141

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

Pijau, manau, už grožį yra daugybę svarbesniu dalykų smile ir aš niekada nesuprasiu žmonių kurie, kaip dabar labai madinga, investuoja į tą savo grožį didžiulius pinigus, puoselėdami savo kūną dėl "grožio" bele kiek laiko pamišdami visą kitą smile taip, žinoma, kad eina suderinti išvaizda su "tikru žmogumi", ammm dažniausiai eina smile... o sakydamas "tikras žmogus" turi omeny, kad žmogus kuris moka būti ne tik gražiu, o sugeba kur kas daugiau  smile nieko nenoriu įžeisti, daug bendrauju čia, daug bendrauju realybėje,... ir kuo gražesnis žmogus, tuo jis tuštesnis, vėlgi, jokiais būdais nekalbu apie visus, bet tokia tendenciją seniai pastebėjau smile

142

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

ir vėl gi, kad nekiltų nesusipratimų, patikslinu, kalbėdamas apie grožį turiu omeny, 90/60/90, kitaip tariant kūno grožį (stereotipinio grožio sampratą)

143

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

As suprantu, apie ka tu.
Grozis isgelbes pasauli, negalvoji, kad dauguma tai perprate del to ir investuoja? big_smile
O tustesni, tai vel gi, koki mata naudosi... Jeigu tu is jo nori isgirsti filosofinius veikalus apie zmogaus netobuluma , tai tikrai neiseis, bet groziu besirupinanti mergina gali tau lengvai ispilti litanija apie maskara, lupdazius, ar kokius aukstakulnius wink Tas sugebejimas kur kas daugiau ir kitko kazkaip pradingsta, nes vienos tiesos gyventi nera... Vieni ramybe atranda grodami akordeonu, kiti pianinu, treti tepliojant ant veido tona pudros, as visus laikau vienodai tikrus. Vardinu juos - tiesiog ne mano skonio. Teisti negalima, burbeti galima, kartais net patartina wink Tai tiek...

144

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

Tavo žodžiuose yra tiesos smile tik, mano manymu, tau bendraujant su mergina būtų taip pat neįdomu kaip ir man kalbėti apie lupdažius ir aukštakulnius smile)) o paklaus ko kitko būtų mmm... ėėėė... hmmm...  ir t.t. ;DD žmogau, 1 metus studijavau, Vilniaus kolegijoje, turimo administravimą, ten buvo tikras fyfų lizdas smile per tuos metus, apart soliariumų, grožio salono, šukuosenų, ir kiek kas prigėrė bei pasitratino per tūsus temų nieko negridėjau... tikrai nieko (neperdedu) smile

145 (redagavo epanomi 2015-01-30 02:18)

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

jei salikelio nesiderintum prie sukuosenos tai ir klausimu nekiltu tokiu.pijau

146

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

be to pasaulį išgelbės gėris, santarvė, harmonija, o ne grožis smile

147

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

kas ten zino kas ka ir kaip isgelbes

148

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

tai, kad kitokio būdo nelabai ir yra smile bent jau mano manymu smile

149

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

iki siol gelbejo atvirksciai savanaudiskumas

150

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

savanaudiškumas gelbėjo žmogų, tiksliau gelbėjo jis pats save, bet tikrai ne pasaulį smile

151

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

negelbes pasaulio neisgelbes saves,

152

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

profesoriux parašė:
Daiva parašė:

puiku. Ka gi:)
issivalem ginklus, istepem ir pirmyn, i medziokle, skant:)
nors zinot, pagal jusu komentarus, jei jusu busimos kandidates svest valentinkes kartu, skaito, ka jus cia samprotaujat, jos vengs jusu, kaip velnias kryziaus... nors giliai viduje tikiu, kad realiai esate visai faini bicai, tik taip kalbet anot jusu, yra kieta, yra vyriska
bukit tiesiog silti, kurybiski bendraudami su merginomis, pozityvus ir supratingi. Pamatysit, kaip pasikeis jusu gyvenimas:)

patarimas is moters: meluokit mums, kabinkit makaronus, bukit mieli ir draugiski ir mes jums atsidekosim... big_smile

visai ne.
bukit naturaliai tokie
nejau jus is tiesu turit tik trukumus?

153

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

Kartais zmones tiesiog neivertina savo galimybiu..nu tarkim raso koks diedas,tinkantis i tevus arba koks tai lapciuznikas,nu akivaizdi priesingybe..Man fizinis grozis nera svarbiausia,bet stiliu ir tvarkinga isvaizda privalo tureti..;) Nors teko kai kuriuos zmones man parasiusius matyti realiai,tad tvirtai sakau,kad geriau iskart nespresti pagal foto,nes pvz vyrai nesureiksmina kokias foto dedasi,tai gali buti girtas veidas is kokios tai vakaruskos,ar tiesiog poilsio akimirka su treningais ant sofkes ar siap kokia nesamonela:D

154

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

as tai rasau ir rasau, zinau kad nepatinku is isvaizdos, bet rasau... :DDD

155

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

del isvaizdos tai dar nieko, bala nemate, jei zmogus idomus, pabendrauti galima smile ... Bet kai paraso ir siulosi susitikineti tokie, kurie pagal amziu i vaikus tinka, va tada juokinga big_smile

156

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

Rasa parašė:

del isvaizdos tai dar nieko, bala nemate, jei zmogus idomus, pabendrauti galima smile ... Bet kai paraso ir siulosi susitikineti tokie, kurie pagal amziu i vaikus tinka, va tada juokinga big_smile

O man į tėčius big_smile

157

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

Rasa parašė:

del isvaizdos tai dar nieko, bala nemate, jei zmogus idomus, pabendrauti galima smile ... Bet kai paraso ir siulosi susitikineti tokie, kurie pagal amziu i vaikus tinka, va tada juokinga big_smile

nu bet jie gi jau nebe vaikai, negi neidomu big_smile

158

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

dažnai

159

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

nu bet jie gi jau nebe vaikai, negi neidomu big_smile

o kas man turi buti idomu? Kad mano pacios vaikai uz juos vyresni big_smile ?.. Idomu kaip pats bendrautum su nepilnametem, kaip butu tau idomu wink

160 (redagavo Donatas 2015-10-22 02:58)

Re: Ar dažnai parašo žmonės, kurių nepatinka išvaizda?

Deividas, 20 parašė:

Ar daznai paraso jums tokie zmones kuriems jus net nenorit atrasyt...Kitaip skaant jie jums nepatiko is isvaizdos...

pasitaiko, bet kazkaip iki siol, arba stengdavausi apie tai mandagiai pasakyt, arba atrasyt kelis laiskus ir bendravima uzbaigt neisejus is interneto platybiu.

P.S. yra teke susitikus gyvai ir nusivilti pamatytom nuotraukom, bet yra teke ir labai maloniai nustebti... paskutinis malonus nustebimas uztruko apie 3 metus smile