81

Re: maisto papildai ir sportas

nu tai viskas pasirode kiek tu zinai apie tuos animal pak yra animal pak yra animal pak stak2 yraanimal pak nitro ir nitro g ir uyra anmilam pak m stak

82

Re: maisto papildai ir sportas

big_smile nuo kada yra animal pack stack 2???? gal jaunuoli pasidomek labaiu!!!  yra animal stack 2 animal stack m ar m stack nesvarbu to man rereik zinot ir nezianu zinau ta ko man reikia, ir animal pack as gerai zinau nes esu vartojas ne viena kart ir vartoju, o kad tu nueini i interneta ir prisigaudai kashkokiu veju tai nesakyk klad animal packu ir belenkiek:D

83

Re: maisto papildai ir sportas

Evaldas, 22 parašė:

big_smile nuo kada yra animal pack stack 2???? gal jaunuoli pasidomek labaiu!!!  yra animal stack 2 animal stack m ar m stack nesvarbu to man rereik zinot ir nezianu zinau ta ko man reikia, ir animal pack as gerai zinau nes esu vartojas ne viena kart ir vartoju, o kad tu nueini i interneta ir prisigaudai kashkokiu veju tai nesakyk klad animal packu ir belenkiek:D

karoce nekalbek cia neamoniu sportininkas atsirado. karoce kad viena karta nusipirkai ar pamatei kad koks kitas usivare arba kur nors reklamoj ir sakai kad ziauriai padeda o kad naudojas tai tikrai nsi  oamn gali nespankt ka as naudojes ka nes durniau pirma tu is vis manes net nezianu asile tai kam kalbet vejus ka as bandes ka ne

84

Re: maisto papildai ir sportas

karoce eveldai nenusisneke bereikalo visose temose ir terasai animal pak ir amino2222 nes gyvenime pamates tokius tik papildus ir tauski cia nesamones airiuk tu eik su airiaas kacelintis ant pilvu kas didesni usiaugins su chipsai o nelysk i temas apie sporta kur nieko neismanai

85

Re: maisto papildai ir sportas

lol big_smile tu zinai kad as jau sportuoju apie 8 metus ??? ir as zinau kas tas animap pack ir animal stack 2 ir t.t big_smile nesijaudfink esu ihsbandes ir  esu ishbandes daugiau nei tu bandai zinot tongue siaip tu kai perki tabletes amina ir t.t tu pasiklausk tu zmoniu ka tu nori ... nes as kai pirkau as klausiau ir sakiau man miltu nereik o reik tableciu n es tai paprastesnis budas  visur veziotis big_smile taip kad big_smile
bet tu tuoi sakysi nebespank big_smile nieko vaikai lieka vaikais:D o beje as apie viska zinau ne tik ihs savo patirties bet ir sih tevuko o tevukas zino daug daug daug kai tu busi sportininkas apie 40 metu tu suprasi kas tas yra naturalu ir nelabai sveika ir kas tas nesveika ir nenaturalu big_smile o kaaad tavo treneris ten prisiedes visokiu metanu susileides ratabolu  ir t.t ir uzsipumpaves ir sako ash zinau big_smile o tu juo tiki big_smile tai gal geriau ishsimiegok big_smile visi tie abruciai net nevalgo jokiu **** tai ilgo darbo pasekme o ne per kelis menesius priaugti 12 ar 15 kg kaip tu.. nu aisku tu dar jaunas tik 17 organizmas auga greit bet ne ant tike big_smile ssekmes toliau edant chemija kuri tau ateity atsirugs wink ir stipriai atsirugs big_smile ir pasirupink relaniumo kad shirdele nenustotu dirbi:P

86

Re: maisto papildai ir sportas

sneki taip kaip atrodo kad tu mane ziani kur einu sportuot kas man padeda ir taip toliau seklys atsirado o kad 8 nmetus sportuoji gali nesvaikt juokini visus tu jau zinai kaip atrodytum tiek metu sportuodamas vienu zodziu kalbek ka nori ir viskas man tas pats

87

Re: maisto papildai ir sportas

o tu pirma issiaiskink ka sportuoju kaip sportuoju ir poto sakyk artistste kad nieko nezinau ....... pirma zmones ir po 10metu sportuodami neatrodo kaip svarcai, ir dar sportuojant nereiskia kad visada edziau amino rukshty animalus metanus ir t.t . pamastyk dar kart ........ tu pac sakei priaugau belenkike labai greit neatsimeni??????? sekmes. nepamirhsak relaniumo

88

Re: maisto papildai ir sportas

ka tu cia pasakoji kad as skaiu belnkiek priaugau tai nenusnekek o po 10 metu jau kurie ismano daugiau nei apie tawe apier kulturizma tai atrodo jau neblogai zinok

