasigauti ir viska mes tuose zaidimuose suprasim ir nereikes ziureti kur nereikia, ;D

56

Re: kurie grazesni? fotbolo ar krepsinio berniukai?

aga, wiska priwaciai isaiskins :::044

57

Re: kurie grazesni? fotbolo ar krepsinio berniukai?

istrenisuotas visas kunas...;] juk negalvoji kad jie ten per treniruotes vien ant koju dirba...;D kaip ir pas visus sportininkus raumenuku visur yra..;D

58

Re: kurie grazesni? fotbolo ar krepsinio berniukai?

pats saldziausias zuikis mano..... :*:*:*

59

Re: kurie grazesni? fotbolo ar krepsinio berniukai?

saldziausias ? reiketu paragaut, tada ir mes zinotume :::a14

60

Re: kurie grazesni? fotbolo ar krepsinio berniukai?

jo, pavaisink ir mus :::742, nebuk skrega Veronika, dalinkis su draugais :::b18