21

Re: :Bjurusis anciukas"

Linas, 19 wrote:
Martyna, 19 wrote:
Linas, 19 wrote:
Auris, 19 wrote:

alia o jus dar toki sugebejot kazkur pamatyt... :?


>> as irgi Auri tv tik zinioms veizeti naudoju ir tai ne visada nes jos nera objektyvios... :::042

> o cia dar kazkokias muilo operas ziuri.. apgailetina.. :::819

hey! :::920 tokie serialai yra vaikystės pasakų atitikmuo tam tikra prasme... vyresniam amžiuj kartais irgi norisi tų pasakų smile

>>>>>>
martyna bet kai sedi siputusi akis ir vepsai i pasaka.. tai nyksta smegeneles ir tampi priklausoma nuo siuzeto nors jis nerelus.. as pasiziurejau viena karta ta  serijala kai valgiau tai zvengiau nes ji tokia vepla padaryta kaip kokia is gludumos kaimo.. nors realybe nes isvaziuoji is Maskvos ir baigiasi ciilizacija...
>> o pasaka gali tapti ir gyvenimas jei tinkamai ji tvarkysi ir ziuresi wink

zinok ir as zvengiu kai ji ziuriu, bet man jis tuo ir patinka,kaip po sunkios dienos grizti ir nuotaika pasikeli;D;D;D

22

Re: :Bjurusis anciukas"

Linas, 19 wrote:
Martyna, 19 wrote:
Linas, 19 wrote:
Auris, 19 wrote:

alia o jus dar toki sugebejot kazkur pamatyt... :?


>> as irgi Auri tv tik zinioms veizeti naudoju ir tai ne visada nes jos nera objektyvios... :::042

> o cia dar kazkokias muilo operas ziuri.. apgailetina.. :::819

hey! :::920 tokie serialai yra vaikystės pasakų atitikmuo tam tikra prasme... vyresniam amžiuj kartais irgi norisi tų pasakų smile

>>>>>>
martyna bet kai sedi siputusi akis ir vepsai i pasaka.. tai nyksta smegeneles ir tampi priklausoma nuo siuzeto nors jis nerelus.. as pasiziurejau viena karta ta  serijala kai valgiau tai zvengiau nes ji tokia vepla padaryta kaip kokia is gludumos kaimo.. nors realybe nes isvaziuoji is Maskvos ir baigiasi ciilizacija...
>> o pasaka gali tapti ir gyvenimas jei tinkamai ji tvarkysi ir ziuresi wink

nemanau, kad nyksta smile jei kažkam tai padeda atsipalaiduoti, pamiršti rūpesčius ar dar kokį velnią, tai kodėl gi ne? O tos smegenys nyksta tada (o gal jau išnykę :::0441), kai yra žiūrimos visos iš eilės muilo operos, naiviai tikima, kad toks ir yra tas tikrasis gyvenimas ir galų gale žliumbiama atsisėdus, kad marijai kokiai nors taip bloga gyventi, beveik kaip ir tau pačiai... ;D
o kad ir ir gyvenimas gali pasaka tapt, tai sutinku, tik čia jau retas atvejis smile todėl ir yra taip mėgstamas visas tas muilas (galbūt) big_smile 

23

Re: :Bjurusis anciukas"

as ir taip manau, Martyna:)

24

Re: :Bjurusis anciukas"

Jis idomus ir visai fainas,toks verciantis susimastyti,o ta pagrindine daina tokia nuostabi!

25

Re: :Bjurusis anciukas"

Kazkada ziurejau ta bete bjaurusisanciukas..nebuvo labai idomus galejo truputi pasijuokti ..o sis tai kopija tokia pati kaip praeito.Nesupratau kam toki pat net kurti :}

26

Re: :Bjurusis anciukas"

O man tai dzin nrml serialas. ;p  (rofl) Bet kažkaip nesinOri žiūrėt. xD AtsibOdO ką nOrs naujO parOdytū tai ne kopijuOja viską nervs ims. xD

27

Re: :Bjurusis anciukas"

:::615:::615

28

Re: :Bjurusis anciukas"

Ka cia nusisnekat, sis serialas visiskai nenukopijuotas nuo ano meksikietisko. Tiesiog yra knyga tokia parasyta ir sesiose salyse, pagal ta knyga, ta snenariju sukure tas muilo operas. Sis rusu serialas buvo rodomas pries "Bete" per viena rusu kanala, kurio musu Lietuvoje netransliuoja. Kadangi musu salis, matyt, nelabai ka gero ir naujo turi, tai ir sumaste "Bjauruji anciuka" parodyt, nekreipdami demesio i tai, kad viskas tiesiog analogiska ir kad zmonems jau jis nebebus toks idomus. Nors...Nors, aisku, atsiranda ir tokiu, kurie "Bete" ziurejo, bet dar ir i si paspokso:)

29

Re: :Bjurusis anciukas"

pvz as:::806

30

Re: :Bjurusis anciukas"

pilieciai, ka idomaus gyvenime nuveiket? tik kritikuot ir sugebat sad
nemanot, kad geriau nei suvaidintumet, nei nufilmuotumet?
reiketu patiems ka nors nuveikt, kad galetumet kritikuot smile

31

Re: :Bjurusis anciukas"

man tai labai patinka ir dar ta pagrindine aktore is Lietuvos smile

32

Re: :Bjurusis anciukas"

aga, Ausra:) nors ta jau turbut visi zino:D
Laura, o as esu vaidinusi:D nors ne filme,bet vis sis tas:::807

33

Re: :Bjurusis anciukas"

labs   ar as bjaurusis anciukas?  atrasykit i mano anketa... BET tik tiesa

34

Re: :Bjurusis anciukas"

Jurga, 16 wrote:

aga, Ausra:) nors ta jau turbut visi zino:D
Laura, o as esu vaidinusi:D nors ne filme,bet vis sis tas:::807

Nu joa :::818

35

Re: :Bjurusis anciukas"

geriau nomeda vel rodytu big_smile

36

Re: :Bjurusis anciukas"

nea nomedos nenoriu ,nes man patinka sitas filmas wink

37

Re: :Bjurusis anciukas"

visai fainas serjalas yra is ko pasijuokti big_smile nu bet ta tai aktore kuri vaidina si personaza tai tikrai baidykle padare bet jei nuemus akinius susukuotum graziai ir briketus nuemus visai nieko panicka butu big_smile big_smile big_smile

38

Re: :Bjurusis anciukas"

kol kas tai tikrai kaip betes smile nu bet gal galas bus kitoks.... kas zino....

39

Re: :Bjurusis anciukas"

Aušra, 13 wrote:

visai fainas serjalas yra is ko pasijuokti big_smile nu bet ta tai aktore kuri vaidina si personaza tai tikrai baidykle padare bet jei nuemus akinius susukuotum graziai ir briketus nuemus visai nieko panicka butu big_smile big_smile big_smile

joa ji visai graziai atrodo ,be ju wink

40

Re: :Bjurusis anciukas"

ir eb tu kvailu rubu:) big_smile nes nuredyta baisai smile nieko pasikeis i grazia princesaite:D