89

Re: maisto papildai ir sportas

Evaldas, 22 parašė:

lol big_smile tu zinai kad as jau sportuoju apie 8 metus ??? ir as zinau kas tas animap pack ir animal stack 2 ir t.t big_smile nesijaudfink esu ihsbandes ir  esu ishbandes daugiau nei tu bandai zinot tongue siaip tu kai perki tabletes amina ir t.t tu pasiklausk tu zmoniu ka tu nori ... nes as kai pirkau as klausiau ir sakiau man miltu nereik o reik tableciu n es tai paprastesnis budas  visur veziotis big_smile taip kad big_smile
bet tu tuoi sakysi nebespank big_smile nieko vaikai lieka vaikais:D o beje as apie viska zinau ne tik ihs savo patirties bet ir sih tevuko o tevukas zino daug daug daug kai tu busi sportininkas apie 40 metu tu suprasi kas tas yra naturalu ir nelabai sveika ir kas tas nesveika ir nenaturalu big_smile o kaaad tavo treneris ten prisiedes visokiu metanu susileides ratabolu  ir t.t ir uzsipumpaves ir sako ash zinau big_smile o tu juo tiki big_smile tai gal geriau ishsimiegok big_smile visi tie abruciai net nevalgo jokiu **** tai ilgo darbo pasekme o ne per kelis menesius priaugti 12 ar 15 kg kaip tu.. nu aisku tu dar jaunas tik 17 organizmas auga greit bet ne ant tike big_smile ssekmes toliau edant chemija kuri tau ateity atsirugs wink ir stipriai atsirugs big_smile ir pasirupink relaniumo kad shirdele nenustotu dirbi:P

pgal tavo txta man tai neatrodo kad tu sportuoi 8 met nes nelabai ka ismanai apie sporta

90

Re: maisto papildai ir sportas

Aurimas, 21 parašė:
Evaldas, 22 parašė:

lol big_smile tu zinai kad as jau sportuoju apie 8 metus ??? ir as zinau kas tas animap pack ir animal stack 2 ir t.t big_smile nesijaudfink esu ihsbandes ir  esu ishbandes daugiau nei tu bandai zinot tongue siaip tu kai perki tabletes amina ir t.t tu pasiklausk tu zmoniu ka tu nori ... nes as kai pirkau as klausiau ir sakiau man miltu nereik o reik tableciu n es tai paprastesnis budas  visur veziotis big_smile taip kad big_smile
bet tu tuoi sakysi nebespank big_smile nieko vaikai lieka vaikais:D o beje as apie viska zinau ne tik ihs savo patirties bet ir sih tevuko o tevukas zino daug daug daug kai tu busi sportininkas apie 40 metu tu suprasi kas tas yra naturalu ir nelabai sveika ir kas tas nesveika ir nenaturalu big_smile o kaaad tavo treneris ten prisiedes visokiu metanu susileides ratabolu  ir t.t ir uzsipumpaves ir sako ash zinau big_smile o tu juo tiki big_smile tai gal geriau ishsimiegok big_smile visi tie abruciai net nevalgo jokiu **** tai ilgo darbo pasekme o ne per kelis menesius priaugti 12 ar 15 kg kaip tu.. nu aisku tu dar jaunas tik 17 organizmas auga greit bet ne ant tike big_smile ssekmes toliau edant chemija kuri tau ateity atsirugs wink ir stipriai atsirugs big_smile ir pasirupink relaniumo kad shirdele nenustotu dirbi:P

pgal tavo txta man tai neatrodo kad tu sportuoi 8 met nes nelabai ka ismanai apie sporta

tai cia viskas aisku visi cia mato tik kad nevisi paslenka atrasyt i tokias nesamones

91

Re: maisto papildai ir sportas

Evaldas: paprastas klausimas tau. Kaip manai ar iamnomas PRO sportas be dopingo ? smile

92

Re: maisto papildai ir sportas

ce visi peza nesamones

93

Re: maisto papildai ir sportas

vilius aisku imanomas ...... imanoma viskas, tik dopingas pagreitina viska o jei be dopingo tai uztruktu ilgiau....... daug ilgiau smile

94

Re: maisto papildai ir sportas

Evaldas, 22 parašė:

vilius aisku imanomas ...... imanoma viskas, tik dopingas pagreitina viska o jei be dopingo tai uztruktu ilgiau....... daug ilgiau smile

jau cia didessnes nesamones negirdejas sakau is vis kam tu sneki apie tokias temas kur tu nieko neismanai tu is vis zinai kaip dopingas veikai ir kas jis eiktu vienu zodziu kalbek temose kur ismanai o ne ten kur is vis nieko nezinai ir siulai visiem kaip sportuot
1

95

Re: maisto papildai ir sportas

lol ....... dopingas vartojamas pasiekti geresniems rezultatams vaikeli ...ar  blogesniem?:D pagal t\ve blogesniem tada

96

Re: maisto papildai ir sportas

Evaldas, 22 parašė:

lol ....... dopingas vartojamas pasiekti geresniems rezultatams vaikeli ...ar  blogesniem?:D pagal t\ve blogesniem tada

ie klausyk maatu kad ir skaityt nemoki skaitai kaip pervaziuotas *****t asil* jei nieko neismanai apie dopingus ir apie sporta tai valin*k n* nekalbejas nesamoniu jau kelinta karta cia tawe ismete is forumo kiek kartu jau persiregistrawes esi nebereikalo ir ismeta tawe cia amznai

97

Re: maisto papildai ir sportas

evaldas tay galwoji pize "ipysi" dopingo ir patapsi turbo atletas ? zinok neishmanelio rankose tai yra labai labai mazas pranasumas smile o prof sportininku ypac susijusiu su jegos sportu sakyciau nera nesedejusiu ant adatos....

98

Re: maisto papildai ir sportas

tai cia faktas kad nera

99

Re: maisto papildai ir sportas

http://www.bilietai.lt/axtweb/view/evt-desc/1.0-lt-EDS001000000395

100

Re: maisto papildai ir sportas

big_smile agy  kaskas sako kad ant kauilu neuzauginsi raumens gali ta raumeni ant bet kjo uzaugint dejau paciu geriausiu ir brangiau papildu . big_smile ir viskas tereik gelezi pompuot big_smile