41

Re: kodel dabartiniai vaikinai tokie pasikele?

Lina, 19 parašė:

... tad gal ir man pradeti keltis,kad mano spintoje vien tik firminiu parduotuviu rubai ir visi pirkti NORVEGIJOJE,bet as nematau reikalo to daryti!


o pas mane irgi vien firminiai drabuziai , bet as tikrai niekam tuo nesigiriu! ir pas mane bemsas nerealus, bet as to juk nepasakoju kiekvienam! ir as is vis nepagyrunas! argi tai kad turiu daug pinigu yra girimasis ? visai ne! big_smile

42

Re: kodel dabartiniai vaikinai tokie pasikele?

DIANA  o ka daryt vaikinukui kuris nera labai simpatiskas , prieini prie paneles , pasisveikini , o ji is karto dink is cia ...
susipazisti su mergina ir dar nespejus net pasisneket is karto nuskamba tokia fraze : mes tik draugai ir viskas ...

man tikrai po begalybes kartu tokios patirties net nesinori ziuret i merginu puse , turiu daugybe draugiu kurios tik  ir dejuoja kaip joms sunku susirsti vaikinuka, nueini kartu i kluba , kavine ar plota koki , is  karto tokia mergina susirenka 3-4 gerbejus ir poto pareiskia kad arba jie pasikele arba ne jos tipo ir vel toliau verkslena...

o jei susirandi paprasta kuklia mergina (kad ir nelabai simpatiska ) , rupiniesi ja , papuosi , tusiniesi ir stengias kad ji kuo maziau liudetu ir kuo daugiau linksmintusi ji po poros menesiuku susirewnka kruva gerbeju ir palieka toki kaip as ant ledo , mazdaug :viskas buvo faina ir gerai , tik kad meile kazkur dingo ir tavo draugelis toks fainas...

o namuose sedet paciam tikrai nesinori uzsidarius nuo visu  ...

tai vat tokiu vaikinuku jus nepastebit , jus matot tik tuos kurie apsirenge uz milijona ir sukuosena darosi gera valanda... ir as jei nesiskusciau merginu demesio riesciau savo nosyte ;D

JAUCIU KAD NEITEMA PRIVARIAU < BET NORS SIRDY PALENGVEJO

43

Re: kodel dabartiniai vaikinai tokie pasikele?

gerai ir teisingai pavarei smile

44

Re: kodel dabartiniai vaikinai tokie pasikele?

yra vaikinu pasikelusiu bet yra ir tokiu merginu... juk visi mes skirtingi. reikia atsirinkti su kuo bendrauti, o su kuo ne. man visai sirdies neskauda, kad kiti pasikele. man svarbu, kad as turiu savo draugu rateli, kurie paprasti, nuosirdus ir t.t. o kartais su tokiais pasikelusiais man visai idomu pabendrauti, juk jie kitokie nei mes. tiesiog nereikia ju elgesio priimti kaip asmeninio izeidimo. aisku jei nori kariauti tai visur galima padaryti kara. o siaip kaip ir Tautvydas minejo, nereikia uzsiziureti i pasikelusius aplinkui daug fainu zmogeliuku yra... smile

45

Re: kodel dabartiniai vaikinai tokie pasikele?

dianai, noriu ir rasineju, o jei tau pasirasymas tiktai akmenu metymas i vyru ir puse, ir tik siaip blevyzgas rasyti, tada atsiprasau. kuo daugiau tokiu jusu bus moteriskiu, tuo geriau, toliau galesit zliumbti, kad normaliu vaiknu nera

46

Re: kodel dabartiniai vaikinai tokie pasikele?

Nijolė, 20 parašė:

o siaip dar vienas pastebejimas>>> jei vaikinas su tavim nenori bendrauti, tai dar nereiskia, kad jis pasikeles, gal tik siaip nepatinki.. juk negali  visiems patikti ar kazkas... :? as asmeniskai irgi renkuosi draugus ir nepuolu su kiekvienu biciuliautis... tai irgi vadinama pasikelimu??...
>>>>>jei man berniukas patinka, as su juo ir bendrauju.. patinka labiau, tai ir pasakau.. va...
tai taip iseina, kad visi mes 50:50 pasikele/nepasikele (nes bendraujam su tuo,kas mums patinka, vieni mus vadins laaaabai pasikelusiais, kiti be galo be krasto draugiskais << tai kokie mes is tikruju???? atsakau: NORMALUS ) wink

supranti as matau kai nepatinku vaikinui...tada as jam i akis net nelendu,o ne verkslenu cia.... o tas ji vaikinas labiaui patinka tau ir tu jam tai pasapai,tas vadinamas lakstymas,zinai pagal mane siuolaikines merginos visai neturi taip vadinamos savygarbos...pamatysi laikui begamt tau ir tik reikes jam sakyt kad tu ji myli,kad jis nepaspruktu nuo taves...nes jis zinos kad vistiek ateksi is paskos...tai koks cia gali but pasikelimas....

47

Re: kodel dabartiniai vaikinai tokie pasikele?

Aleksandras, 21 parašė:
Lina, 19 parašė:

... tad gal ir man pradeti keltis,kad mano spintoje vien tik firminiu parduotuviu rubai ir visi pirkti NORVEGIJOJE,bet as nematau reikalo to daryti!


o pas mane irgi vien firminiai drabuziai , bet as tikrai niekam tuo nesigiriu! ir pas mane bemsas nerealus, bet as to juk nepasakoju kiekvienam! ir as is vis nepagyrunas! argi tai kad turiu daug pinigu yra girimasis ? visai ne! big_smile

tu ta katik padarei:):):D:D

48

Re: kodel dabartiniai vaikinai tokie pasikele?

