61

Re: noriu ismokti skraidyti... :)

eini i pilotu mokykla ir ismoksti smile

62

Re: noriu ismokti skraidyti... :)

Vaiva, 19 parašė:

noriu ismokti skraidyti... sad

isimylek tongue

63

Re: noriu ismokti skraidyti... :)

irgi neblogas pasiulymas big_smile

64

Re: noriu ismokti skraidyti... :)

pats efektingiausias wink smile

65

Re: noriu ismokti skraidyti... :)

biski pigiu narkotiku , naktele be miego .. ir tada tikrai suprasi kad skraidei big_smile

66

Re: noriu ismokti skraidyti... :)

na jo,tik su narkotikais ir skraidyt...pilna pakampiai tokiu prisiskraidziusiu smile
geriausias budas, tas kuris nezalingas sveikatai big_smile

67

Re: noriu ismokti skraidyti... :)

Juste, 20 parašė:

na jo,tik su narkotikais ir skraidyt...pilna pakampiai tokiu prisiskraidziusiu smile
geriausias budas, tas kuris nezalingas sveikatai big_smile

nera uzregistruota nei vieno atvejo kai zmogus mire nuo marihuanos. Tad visiskai nezalinga big_smile~

68

Re: noriu ismokti skraidyti... :)

na gal ir tavo tiesa smile
bet vistiek as esu pries bet kokias narkotines medziagas smile
kiekvienas zmogus pasirenka pats ko jam reikia norint paskraidyt big_smile

69

Re: noriu ismokti skraidyti... :)

Juste, 20 parašė:

na gal ir tavo tiesa smile
bet vistiek as esu pries bet kokias narkotines medziagas smile
kiekvienas zmogus pasirenka pats ko jam reikia norint paskraidyt big_smile

Marihuana buvo visu didziuju senuju civilizaciju kulturos dalis nuo seniausiuju istorijos laiku kokius tik mokslininkai sugeba dar datuoti. Kasmet iskamasa tuzinas archeloginiu paminklu irodanciu marihuanos buvima tose civilizacijose. Tukstanciu tukstanciais zmones ja vartojo ir ja megavosi, o tik dabar, keleta desimciu metu, zmones sugalvojo, kad tai narkotikas (nors tam irodymu nera) ir tai uzdraude.

Kur kas daugiau zmoniu mirsta nuo persivalgimo. Nuo beribio riebalu pertekliaus, kai net siknos pajudinti nebegali. Nuo maisto, kuriame cholesterolis tiesiog upemis teka. Nuo vaistu, kuriems reikia receptu, nes prie ju priprantama ir jie zaloja zmogu ne ka prasciau uz tikruosius narkotikus. Paziurekit TV! Ant kiekvieno kampo siulo vaistu su receptu nuo visokiu siknos, galvos, miego skausmu, kurie mat isgydo visokias "baisias ligas, kurias jus butinai turite". Siuolaikinis zmogus - vaikscionatis narkomanas, apsirijes receptiniu vaistu, apkvaites nuo zalingos miesto atmosferos, prigeres kofeino, privalges riebaloto maisto, prisikimses savo skrandi dirbtinio maisto tiesiai is McDonalds ir t.t. t.t.

Ir mes dar kalbam apie "narkotine medziaga", kuri puseje pasaulio naudojama kaip medicina/vaistas nuo begales ligu, tarp ju iskaitant ir vezio? Give me a break. Sia visuomene reikia saugoti ne nuo marihuanos, o nuo pacios saves. Pasiziurekit i vidurio rytus.

70

Re: noriu ismokti skraidyti... :)

neturiu ir ka atsakyt... :::734

71

Re: noriu ismokti skraidyti... :)

Išlaikyk liocikes teises big_smile

72

Re: noriu ismokti skraidyti... :)

Atsiprasau, cia ne pries tave ir isviso as neturejau taip parasyt big_smile man kartais buna kad pirstai nenustygsta vietoj ;D ;D Tomas tai supranta ;D

73

Re: noriu ismokti skraidyti... :)

Tomas, 26 parašė:

Išlaikyk liocikes teises big_smile


na baigus pilotu mokykloj sklandytojo kursus..bet deja toliau karjeros laiptais kilt negaliu smile

74

Re: noriu ismokti skraidyti... :)

Juste, 20 parašė:
Tomas, 26 parašė:

Išlaikyk liocikes teises big_smile


na baigus pilotu mokykloj sklandytojo kursus..bet deja toliau karjeros laiptais kilt negaliu smile

Skraidyk sekmadieniais .Jei db neužsiimsi tai pakilti tik minimum po 30 metu ir tai jei pasiseks buną kad nugyvena ir iki 99 tai va data ir pakilsi pro krematorijaus kamina;D
_
_
Tik negalvok kad aš toks durnas ir griebiu tai ką man vynioji:D Auri ;D

75

Re: noriu ismokti skraidyti... :)

tai problema ne tame ar uzsiemus ar ne smile medicinines apziuros nepraejau smile
o pro krematoriumo kamina 99 noreciau pakilt  big_smile

76

Re: noriu ismokti skraidyti... :)

Tomas, 26 parašė:


Tik negalvok kad aš toks durnas ir griebiu tai ką man vynioji:D Auri ;D

Hmm... Juk, man rodos, as ka tik kaip tik pasakiau, kad tu esi labai Protingas ir kaip tik supranti, kad man uzeina viniojimo periodai ir tu vienas is tu retu zmoniu, kurie tai supranta ir nenuraso i balta kampa ;D

77

Re: noriu ismokti skraidyti... :)

Juste, 20 parašė:

tai problema ne tame ar uzsiemus ar ne smile medicinines apziuros nepraejau smile
o pro krematoriumo kamina 99 noreciau pakilt  big_smile


Testamente taip ir parašyk ,o tai užvarys blokais ir žemėm ,tai tada tikrai nepakilsi :::a55
-
-Nu Aure smile sakykim aš "nepažymėjau" ,o Tu nesiaiškinai big_smile

78

Re: noriu ismokti skraidyti... :)

Tomai, gerai, sakykim as ne nepastebejau, kad isviso kazkas negerai cia buvo big_smile Tai kada i pilotu mokykla? :}

79

Re: noriu ismokti skraidyti... :)

Lietuva unikali salys to kad leidza jau nu 10 metu pakilti savarankiskai i ora su sklandituvu...
tam reik tik noro ir siek tek pinigu...pradzai galima uzsirasiti i oro skautus

80

Re: noriu ismokti skraidyti... :)

cia kalbama apie levitacija ar aviacija..?