41

Re: Uzsienietis karstesnis meiluzis nei lietuvis?

tai tu nieko apie uzsieniecius nenutuoki :::034:::010

42

Re: Uzsienietis karstesnis meiluzis nei lietuvis?

smurtas tai karstas kraujas smile jezzzz 19 metu o kalbi kaip 14 smile

43

Re: Uzsienietis karstesnis meiluzis nei lietuvis?

sakyk ka nori - man smurtas reiskia saltuma ir tada jokios meiles negali but:::047

44

Re: Uzsienietis karstesnis meiluzis nei lietuvis?

hmmm... nzn ash bichas nu nzn lietuvio bicho-] esu kitos tautybes-] nu man pastoviai verda kraujas.. grr ilgesny laika negaves, pasiruoshes praryti mergina-]] eidamas miestu ryte ryju akimis,,,... tai kas skaniai atrodo -]] ... bet -... -]

45

Re: Uzsienietis karstesnis meiluzis nei lietuvis?

bet bet smile o as akimis neryju ateinu pamatau ir nugaliu smile big_smile abiems gerai tada buna wink

46

Re: Uzsienietis karstesnis meiluzis nei lietuvis?

Vaiva, 19 parašė:

Uzsienietis karstesnis meiluzis nei lietuvis? paplitusi nuomone... wink ka manai Tu?


tai kur jau cia ne karstesnis....siandien kaip tik perskaiciau straipsni apie uzsieniecius ir ju meiluzes lietuvaites....kaip jie atvyksta cia svesti bernvakariu,kaip jiems cia patinka,nes beveik kiekviena mergina yra lengvai prieinama ir ypatingai naivi,ne taip kaip kitose salyse...o perskaicius pasisakyma merginos,kuri specialiai vaziuoja i vilniu is kazkokio kaimo,kad pasipelnytu is uzsienieciu ir dar to nevadina prostitucija...po tokiu straipsniu man pasidaro geda,kad esu lietuve isvis....uzsienieciai patys prisipazista,kad cia merginas gauna pigiau nei vietiniame viesnamyje...nevarau ant uzsienieciu,pati su jais gan daznai pabendrauju,bet zinoma ne tokiems tikslams....

47

Re: Uzsienietis karstesnis meiluzis nei lietuvis?

skirtumas tarp lietuviu ir uzsienieciu - lietuviai vyrai, rupinasi savimi, savo isvaizda, o merginos,  dazniausiai, jiems buna tik aksesuarais. tuo tarpu uzsienieciai pakankamai rupinasi merginomis, siekia ju demesiu, siurprizais...
neveltui, nes Lietuvoj svarbu pasirodyt pries kitus, svarbi aplinkiniu nuomone,..., ir ka pasakys draugai smile

48

Re: Uzsienietis karstesnis meiluzis nei lietuvis?

laura nemaza esi ir ziani kiek ilgai taip uzsieniechiai elgiasi o paskui parbega nuo ju i lietuva tada teismai del vaiku ir panasiiai ur vatr ziuriu laidas kur mergos verkia del tokiiu ivykiu ir galvoju nu negi dar gali atsirasti tokiu kurios varys pas uzsieniechius nu blyn nu savesem nu ziurek nu yra :0 ar jus mergios i vis tupos ar apsimetat ar paerzinti klietuvius norit

49

Re: Uzsienietis karstesnis meiluzis nei lietuvis?

ne, cia nei erzinimas nei ka smile bet kad ne protu ir zavesiu norit sudomint lietuvaites, tai faktas smile kas svarbu lietuviui, "sustras" mobil.telef., "krutas" auto, argi netiesa? smile

50

Re: Uzsienietis karstesnis meiluzis nei lietuvis?

