21

Re: kaip merginai pasitenkint kai vyras isvykes

Diana, 17 parašė:

kazi ar vyras noretu, kad jo moteris tenkintusi vibriku big_smile juk po to ar nekyla gresme, kad pats sugrizes nebesugebes jos patenkint?.. :V

va va, reiskia vyrui tektu "treniruotis", kad sportines formos neprarastu ir grizes sugebetu pakeisti vibratoriu:)

22

Re: kaip merginai pasitenkint kai vyras isvykes

as nesuprantu, isviso, kokio bieso vaziuoti uzsienin vienam? nu gerai, ten porai men galima, bet po to pasikviesti reikia ir antra puse, nes du metus nesimatyt? tai kokie cia santykiai?cia garantas kad abu eis per sonus!!!pazystu tokiu poru, kurios bent kas tris men pasimato, ar tai jis gryzta, arba jinai vaziuoja aplankyt.ir ne tik tam, kad pasitenkint lytiskai, o tam kad mylimi zmones susitiktu, gi tiek laiko nesimate, pasiilgsta vienas kito...

23

Re: kaip merginai pasitenkint kai vyras isvykes

Rimas, 29 parašė:

tai tu,taip darytum,a?

as nezinau kaip daryciau. bet koks buvo klausimas taip ir atsakiau. jei mergina nenori nueiti i kaire, o reikia laukti 2 metus, tai kas belieka? vienintele iseitis. as manau, kad per tuos 2 metus pati kartais pas vyra nulekciau. juk ilgesys vis delto.....

24

Re: kaip merginai pasitenkint kai vyras isvykes

Rimas, 29 parašė:

mergina nori sekso,o vyras grys tik po kokiu 2metu.bet nori islikt istikima vyrui.ka siulot jai daryti?

buti dar istikimesne meiluziui
:::b18

25

Re: kaip merginai pasitenkint kai vyras isvykes

zivile, dabar israsti jau trifaziai elektrojobai... meiluzi keicia 100 %

26

Re: kaip merginai pasitenkint kai vyras isvykes

mechanizmas niekada neatstos tikrojo!!!

27

Re: kaip merginai pasitenkint kai vyras isvykes

Zaneta, 28 parašė:

jai rimtai manau duotu ir du vibratorius kad neiciau i kaire:::721,o patenkint sugebes...jai iki to sugebejo:::050

na, per tiek laiko tu butum save kuo puikiausiai pazinus ir galbut pasidarius savanaudiska arba vyras nebezinotu... eh... kam man aiskint? big_smile manau puikiai gali suprast, kad moteris viena gali daug lengviau pasitenkint kaip ir vyras, tik dviese smagiau smile

28

Re: kaip merginai pasitenkint kai vyras isvykes

Saulius, 23 parašė:
Diana, 17 parašė:

kazi ar vyras noretu, kad jo moteris tenkintusi vibriku big_smile juk po to ar nekyla gresme, kad pats sugrizes nebesugebes jos patenkint?.. :V

va va, reiskia vyrui tektu "treniruotis", kad sportines formos neprarastu ir grizes sugebetu pakeisti vibratoriu:)

as kalbejau ne butinai apie grynai vyro fizini pajeguma smile be to, jei vyras treniruotusi, ar jis neitu tuo paciu ir i kaire? :?
siaip kalba apie tai, kad kiekviena moteris turi savo noru, tai kaip tu treniruosies, jei ner salia tos moters? big_smile

29

Re: kaip merginai pasitenkint kai vyras isvykes

manau jai reikia meiluzio

30

Re: kaip merginai pasitenkint kai vyras isvykes

na kai sexas tampa tik sportiniu azartu, tai nemanau kad tai galima vadint ishdavyste... ishduodi tik tada, kai kazkam atsiduodi netik kunu, bet ir siela...

31

Re: kaip merginai pasitenkint kai vyras isvykes

kadangi myletis yra sveika, tai ir isvykes mylimasis turetu suprasti, jog viskas tik del sveikatos big_smile

32

Re: kaip merginai pasitenkint kai vyras isvykes

:::833

33

Re: kaip merginai pasitenkint kai vyras isvykes

Rūta, 19 parašė:

na kai sexas tampa tik sportiniu azartu, tai nemanau kad tai galima vadint ishdavyste... ishduodi tik tada, kai kazkam atsiduodi netik kunu, bet ir siela...

ar like dar kas svento sitoj zemelej? ar as cia gerokai pakrioses ir poziuris mano pasenes? keistoka man kad sexas sportinis azartas... kalba moteris... tai kokios vertybes dabar jaunimo tarpe?

34

Re: kaip merginai pasitenkint kai vyras isvykes

as tikriausiai,nekenteciau,nes sehsas asmeniskai man yra viskas.

35

Re: kaip merginai pasitenkint kai vyras isvykes

Živilė, 24 parašė:

as tikriausiai,nekenteciau,nes sehsas asmeniskai man yra viskas.

ojojoi. be sekso neber prasmes gyvent?..

36

Re: kaip merginai pasitenkint kai vyras isvykes

pagalvojau ir priejau isvados, kad gal but jaunimui nera teke patirti tikros meiles ir sexo su tuo vieninteliu, todel ir nublanksta istikimybe ir pan., o gal tiesiog buti istikimu dabar nemadinga?

37

Re: kaip merginai pasitenkint kai vyras isvykes

dovile,tai del ko gyvenam,a?

38

Re: kaip merginai pasitenkint kai vyras isvykes

Živilė, 24 parašė:

dovile,tai del ko gyvenam,a?

as manau kad seksas yra svarbu, bet ne svarbiausia.

39

Re: kaip merginai pasitenkint kai vyras isvykes

nors klausimas ne man buvo, bet manau tikrai ne del uzsimovimo ant konors wink

40

Re: kaip merginai pasitenkint kai vyras isvykes

jei su mylimu zmogum,sexsas visam gyvenimui.