61

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

tai jau tikrai nes visiem neimanoma patikti=))

62

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

Byvajet....

63

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

sveki

64

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

martynai nepik uz pastaba bet persmeju kad negautum geltonos korteles cia kiekvienoj temoj reikia kalbeti tik tuo klausimu kuris uzdauodamas

65

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

Mmm.. joo... bet dbr zinok kam tu cia patynki o kam sleikstuli varai :?

66

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

jo cia tai sunki situcija smile bet jai jau pastebi kad akiu nenuleidzia nuo taves tai tuomet pirmin=))

67

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

Kartais pasitaiko, bet labai retai, paprastai stengiuosi visiems atrasyti, nes isvaizda gali buti apgaulinga, gal zmogus nera be galo patrauklus, bet gal jis yra labai mielas ir yra apie ka su juo pakalbeti, o gali buti ir atvirksciai...

68

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

Niu susirasinejimui tai daug maz netrukdo gal ta isore.. Bet vistiek kai paraso pabaisiukas tj kazkaip atrodo kad ir pats tox esi :?
Tikriausiai tep ir yra hmm

69

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

zinai gal ir teisus tu esi nes jai pabaisiukai raso tai jie skaito tave tokiu pat ir mano kad gali sutavim bendrauti=-)

70

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

Deividas, 20 parašė:

Niu susirasinejimui tai daug maz netrukdo gal ta isore.. Bet vistiek kai paraso pabaisiukas tj kazkaip atrodo kad ir pats tox esi :?
Tikriausiai tep ir yra hmm

o tai gal tie pabaisiukai tiesiog per daug pasitiki savimi,savo isvaizda ir pan,kad galvoja suviliosiantys toki kaip tu!?nemanai?

71

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

Na virtualiam pasaulelyje pasitikejimas savimi daugumos isauga. Bet laiskuciai tik labai maza zmogaus dali gali atspindeti...

72

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

pritariu ddovilei!:)

73

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

Hmm.. niu nzn.. Gal ir pasitikejimas didesnis..Na bent jau is panu puses tj tikrai..Na man tj dzin ar realybej ar cvia..Jai noresiu bendrausiu..Jai nenoresiu bus bloga nuotaika tj ir nekalbesiu smile)

74

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

Juk visko buna:D

75

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

Karolina, 18 parašė:
Deividas, 20 parašė:

Niu susirasinejimui tai daug maz netrukdo gal ta isore.. Bet vistiek kai paraso pabaisiukas tj kazkaip atrodo kad ir pats tox esi :?
Tikriausiai tep ir yra hmm

o tai gal tie pabaisiukai tiesiog per daug pasitiki savimi,savo isvaizda ir pan,kad galvoja suviliosiantys toki kaip tu!?nemanai?

Na gal ir taip.. Bet kam cia sokt auksciau bambos..As to pvz niekada nedarau..Matau kad as per prastas ir tikrai nelendu ir nerasineju jai nes zinau kad jai bus net neidomu su manim bendraut..

76

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

na tokiuy laisku negaunu o jei nepatinka tai ir nerasau-didele cia beda...o foto nepasitikiui internete bet kas bet ko galima pridet o kai gyvai susitinki tada ir ivertini kas kaip...

77

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

mane nervina kai neykelia foto sad

78

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

Mane irgi sad

79

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

Pritariu.Bet jei ir paraso koks baisiukas,tai visad atr.,su tokiais kartais lb idomu pabendraut,o tam man isvaizda nesvarbi.As cia ne vaikino ar nuotykiu ieskau,tik bendravimo,o tie grazuoliai kartais tokie slykstus padarai!!Bet kai visai be foto tai nervina kartais,nes megstu matyt su kuo bendrauju,o akys visad isduoda kas per zmogus...

80

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

tai buvo.... bet veliau as tam zmoguliui atrasiau ir mes graziai benravom......