21

Re: Ar verta kovoti del meiles kurios galbut nebera?

nu tikrai neverta wink

22

Re: Ar verta kovoti del meiles kurios galbut nebera?

Inga, nemanau, kad tas vaikinas tau tinka.Maciau daug tokiu situaciju.Sako, kad myli labiausiai ir neisivazduoja gyvenimo be taves, bet poto atsiranda kitu panu, kurios irgi buna mylimiausios ir t.t.
Sekmes, ka benusprestum :::305

23

Re: Ar verta kovoti del meiles kurios galbut nebera?

nieka jau nebepakeisi jau.nutiko wadinasi taip turejo buti.nebuwo lengwa pamirsti zmogu kuri mylejai,bet kaip sakoma laikas gydo zaizdas

24

Re: Ar verta kovoti del meiles kurios galbut nebera?

Giedre, 18 parašė:
Laura, 18 parašė:

puikiai tave suprantu, labai gerai pazistama situacija... as nekovojau. pats sugrizo po metu, tik, deja, per velai...


Tai vat as taip pat galvoju, kai nores grizti pats bus per velu....  Ir tada as jau to nebenoresiu...

:::011

as lygiai ta pati maniau ir klydau.. maniau kad man jo nebereikia, bet kai grizo po pusantru metu pas mane man atgijo visi jausmai.. vel ji pamilau is naujo.. tik gaila, kad naivi buvau ir nesupratau kad pirma karta ragaujamas vaisius buna daug saldesnis...

25

Re: Ar verta kovoti del meiles kurios galbut nebera?

Niekas dar nebuvo laimingas isardes seima... Likimas tegul pats delioja viska, nors labai sunku su tuo susitaikyti. Svarbiausia - moketi islaukti, moketi save priversti dziaugtis gyvenimu is kitos puses. Verta apibrezti sau paciai gyvenimo vertybes... Nebusi laiminga jei nuolat kas ,,kisis,, i tavo gyvenima ir prikaisios, kad ,,isardei,, seima. Ne tu ja isardei, o jis, tegul jis ir sprendzia, kuriai atsiduoti viskuo, ne tik graziais zodziais... Vyrai bailiai, jei isarde viena karta seima - isardys ir kita karta... Tokie neverti demesio, nors ir ta labai sunku pripazinti...

26

Re: Ar verta kovoti del meiles kurios galbut nebera?

Ko puikiausiai tave suprantu.....man ir taip nutiko........ispradziu bandziau ji sugrazinti,mes tris kartus taikemes ir skyremes....dabar as supratau,kad jaigu viena karta issiskirei del kazko tai,tai rask priezasti ir nesusitaikiti...nes vis vien nieko gero is to neiseis,tik dar labiau vienas kita iskaudinsit...jaigu tikrai ji myli tai palinkek jam visako geriausio ir paliaisk....kai myli ,troksti ,kad mylimasis butu laimigas....

27

Re: Ar verta kovoti del meiles kurios galbut nebera?

Nesivilkit to paties rubo antra karta - padevetas greitai plysta smile

28

Re: Ar verta kovoti del meiles kurios galbut nebera?

Oksana, 26 parašė:

Nesivilkit to paties rubo antra karta - padevetas greitai plysta smile

Kauliskai susakiai... big_smile
Gi tokiu atveju bankrutuociau... big_smile

29

Re: Ar verta kovoti del meiles kurios galbut nebera?

bet juk kartais buna kad poros susitaiko, ir viskas buna dar geriau nei pries tai... smile as tai nekovociau del meiles, kurios jau turbut nera big_smile beviltiska

30

Re: Ar verta kovoti del meiles kurios galbut nebera?

Na jeigu nori buti dar ne karta  iskeista i kita, tai gali bandyt taikytis ir visa gyvenima begiot paskui mergisiaus uodegyte...

31

Re: Ar verta kovoti del meiles kurios galbut nebera?

nezinau Giedre isdavyste kaip kokaias, karta paragaves negali sustot :?

32

Re: Ar verta kovoti del meiles kurios galbut nebera?

tikrai meile pamirsti ner lengva..as jau myliu 3m. ir niekaip negaliu israut tos meiles...gal mazai pastangu dedu gal dar ir nenoriu naiviai tikiuos kazko kas padarys mane laiminga ir nereiks tos meilies uzgniauzus laikyt savyje ir vis tyli svajoti....isties yra lb sunku,net lb sunku.....

33

Re: Ar verta kovoti del meiles kurios galbut nebera?

Milda, 20 parašė:

pamirsk viska, kankindama ir grauzdama save nieko nepakeisi, niekada nereikia ziuret y praeiti, nes kas yvyko nepakeisi.. geriau koncentruokis y kokia nors veikla pvz. sporta, mokslus ar pan. tobulink save, ygyk 100% pasitikejima savimi ir susirasi vaikina, kuris vertins bei brangins tave. Zodziu, maziau apmastymu ir daugiau veiklos tobulejimo link... viskam savas laikas:)sekmes:)

Geras pasiulymas bet meiles pedcakai visada primena apie ja