Tautvydas, 20 parašė:

DIANA  o ka daryt vaikinukui kuris nera labai simpatiskas , prieini prie paneles , pasisveikini , o ji is karto dink is cia ...
susipazisti su mergina ir dar nespejus net pasisneket is karto nuskamba tokia fraze : mes tik draugai ir viskas ...

man tikrai po begalybes kartu tokios patirties net nesinori ziuret i merginu puse , turiu daugybe draugiu kurios tik  ir dejuoja kaip joms sunku susirsti vaikinuka, nueini kartu i kluba , kavine ar plota koki , is  karto tokia mergina susirenka 3-4 gerbejus ir poto pareiskia kad arba jie pasikele arba ne jos tipo ir vel toliau verkslena...

o jei susirandi paprasta kuklia mergina (kad ir nelabai simpatiska ) , rupiniesi ja , papuosi , tusiniesi ir stengias kad ji kuo maziau liudetu ir kuo daugiau linksmintusi ji po poros menesiuku susirewnka kruva gerbeju ir palieka toki kaip as ant ledo , mazdaug :viskas buvo faina ir gerai , tik kad meile kazkur dingo ir tavo draugelis toks fainas...

o namuose sedet paciam tikrai nesinori uzsidarius nuo visu  ...


tai vat tokiu vaikinuku jus nepastebit , jus matot tik tuos kurie apsirenge uz milijona ir sukuosena darosi gera valanda... ir as jei nesiskusciau merginu demesio riesciau savo nosyte ;D

JAUCIU KAD NEITEMA PRIVARIAU < BET NORS SIRDY PALENGVEJO

tiesa sakant zinai man net taves pagailo,nors zinau kad jum vaikinam nelabai ta malonu girdet...bet zinai as zinau kad tam reikalingas ir inetas....gal cia tave labiau gali suprast...
va tokie vaikinai kaip tu...atviri paprasti iesko milijonas mergino...bet gal tu tik nemoki parodyti koks istikruju esi...juk vikinai visada troksta pasirodyt...ir vaidina nz ka...o mes merginos tik ir norim kad vaikinas butu savimi butu atvirus....
gal jai tu tik parodysi savo tikraji vieda,mergina supras kad tu jai skirtas, na gal ir pats turi kokiu minusu,tai pasikalbeik su pana, tik atvirai ji tau pasakys kame kampas,as manyciau tai galietu padet,gal ir tu pasikeisi ir tavo merginos nuomuone pasikeis apie tave...
dekui uz atviruma:):) man buvo labai idomu paskaityt tavo komentarus:)


49

Re: kodel dabartiniai vaikinai tokie pasikele?

tai jai tu uzkibai uz siuos temos ir dar esi cia ANTANAI tai nereiskia kad si tema jau tokia ir bloga...tai ko nesedi kituose forumuose kur merginos klausia kaip vaikinai reaguoja i men ar panasiai.....
nerekauk cia,jai nepastebaji as visai nezliumbiu,man tik idmoi vaikinu nuomuone,ko jei tikisi is to.... nes mano uzkniso tas kad jus visada laukiat kol mergina pasiduos,kol ji pati parasys prieis ar dar pn....

mergina turi turet savygarba as taip sakau,ir cia mano nuomuone... na jai kiti su manim nmesutinka tai man dzin...nepatinka mano nuomones tai ir neskaityk ANTANAIIIIII!

50

Re: kodel dabartiniai vaikinai tokie pasikele?

nu nebutinai visi grazus pasikele buna ir negraziu pasikelusiu be to kiekvienai savo skonis nors as saves nelaikau graziu ar negraziu pats saves ivertint negalima bet ir nesu pasikeles galima ir nepasikelusiu rast gi.

51

Re: kodel dabartiniai vaikinai tokie pasikele?

as isvi galvoju kad temos kureja  gerai nesuformulavo klausimo smile

52

Re: kodel dabartiniai vaikinai tokie pasikele?

Jeigu apie pasikėlusius vaikinus, tai čia pačios merginos kaltos, nes tokiems vaikinukams per daug dėmesio ir pradeda prisigalvoti, kad jis a le pasaulio bamba big_smile big_smile

53

Re: kodel dabartiniai vaikinai tokie pasikele?

pasikelusiu vaikinu nera ir ju net negali buti smile

54

Re: kodel dabartiniai vaikinai tokie pasikele?

gali buti ir yra. tokie vaikinai yragėdos jausmo ir galvoja, kad jiems viskas galima :V mėgstu aš tokius nuleidinėt ant žemės big_smile

55

Re: kodel dabartiniai vaikinai tokie pasikele?

o as galvoju kad mergina ant kokio nors vaikinos sako jis pasikeles del to kad jis nesutiko su ja bendrauti ar dar ko smile

56

Re: kodel dabartiniai vaikinai tokie pasikele?

Na bent aš ant kaklo dar niekam nesikabinau ir nežadu to daryt. O pasikėlęs vaikinas yra toks, kuris mano, kad yra geresnis už kitus smile

57

Re: kodel dabartiniai vaikinai tokie pasikele?

a atsiprasau as truputi nesigaudziau sitam stereotipe smile))

58

Re: kodel dabartiniai vaikinai tokie pasikele?

na kadangi dabar susigaudei, tai išreikšk savo nuomonę wink

59

Re: kodel dabartiniai vaikinai tokie pasikele?

nereik juos kelt vien del to kad jie grazus is isores

60

Re: kodel dabartiniai vaikinai tokie pasikele?

o su merginomis lyg kitaip...mergina graži, todėl sulaukia daugiau dėmesio iš vaikinų...taip ir gaunasi, kad atsiranda pasikėlusių žmonių :::740