121

Re: Protingi ir grazus

Dora, 19 parašė:
Andrius, 28 parašė:

Na bent proto tai gali igyti jei pasistengus biski. O kam cia is merginu grazaus labai reikia? Tik bedos del limpanciu panu apstu. Svarbu kad uz velnia  grazesnis butu, ania?

Nesutinku, kad galima proto igyti. Turbut jau lengviau grozio igyti plastiniu operaciju deka nei proto. Jei galvoj nieko nera tai mokykies nesimokes, vistiek daugiau neatsiras.

Su laiku gyvenimas, o ne vadoveliai proto ikrecia, Dora nepyk, tokia tiesa, ne apie krastitunumus gi kalba cia vyxta, ania....?

122

Re: Protingi ir grazus

Andriau, tai velgi ne protas, o patirtis. Zinoma tas irgi pravercia, taciau jei buni kartu su zmogum tik del to, kad tikiesi, kad ateity jis pasikeis, ar pasidarys protingesnis tikrai neverta nes taip tik pasakose buna,.

123

Re: Protingi ir grazus

proto negalima igyti? tai kam mokausi as big_smile big_smile big_smile... juk protingesne netapsiu.. kam gyvenu, jei tai... tik patirtis.. big_smile prajuokino

124

Re: Protingi ir grazus

Aleksandras, 22 parašė:
Viktoras, 25 parašė:

nebuna graziu ir protingu vyru,nebuna graziu ir protingu moteru,taip jau motule gamta viska sutvarke...

motule gamta susimokiusi su dievuliu ;]


svarbiausia kad motule gamta isrado toki gera dalyka kaip alkoholi...
nebuna negraziu ir neprotingu zmoniu,buna tik per mazai alkoholio big_smile

125

Re: Protingi ir grazus

Viktoras, 25 parašė:
Aleksandras, 22 parašė:
Viktoras, 25 parašė:

nebuna graziu ir protingu vyru,nebuna graziu ir protingu moteru,taip jau motule gamta viska sutvarke...

motule gamta susimokiusi su dievuliu ;]


svarbiausia kad motule gamta isrado toki gera dalyka kaip alkoholi...
nebuna negraziu ir neprotingu zmoniu,buna tik per mazai alkoholio big_smile

ehehe.. tai gal cia jau mes sita dalyka isradom patys, kad pasislept nuo baisios realybes ;]]

126

Re: Protingi ir grazus

Svarbiausia,dar kad pinigine butu stora ,o ziurkes visada tave suras ...

127

Re: Protingi ir grazus

Aleksandras, 22 parašė:
Viktoras, 25 parašė:
Aleksandras, 22 parašė:
Viktoras, 25 parašė:

nebuna graziu ir protingu vyru,nebuna graziu ir protingu moteru,taip jau motule gamta viska sutvarke...

motule gamta susimokiusi su dievuliu ;]


svarbiausia kad motule gamta isrado toki gera dalyka kaip alkoholi...
nebuna negraziu ir neprotingu zmoniu,buna tik per mazai alkoholio big_smile

ehehe.. tai gal cia jau mes sita dalyka isradom patys, kad pasislept nuo baisios realybes ;]]


na galima ir taip interpretuoti big_smile
ne pinigines storume esme smile

128

Re: Protingi ir grazus

Leo, 24 parašė:

Svarbiausia,dar kad pinigine butu stora ,o ziurkes visada tave suras ...

Nu neblogai cia ant merginu pavare- ziurkes :::050 tai kad pats ne grazuolis ;D

129

Re: Protingi ir grazus

Leo, 24 parašė:

Svarbiausia,dar kad pinigine butu stora ,o ziurkes visada tave suras ...

siek tiek persistengei

130

Re: Protingi ir grazus

Kiekvienam savo, manau, aš tokių sutikusi buvau smile

131

Re: Protingi ir grazus

tada man pasiseke,turiu labai isvaizdu vyra,bet kad ir kaip keista butu dar ir protinga.bet kas kam patinka,kam apelsinai,kam dezes nuo ju.

132

Re: Protingi ir grazus

na manau nedaugelis moteru pasakytu mano vyras kvailys tad jolantos vyras nera nieko iskirtinis. tiesiog man idomu ka moterys laiko graziu ir protingu, na kada grazus tai aisku bet ar protingu laikot kai jis gali paaiskint kvantumines fizikos lygti ar uztenka but tokiu kad jam kazka pasakius garsiai jusu neimtu juokas?

133

Re: Protingi ir grazus

na nelygu kaip tu ta proteli \matuosi\.kad protingas nebutinai turi isposkinti pitagoro teorema ...gali buti baiges kelis aukstuosiu ir buti neispruses.tai labai skirtingi dalykai.o protingas zmogus turi buti visakeriopai idomus ir ne tik.tai neapciuopiami ir nepaaiskinami dalykai.tik netikiu kad taip nera buve,kad pabendrauji su zmogumi ir pagalvoji..ot blondinas smile o pazinti ir zmogu reikia laiko.humoro jausmas ir protingiesiems nera paslaptis...

134

Re: Protingi ir grazus

kiekvienas zmogus  savo srity grazus ir protngas

135

Re: Protingi ir grazus

Pavlikas, 21 parašė:

kiekvienas zmogus  savo srity grazus ir protngas

Svarbiausia, kad kiekvienas taip apie save galvoja...

136

Re: Protingi ir grazus

Martina, mane prie visu neskaiciuok  as savikritikas