41

Re: kodel kitiems patinki,o kiti slykstisi

katule viskas labai paprasta , nenorek visiems patikti... o kaip vienas forumo dalyvis sake grozis yra salyginas dalykas....
kodel vieniems patinkim i kitiems ne? todel kad kiekvieno suvokimas apie ji supanti pasauli yra iskreiptas.... man patinka minimalizmas, mano pazystamoms patinka vaikscioti apsikarscius blizguciiais..

lygiai tas pats ir su vaikinais (nieko neizeidziant) vieniems patinka leles - kurios tiesiog yra zavios isore, bet prakalbinus galima pagalvoti, kad tupesnio zmogaus nerasi visame pasaulyje, kitiems patinka paprastos merginos, kurios zavi savo siluma, bendravimu ir pan....

mes visi skirtingi tai ir daro pasauli nuostabiu, jeigu visi mastytume vienodai tai ilgainiui pabostu

42

Re: kodel kitiems patinki,o kiti slykstisi

Tik aisku reikia myleti save taip,kad ta meile neperaugu i savimeile,nes paskiau,niekas tau nerupes taip kaip tu sau,o tai nera gerai...O i kitus maziaureiktu kreipti demesi,juk tu ne su jais gyveni..

43

Re: kodel kitiems patinki,o kiti slykstisi

skonio reikalas....

44

Re: kodel kitiems patinki,o kiti slykstisi

Gyveni sau o ne kitiems...atsirink zmones kuriu nuomone tau yra svarbi ir nebesuk galvos ka visi kiti galvoja....ju nuomones nepakeisi......ir visiems visitek neitiksi

45

Re: kodel kitiems patinki,o kiti slykstisi

werta viska permastyt ir pagalvot...
gal ir tiesa ka jus sakote visi:::817:::817:::817

46

Re: kodel kitiems patinki,o kiti slykstisi

Justina, 18 parašė:

na suprantu jai patinki sau tai viskas ok.....
bet kad patiktum turi save myleti.....o ka daryti jei nemyli saves?:::734

issiaiskinti kodel saves nemyli ir pabandyti istaisyti padeti smile
o jei atsakant i temos klausima... nejaugi tau visi zmones patinka? nemanau, taigi atsakyma kodel, gali rasti ir pati savyje wink

47

Re: kodel kitiems patinki,o kiti slykstisi

man pvz patinka raudona spalva, o kitam ne.. tai nuo to ta raudona spalva zinok ne bjauresne uz kitas, kad ji nepatinka kitoms wink

48

Re: kodel kitiems patinki,o kiti slykstisi

na gal..........................