221

Re: vienos nakties nuotykis... kas tai?

Tommy, 23 parašė:

O nekyla kartais noras taip sakant dzipa nusipirkti :-D tada gali mauti ir per autostrada, ir per zvirkeli, ir per pelkes ir t.t. :-D

uhum... ir t.t. :::044

222

Re: vienos nakties nuotykis... kas tai?

o as sustojau autostradoi pakeleivio tiksliau pakeleives buvo labai grazi:::740 ir ka jus manuot in ten dirbo...

223

Re: vienos nakties nuotykis... kas tai?

autostrada ne siaip sau dalykas :-D eeej - nepapasakojai kaip baigesi smile

224

Re: vienos nakties nuotykis... kas tai?

tai cia ir taip aisku... big_smile

225

Re: vienos nakties nuotykis... kas tai?

kas mokesi keliu eismo taisykliu-tai tikriausiai zino,kad autostradoje sustot draudziama.tik gedimo atveju,o siaip reikia lekt tiesiai ne maziau kaip 30km per valanda,o geriausia tai kad ten nera posukiu i kaire... wink

226

Re: vienos nakties nuotykis... kas tai?

Tomas, 27 parašė:

kas mokesi keliu eismo taisykliu-tai tikriausiai zino,kad autostradoje sustot draudziama.tik gedimo atveju,o siaip reikia lekt tiesiai ne maziau kaip 30km per valanda,o geriausia tai kad ten nera posukiu i kaire... wink


atsiprasau stai patikslinimasTOMUI 27metai :)staigiai uztraukiau rankini ir spaudziau ekseleratoriu 130km/h taip mano spidometre nerode ne maziau ne 30km/h pakeleive dejo salta kaip "nindzia"ir isoko pasimylet su manim... tikiuosi dabar tavi itikinau aisku ten ratai biski uzbuksava:::b02

227

Re: vienos nakties nuotykis... kas tai?

kaip supratau - jei nori kairen - apsimesk, kad masina sugedo :-D nu kad gedimukas ten koks vienas kitas.. smile o po to jau vel i prieki :-D blin - man jau svaigsta galva nuo musu kalbejimo apie autostrada ir to, kas turima omeny :-)

228

Re: vienos nakties nuotykis... kas tai?

Tommy, 23 parašė:

kaip supratau - jei nori kairen - apsimesk, kad masina sugedo :-D nu kad gedimukas ten koks vienas kitas.. smile o po to jau vel i prieki :-D blin - man jau svaigsta galva nuo musu kalbejimo apie autostrada ir to, kas turima omeny :-)

uhum, iki ko pokalbis priejo, kad norint ko nors:Dreikia waziuot autostrada ir gedima koki sumastyt :::044 ot ka  isminciai  i wiena wieta sueje gali ismastyt :::044

229

Re: vienos nakties nuotykis... kas tai?

Vaiva, 19 parašė:
Tommy, 23 parašė:

kaip supratau - jei nori kairen - apsimesk, kad masina sugedo :-D nu kad gedimukas ten koks vienas kitas.. smile o po to jau vel i prieki :-D blin - man jau svaigsta galva nuo musu kalbejimo apie autostrada ir to, kas turima omeny :-)

uhum, iki ko pokalbis priejo, kad norint ko nors:Dreikia waziuot autostrada ir gedima koki sumastyt :::044 ot ka  isminciai  i wiena wieta sueje gali ismastyt :::044

Tu Vaivuk tik nesijaudyk as viska suremontuosiu:::034:::034 apsimesiu kad ir mano sugedo:::b02

230

Re: vienos nakties nuotykis... kas tai?

atsitiktinumas jei tai sau leidi traktuodamas/a kaip si reiskini.

231

Re: vienos nakties nuotykis... kas tai?

nieko as paleisiu dumus is masinos moku dary dumsaskes.:::034 patikes nes specas ant tokiu:::b02

232

Re: vienos nakties nuotykis... kas tai?

ti swarbu sawo amata gerai ismanyt :::044

233

Re: vienos nakties nuotykis... kas tai?

Va cia tai geras as ir noriu:::034:::044 o noriu labai labai jau dvi savaites kaip noriu.As jums galeciau padeti ziurekit ...jei atvyktu policija, tai kaltu uz iviki prisipazinciau iskart:::034 ir dar kaip irodima isdausciau savo traktoriui lempas:::044 taip pravalas nebutu

234

Re: vienos nakties nuotykis... kas tai?

tai gal kaip nors ir taip imanoma issiwiniot butu... be policijos big_smile

235

Re: vienos nakties nuotykis... kas tai?

Nesvarbu as pakviescaiau :::044,bet cia jau butu grupinis:::044:::044:::b02

236

Re: vienos nakties nuotykis... kas tai?

Taip o jei :::041 as vairuociau autobusa???????????Tai kaip gaunasi???:::041 MASINES ORGIJOS automagistralei :::a07

237

Re: vienos nakties nuotykis... kas tai?

Labas Hicai as cia biski pafantazavau:::034Tikiuosi nepyksyi?:::003

238

Re: vienos nakties nuotykis... kas tai?

Nieko tokio tik Vaivos masina as pirmas remontuosiu nes ji suges butent  per mane:::034

239

Re: vienos nakties nuotykis... kas tai?

Nieko tokio. :::044Tuo tarpu as suksiu su traktorium ratus  aplink autobusa :::044

240

Re: vienos nakties nuotykis... kas tai?

o tu ka turejei uomeni su tuom "NIEKO TOKIO"??????Zinau lauksi uniformuotu policininkiu:::b02