21

Re: noriu ismokti skraidyti... :)

wa parasparnis gal ir neblogai... bet wistiek turbut fainiausia, kai su parasiutu issoki ir keliatas sekundziu laiswo kritimo.. smile  mm tongue

22

Re: noriu ismokti skraidyti... :)

gali buti,dar jo nebandziau,bet pabandysiu,nes esu pamisusi del skraidymu

23

Re: noriu ismokti skraidyti... :)

Tiek Norvegijoje, tiek Lietuvoje, yra sklandymo skaldytuvu kursai, praeini medicinine, ir gali uz 2000 lt, Norvegijoje manau brangiau, paskraidyti sociai, ir netgi gauti sklandytojo licenzija (;  Norint gauti piloto licenzija kaskuriai lektuvu klasej, teks isleist siektiek daugiau, apie 50 000 lt, ir gausi licenzija pilotuoti sraigtasparni, t.y tarnauti civilineje aviacijoje. Sekmes tarnyboje : ))

24

Re: noriu ismokti skraidyti... :)

o wiespateliau kaip tie lektuwai brangiai atseina big_smile gal parasiuto siam karteliui  uztektu uz 200 tongue

25

Re: noriu ismokti skraidyti... :)

eik Vaiva stiuardese mokintis,prisiskraidysi da velnia :::629

26

Re: noriu ismokti skraidyti... :)

da koks bingladenas pagrobs lektuwa, baigsis mano skaraidymai artimiausiam dangoraizy big_smile

27

Re: noriu ismokti skraidyti... :)

tai tada eik i aerouosta dirbt,ant zemes saugiau bus,galesi tam bingladenui i subine ispirt,jei ji sutiksi wink

28

Re: noriu ismokti skraidyti... :)

kazkokia newarke cia ziuriu gaunas big_smile

29

Re: noriu ismokti skraidyti... :)

jo.............:::b56

30

Re: noriu ismokti skraidyti... :)

narkomanas girtuokliui: -Gimes sliauzioti, pasitrauk nuo pakilimo tako" tongue

31

Re: noriu ismokti skraidyti... :)

NEISGERES-NEPASKRENDU :::044

32

Re: noriu ismokti skraidyti... :)

kokios iswados priejom: nori skrist-isgerk :::044 koks siaubas.. neklausykit musu :::044

33

Re: noriu ismokti skraidyti... :)

kaip aukstai tu pakyli,as tai nuo kiekio,kuo daugiau isgeriu,tai debesis siekiu :::a58

34

Re: noriu ismokti skraidyti... :)

ziurek, kad i wisata nepakiltum tongue

as tai wos nuo zemes atsiplesiu big_smile

35

Re: noriu ismokti skraidyti... :)

ai matai yra skridziu nevykusiu,kai kada zemes trauka tokia didele.ir dar kai kura pamaisai,tai ir uzgesta variklis ir krenti dideliu greiciu :::629

36

Re: noriu ismokti skraidyti... :)

cia jau kazkas i raketa panasaus gaunasi kura pamaisius? big_smile

37

Re: noriu ismokti skraidyti... :)

ne,egivela tada gaunas.... wink

38

Re: noriu ismokti skraidyti... :)

o man egiwela nepatinka :::044

39

Re: noriu ismokti skraidyti... :)

kad ten nei ten,neprisimenu kada buvau,zinau kad  1998metais daznai i krezo eidavau....

40

Re: noriu ismokti skraidyti... :)

krezo tai dabar mazdaug kaip alubaris :::044
egiweloj buwau pries metus kokius.. nu zodziu baisu, apsauginiui greitoji iskwiesta buwo, keli narkomanai taskos ratuku sustoje :::044