41

Re: Protingi ir grazus

Izabele, 24 parašė:

Sweikos... noreciau paklausti, ar teko kada sutikti grazu ir artu protinga vyra? Ar vis tik tai yra imanoma siais laikais?

gal ir esu :::008 siaip mano skoniui rast grazu vaikina oj koks sunkus atvejas.... ;D o dar protinga... :::008
nors as gal daugiau protingu sutinku nei graziu big_smile jei jau taip lyginant smile
bet kas man grazu, tas kitai gali but slykstu, tas pats taikoma ir proto suvokimui.

42

Re: Protingi ir grazus

Marius, 23 parašė:

Protingu ir graziu yra bet kart ir laisvu zmoniu.. uoj kaip mazai...
mano puske grazi protinga ir laisva smile variantas 1 is N
Svarbu rasti protinga zmogu smile o paskui pas stilista nutempti smile
bus grazus ir protingas smile reik piginu biski tik smile

o jei tam zmogui nepatiks stilisto sukurtas stilius? jei jis megsta savo stiliu ir nenori keistis? smile
tada jei matai, kad zmogus yra protingas ir grazus o jam truksta tik detaliu kai kuriu, tai vis tiek galima mylet ir nekeiciant zmogaus :::008

43

Re: Protingi ir grazus

Laima, 19 parašė:

oj tokiu ti tikrai deficitas big_smile dazniausiai tenka pasitenkinti vienu is dvieju.... toki jau tie vyrai smile


nu tai vyra rinkis protinga, o meiluzi grazu big_smile tada turesi viska ;D nu, aisku, minusas, kad ne viename, bet gal istversi :::008

44

Re: Protingi ir grazus

Simonas, 18 parašė:

o moteris nekitokios.. jei grazios tj pasileidusios! o jei negrazios tj.. tj negrazios bet protingos , o negraziu nieks nejam big_smile

nu tai gi reik ir merginom atsipalaiduot ;D ant baro stalo pasokt ir pan :::008

45

Re: Protingi ir grazus

Rūta, 19 parašė:

man parashau pirma paaishkinti savokas: grazhus ir protingas.... na jei nesunku.


gi cia kiekvienam skirtinga, taigi vertink pagal save wink

46

Re: Protingi ir grazus

na, visokiu zmoniu buna. aisku deficitas, bet graziu ir protingu buna.. bet jei protingas nereiskia kad malonus ir geras.. wink grazuoliukai - saldainiukai buna per daug pasitiniktys savimi, o dazniausiai su jais nera apie ka kalbeti big_smile

47

Re: Protingi ir grazus

taip imanoma. tik reik rasti, o tai padaryt labai sunku

48

Re: Protingi ir grazus

as smile

49

Re: Protingi ir grazus

o ka jus wadinate protingu?? ar doktoranto laipsi turinti? kiekwienas ta prota ir juo labiau grozi supranta sawaip...

50

Re: Protingi ir grazus

tobulumui ribu nera:)

51

Re: Protingi ir grazus

Vanessa, 18 parašė:

o ka jus wadinate protingu?? ar doktoranto laipsi turinti? kiekwienas ta prota ir juo labiau grozi supranta sawaip...

Sutinku su sia nuomone wink

52

Re: Protingi ir grazus

Vanessa, 18 parašė:

o ka jus wadinate protingu?? ar doktoranto laipsi turinti? kiekwienas ta prota ir juo labiau grozi supranta sawaip...


teisingai pasakyta wink

53

Re: Protingi ir grazus

siaip manau galima tokiu rasti smile)

54

Re: Protingi ir grazus

Vanessa, 18 parašė:

o ka jus wadinate protingu?? ar doktoranto laipsi turinti? kiekwienas ta prota ir juo labiau grozi supranta sawaip...


tai žinoma, kad čia subjektyvus dalykas, bet juk savo patirtį, nuomonę ir prašoma pareikšti, nejau ieškosim bendrų grožio ar proto standartų?... :::041

55

Re: Protingi ir grazus

Martyna, 19 parašė:
Vanessa, 18 parašė:

o ka jus wadinate protingu?? ar doktoranto laipsi turinti? kiekwienas ta prota ir juo labiau grozi supranta sawaip...


tai žinoma, kad čia subjektyvus dalykas, bet juk savo patirtį, nuomonę ir prašoma pareikšti, nejau ieškosim bendrų grožio ar proto standartų?... :::041

ne bet dazniausiai po to prasideda barniai ir tada prasideda geltonu korteliu rojus..

56

Re: Protingi ir grazus

Vanessa, 18 parašė:

ne bet dazniausiai po to prasideda barniai ir tada prasideda geltonu korteliu rojus..


per tą laiką, kiek čia esu, tai nepastebėjau, kad moderatoriai labai jau švaistytųsi kortelėm smile nereikia leistis į konfliktus, gerbti žmones, nerašinėti bereikalingai ir nebus tų kortelių... o ir ginčai dėl ko galėtų kilt šiuo atveju, nežinau: jei pasakysi, kad esi daug protingų ir gražių sutikus, ar nesi nei vieno, abiem atvejais niekas negalės paneigti to big_smile

57

Re: Protingi ir grazus

uztenka gi nu,susipese,jei taip darysit toliau tai tik grazu sutiksit gyvenime,bet ne protinga :::044

58

Re: Protingi ir grazus

Martyna, 19 parašė:
Vanessa, 18 parašė:

ne bet dazniausiai po to prasideda barniai ir tada prasideda geltonu korteliu rojus..


per tą laiką, kiek čia esu, tai nepastebėjau, kad moderatoriai labai jau švaistytųsi kortelėm smile nereikia leistis į konfliktus, gerbti žmones, nerašinėti bereikalingai ir nebus tų kortelių... o ir ginčai dėl ko galėtų kilt šiuo atveju, nežinau: jei pasakysi, kad esi daug protingų ir gražių sutikus, ar nesi nei vieno, abiem atvejais niekas negalės paneigti to big_smile

supranti kad tu arba as tai suprantame tai nereiskia kad wisi ti supranta:D

59

Re: Protingi ir grazus

smile atsimenu viena nutikima kaip veinas grazus vaikinas man sugebejo visa vakara sneketi kad jis viso miesto merginas yra nusitempias i lova .... big_smile todel kazkaip manau protingas vaikinas zymiai geriau negu tas , kuris tik grazus , nes protingi gali ir sustvarkyti bei nusiimti akinius i proto neikresi jo neturianciam smile

60

Re: Protingi ir grazus

nera tobulu, ar dar niekas to nezino?