Laura, 25 parašė:

ne, cia nei erzinimas nei ka smile bet kad ne protu ir zavesiu norit sudomint lietuvaites, tai faktas smile kas svarbu lietuviui, "sustras" mobil.telef., "krutas" auto, argi netiesa? smile


o uzsienieciams nesvarbu?teko ir man karta su tokiu uzsienieciu susidurti...sako,vaziuojam su manim i mano sali, mano visi draugai turi lietuvaites zmonas tai as irgi noriu...turiu grazu nama,turiu gera darba,pinigu...jam ne motais pilnamete ar ne...kai desimta karta pasakiau,kad nei jo namo,nei pinigu,nei dar ko nors nereikia,padare isvada,kad esu kvaila,jei atsisakau tokiu turtu ir negaliu su juo iki 18 pagyventi kaip drauge,o veliau kaip zmona...taip,kad nematau lb didelio skirtumo...beabejo ir geru vyru uzsienyje yra,bet yra ir dar baisesniu nei lietuvoje....kurie galvoja,kad turedami pinigu-gali tureti visas kiek jie nori merginas,kurios jiems tarnaus....

51

Re: Uzsienietis karstesnis meiluzis nei lietuvis?

as manau uzsinetis daug geresnis vyras negu musiskiai.....daugiau demesio ir rupestingas mylintis,,,,,,hmmmmm karsti

52

Re: Uzsienietis karstesnis meiluzis nei lietuvis?

Olia, 23 parašė:

as manau uzsinetis daug geresnis vyras negu musiskiai.....daugiau demesio ir rupestingas mylintis,,,,,,hmmmmm karsti


visiskai sutinku smile

53

Re: Uzsienietis karstesnis meiluzis nei lietuvis?

Egle, 15 parašė:
Laura, 25 parašė:

ne, cia nei erzinimas nei ka smile bet kad ne protu ir zavesiu norit sudomint lietuvaites, tai faktas smile kas svarbu lietuviui, "sustras" mobil.telef., "krutas" auto, argi netiesa? smile


o uzsienieciams nesvarbu?teko ir man karta su tokiu uzsienieciu susidurti...sako,vaziuojam su manim i mano sali, mano visi draugai turi lietuvaites zmonas tai as irgi noriu...turiu grazu nama,turiu gera darba,pinigu...jam ne motais pilnamete ar ne...kai desimta karta pasakiau,kad nei jo namo,nei pinigu,nei dar ko nors nereikia,padare isvada,kad esu kvaila,jei atsisakau tokiu turtu ir negaliu su juo iki 18 pagyventi kaip drauge,o veliau kaip zmona...taip,kad nematau lb didelio skirtumo...beabejo ir geru vyru uzsienyje yra,bet yra ir dar baisesniu nei lietuvoje....kurie galvoja,kad turedami pinigu-gali tureti visas kiek jie nori merginas,kurios jiems tarnaus....

kad tarp uzsienieciu yra ir prastesniu nie lietuviai suprantu, nes procentaliai uzsieni daugiau vyru smile
bet ir geresniu yra daugiau smile

54

Re: Uzsienietis karstesnis meiluzis nei lietuvis?

Nu nz ar geresni tie uzsienietukai,bet ir lietuviukais gal panos jau taip nenusivilkit,nes ir taip ju cia mazuma,dar ir po jusu tokiu sneku ir like pabegs! ;D

55

Re: Uzsienietis karstesnis meiluzis nei lietuvis?

geras tas kuris visada nori smile big_smile

56

Re: Uzsienietis karstesnis meiluzis nei lietuvis?

o tai lietuviai ar uzsienieciai labiau nori ? big_smile bet gal tai ne nuo tautybes priklauso ? big_smile big_smile wink

57

Re: Uzsienietis karstesnis meiluzis nei lietuvis?

svaigstat krc.. visur visokiu yra.. del demesio.. yra tie juodziai turkai arbaia ir t.t jie demesy labai dideli rodo moterim.. iki kol neapsiveda.. ir kas is to?  vskiu visur yra pilna.. kol  nei su vienu nepagyvensi nors pora metu nieko negali apie juos sakyt..

58

Re: Uzsienietis karstesnis meiluzis nei lietuvis?

bet tai ir nuo tempetamento priklauso...  o lietuwiai yra labai santurus

59

Re: Uzsienietis karstesnis meiluzis nei lietuvis?

wnz,isvada...kokius turim-tokius...bet visgi savi....o ir lietuvos moterys tikrai nera idealios,tai ko cia noret is vyru?ko esam vertos ta turim...

60

Re: Uzsienietis karstesnis meiluzis nei lietuvis?

tai ka mes taip nieko ir newertos... ?!! :::044