41

Re: Sexsas su vyresne partnere... Nauda jam, ar jai?

noreciau but jaunesnis ;D

42

Re: Sexsas su vyresne partnere... Nauda jam, ar jai?

tai aisku kad viresnes moteris isnaudoja jaunesnius. bet........... wink

43

Re: Sexsas su vyresne partnere... Nauda jam, ar jai?

dziugu kad vyresnes moterys yra daugumoje protingos suprasti jog jaunieji neiesko jausmu o tik kunisku malonumu ir patirties smile

44

Re: Sexsas su vyresne partnere... Nauda jam, ar jai?

ir jam ir jai..
jam,nes-patirties gi reikia.
jai,nes-nedažnai pasitaiko,kad pagauni jauną grobį..;]

45

Re: Sexsas su vyresne partnere... Nauda jam, ar jai?

TAI AISKU KAD JAM ZIUREK PASIGIRS DRAUGAM MIEGOJAU SU 37 METE  NU SAKYS TU PAVARAI JAM GERAI O TU NET AVO GERIAUSIAI DRAUGEI NEDRYSI PASAKYT KAD SU MALALIETKA MIEGOJAI

46

Re: Sexsas su vyresne partnere... Nauda jam, ar jai?

Ingrida, 36 parašė:

TAI AISKU KAD JAM ZIUREK PASIGIRS DRAUGAM MIEGOJAU SU 37 METE  NU SAKYS TU PAVARAI JAM GERAI O TU NET AVO GERIAUSIAI DRAUGEI NEDRYSI PASAKYT KAD SU MALALIETKA MIEGOJAI

Vienas is pagrindiniu variantu, kuriuos iskart gali sugalvoti... taciau, nebutinai turi buti taip, kaip sakai.... ir tikrai, VISUOMET taip nebuna... big_smile
Ir kaikuriais atvejais,situasijomis nei vienas, nei kitas to pasipasakoti nedrysta, tad nereiktu sneketi apie butent kazkokius konkrecius atvejus... big_smile

47

Re: Sexsas su vyresne partnere... Nauda jam, ar jai?

o jeigu gyweni su jaunesniu, jis papraso tawo rankos ir... po keliu menesiu permiega su suzadetines puske  ir ji dar skaisti (buwo iki to)
????

48

Re: Sexsas su vyresne partnere... Nauda jam, ar jai?

Taurina, 28 parašė:

o jeigu gyweni su jaunesniu, jis papraso tawo rankos ir... po keliu menesiu permiega su suzadetines puske  ir ji dar skaisti (buwo iki to)
????

čia kuriam siaubo filme taip buvo..?

49

Re: Sexsas su vyresne partnere... Nauda jam, ar jai?

cia ne filme
tox realus gywenimas

50

Re: Sexsas su vyresne partnere... Nauda jam, ar jai?

Taurina, 28 parašė:

cia ne filme
tox realus gywenimas

ir kam jam tos rankos reikėjo? :::041 o šiaip tai bėgt kuo toliau nuo tokio realaus gyvenimo reikia... :::215

51

Re: Sexsas su vyresne partnere... Nauda jam, ar jai?

jauniem noris dar palakstyt, nesitikekit rimtu santykiu, ypac su vyresnem moterim, kai aplink tiek jaunu laksto.

52

Re: Sexsas su vyresne partnere... Nauda jam, ar jai?

is vis keistas svarstymas - nauda ne nauda smile arba patinka arba ne ir to nedarai .. man visai dzin jaunesne ar vyresne butu .. vis tiek nesutikciau tongue

53

Re: Sexsas su vyresne partnere... Nauda jam, ar jai?

kol pati too neisgyweni atrodo begtum neatsigrezdama nuo tokio,  bet...
nera taip lengwa kai jausmai cia isipyne

54

Re: Sexsas su vyresne partnere... Nauda jam, ar jai?

Taurina, 28 parašė:

kol pati too neisgyweni atrodo begtum neatsigrezdama nuo tokio,  bet...
nera taip lengwa kai jausmai cia isipyne

gyvenimas per trumpas, kad leistum jį su žmogum, kuriam tavęs nereikia... :::127

55

Re: Sexsas su vyresne partnere... Nauda jam, ar jai?

zinau ir tai, bet tai tik mano mintyse.
sunkoka wsk wa taip iskarto paimti ir palikti...
tuo labiau kai esi toli nuo sawo gimtos salies, draugu, tewu...
cia mes tik trise- mano sunus, as ir jis. o grysti i lt kolkas dar nesinori, juk tik metai cia.
situacija cia ne kokia, bent jau kolkas... sad

56

Re: Sexsas su vyresne partnere... Nauda jam, ar jai?

Nepatinka vyresnes, mano vienmetes dauguma atrodo bobiskai, istambejusios, kuno formos ne tokios kokios turetu buti, suglebe ir nelabai jau kokios isvaizdos.Tad su vyresnemis nenoriu tureti jokiu sekso rysiu.

57

Re: Sexsas su vyresne partnere... Nauda jam, ar jai?

Vienos "subobėja" jau 30-ies, o kitos puikiai atrodo ir 40 - 50 tarpe.:::324  Gaila, kad tokių ne dauguma, bet mane tai labai džiugina smile

58

Re: Sexsas su vyresne partnere... Nauda jam, ar jai?

Tomas, 32 parašė:

Nepatinka vyresnes, mano vienmetes dauguma atrodo bobiskai, istambejusios, kuno formos ne tokios kokios turetu buti, suglebe ir nelabai jau kokios isvaizdos.Tad su vyresnemis nenoriu tureti jokiu sekso rysiu.

zinok teko vienam kurorte susipazinti su 38 metu moteriske smile na zinok 18 metu merginos galetu pavydeti tiek figuros, tiek kuno liniju , tiek odos smile .

dabar ji bendrauja su mano draugu (jaunesniu)... nors skirtingos salys smile

59

Re: Sexsas su vyresne partnere... Nauda jam, ar jai?

hmmm nauda abipuse istikruju jaunesnem bahuriu tai patrtis vyresnei moterei ilgesnis malonumas beja jaunas viakinas istvermingesnis nei senesnis aiku vyresnis turi daugiau patirties tai manua kad  nauda abipuse smile

60

Re: Sexsas su vyresne partnere... Nauda jam, ar jai?

Tomas, 32 parašė:

Nepatinka vyresnes, mano vienmetes dauguma atrodo bobiskai, istambejusios, kuno formos ne tokios kokios turetu buti, suglebe ir nelabai jau kokios isvaizdos.Tad su vyresnemis nenoriu tureti jokiu sekso rysiu.

Ei, nevaryk sitaip gerai, ....apsidairyk aplinkui, nera jau taip baisiai kaip cia nupiesei, nebent Amerikoj gyveni kokioj, ar dar kur...Pas mus dabar dauguma 20 meciu nutukusios, nei vyresnes..