61

Re: kiek kainuoja egzas?

jauciu tektu pamoket... ir dar jei uzsirausi ant tokio destytojo, kuris neima... tai visai... ir iswis kaip jiem ikist ta wokeli ar ka? big_smile padet ant stalo ir salyt "9noriu" :::044

62

Re: kiek kainuoja egzas?

paziures i woka  ir sakis "tu mane tik taip iwertini?"  :::044 :::611

63

Re: kiek kainuoja egzas?

as gyvenime kysio nesu davus, tai net nzn kaip reiketu ten viska atlikti oficialiai ir draugiskai;D

64

Re: kiek kainuoja egzas?

man irgi neteko, todel db kazkaip net neisiwaizduoju kaip ten wiska graziai susukt reiktu big_smile

65

Re: kiek kainuoja egzas?

paprastai man egzas kainuoja toki gera gabala streso...gal dar bemiege nakti pries tai, o paskui toki atsiputima...:::a37

66

Re: kiek kainuoja egzas?

KAS PARDAVINEJA DIPLOMUS???

67

Re: kiek kainuoja egzas?

studijuoju VU, kalbotyra. nezinau kaip ten kituose universitetuose, bet pas mus apie kysius kazkaip niekas nedrista net uzsiminti. Pernai pries viena egzamina visa grupe susimetem ir destytojai nupirkome geliu puokste, tai ji jos neprieme. Pasake kad iteiktume po egzamino, na sako, taip objektyviau atseit:) apskritai kiek studijuoju neteko girdet apie tokius dalykus, bent jau VU. bet viena pazistama, kuri Riomerio u-te teise studijuoja pasakojo, kad pries egza jie sudeda i vokeli kiekvienas po kazkokia suma ir destytojui palieka ant stalo. Jis pamato ir iskart pasiraso i knygeles. vat:)

68

Re: kiek kainuoja egzas?

na mes tai pies egza wisada puokstike nunesam smile

69

Re: kiek kainuoja egzas?

egzas kainuoja, daug nemiegotu naktu... ;D

70

Re: kiek kainuoja egzas?

Algis, 24 parašė:
Artūras, 18 parašė:

kiek zinau 4000 lt uz valstybini matiekos egza 12 klases big_smile kolkas dar neteko pirkti big_smile

jai tokia suma duotu uz egza as tris menesius nuo knygu nenueiciau ;D ir issilaikyciau ta egza big_smile


kitiem galbut tai tiesiog neimanoma.. nes visai ne bum bum smile t.y. neturi gabumu. o jei tevukai pinigu turi................. ka dar komentuot ?

71

Re: kiek kainuoja egzas?

Zemkeje vienas kreditas 100

72

Re: kiek kainuoja egzas?

tai kas kad nusipirksit, istosit i geriausia universiteta ir jus po pirmo pusmecio ismes????
siaip man teko pirkti egzaminus, kai 12 klaseje buvau. tik viena, o girdejau jei visus perki, tai buvo galima gauti uz 2000 lt visa paketeli.

73

Re: kiek kainuoja egzas?

nu as nesuprantu kas is to kad tu 12 kl nusipirksi ??juk jei istosi i univera tai nieko nzn..ir busi ismestas iskart big_smile ir pvz nebent tu univere ir pirktum tuos diplomus tai tiktrai nenoreciau veliau papult pas tave jei busi pvz koks gydytojas .. big_smile

74

Re: kiek kainuoja egzas?

Julija, 17 parašė:

nu as nesuprantu kas is to kad tu 12 kl nusipirksi ??juk jei istosi i univera tai nieko nzn..ir busi ismestas iskart big_smile ir pvz nebent tu univere ir pirktum tuos diplomus tai tiktrai nenoreciau veliau papult pas tave jei busi pvz koks gydytojas .. big_smile

kad ir nusipirsi 12kl egzus univere vistiek viska is naujo mokysies big_smile

75

Re: kiek kainuoja egzas?

vaikai, pirkti apsimoka smile
nusiperki 12 kl egzus kad istotum i norima specialybe, dar jei pasiseks gausi stipke ir uz moksla pirma pusmeti nereiks atseiketi smile
o univere jau sava politika smile ten ka nusirasysi, ka ismoksi, ka iszysi smile
viskas labai paprasta smile

76

Re: kiek kainuoja egzas?

O man tai dzin buvo :V svarbu buvo kad nebutu 3 :=D o jau paskui gerai ;D nesvarbu kas buvai svarbu kas esi ir ka sugebi dabar big_smile jei pirksi kazka bet nesugebesi nieko tai tas egzas nebus vertas nieko :::a55

77

Re: kiek kainuoja egzas?

Tomas, 25 parašė:

O man tai dzin buvo :V svarbu buvo kad nebutu 3 :=D o jau paskui gerai ;D nesvarbu kas buvai svarbu kas esi ir ka sugebi dabar big_smile jei pirksi kazka bet nesugebesi nieko tai tas egzas nebus vertas nieko :::a55

pritariu tomui, ka tu vos ne vos praslydes univere galesi normaliai dirbti...

78

Re: kiek kainuoja egzas?

Vytautas, 21 parašė:
Tomas, 25 parašė:

O man tai dzin buvo :V svarbu buvo kad nebutu 3 :=D o jau paskui gerai ;D nesvarbu kas buvai svarbu kas esi ir ka sugebi dabar big_smile jei pirksi kazka bet nesugebesi nieko tai tas egzas nebus vertas nieko :::a55

pritariu tomui, ka tu vos ne vos praslydes univere galesi normaliai dirbti...

A

Siaip diplomas vistik yra raktas i darbo rinka... o prota galima lavinti ir savarankiskai... net nezinau ar zmones be diplomu turetu buti diskriminuojami vien del to, kad jie nestojo... kad ir kaip neetishkai tai nuskambetu, bet as nieko pries tuos kurie perka diplomus ar egzaminus... Jei zmogus sugeba uzsitvritinti darbe, manau jis vertas kazko... pakanka paprasciausios apklausos, po kurios labai nesunku ivertinti zmogaus intelektualini lygi, issilavinima, bei patirti...

79

Re: kiek kainuoja egzas?

Nemanau, kad cia teiraujies, del tokiu dalyku;) Kiekwienas turi sawo suma ir kiekwiena galima nupirkti;) dar neatsirado nepaperkamu mokytoju.. zhinau, net pakankamai garsiu mokytoju;) kurie iperkami, jei tik nebuwai rakshtis subineje;) shiemet su dwyliktos klases egzais, bus truputi sunkiaw, po praeitu metu, liurbiu, kurie nesugebejo laikyti liezhuwiu uhz dantu:)

80

Re: kiek kainuoja egzas?

ar cia uzhpraeitu..... mmmmm pats nelabai beprismenu:DDDDDD