41

Re: Del ko merginos puoseties del vaikinu ar sawes?

idomei jus ce man=DDD

42

Re: Del ko merginos puoseties del vaikinu ar sawes?

tik del saves, nes kai patinku vaikinams, tada gera man

43

Re: Del ko merginos puoseties del vaikinu ar sawes?

as tai tik del saves nes jeigu pati sau patinku , tai ir vaikinams patiks big_smile

44

Re: Del ko merginos puoseties del vaikinu ar sawes?

nemeluosiu ir neapgaudinesiu
del saves 70% o del berniuku 30%...<< nu cia mazdaug taip wink
>> juk kieviena pirmiausia norim atrodyti sau grazios, paskui patikti kitiems wink

45

Re: Del ko merginos puoseties del vaikinu ar sawes?

ash puosiuos del sawes ir del kitu big_smile

46

Re: Del ko merginos puoseties del vaikinu ar sawes?

tik del saves. kai pats sau atrodai graziai tai ir jautiesi geria o kai jautiesi gerai tai ir kitiem gerai (nusisnekejau ;D)

47

Re: Del ko merginos puoseties del vaikinu ar sawes?

mano nuomone paneles puosiasi del saves, jai graziai atrodai ir pati geriau jautiesi ir panasiai...
na bet zinoma yra ir tokiu paneliu kurios puosiasi ir del vaikinu nori  jiems patikti

48

Re: Del ko merginos puoseties del vaikinu ar sawes?

Viktorija, 16 parašė:

mano nuomone paneles puosiasi del saves, jai graziai atrodai ir pati geriau jautiesi ir panasiai...
na bet zinoma yra ir tokiu paneliu kurios puosiasi ir del vaikinu nori  jiems patikti

o jautiesi geriau todėl, kad ir kitiems patinki labiau... išvada galėtų būti: gal visgi dėl kitų puošiamės? big_smile

49

Re: Del ko merginos puoseties del vaikinu ar sawes?

as tik del saves puosiuos, kad pati geriau jausciaus. Tikrai nepersidazyciau plauku baltai del to, kad vaikinui patikciau. Manau dabar dauguma merginu puosiasi del saves, moteru integracija i vyru pasauli vyksta nezmoniskais tempais, moterys pradejo daugiau sau laiko skirti ir daryt taip, kaip jom paciom labiau patinka ir tai, manau, yra labai pagirtina smile

50

Re: Del ko merginos puoseties del vaikinu ar sawes?

tik del sawes puosiuosi.. nes kai sau graziai atrodai dazniausiai ir kitiems taip pat

51

Re: Del ko merginos puoseties del vaikinu ar sawes?

na nesamoningai jus puosiates ne tik del saves bet ir del musu ir mes taip paciai ir nereikia cia uodegos sukti o sakyti tik tiesa :::818

52

Re: Del ko merginos puoseties del vaikinu ar sawes?

Linas, 19 parašė:

na nesamoningai jus puosiates ne tik del saves bet ir del musu ir mes taip paciai ir nereikia cia uodegos sukti o sakyti tik tiesa :::818

o wa ce waikinai jus labai klystat...:::032

53

Re: Del ko merginos puoseties del vaikinu ar sawes?

Martyna, 19 parašė:
Viktorija, 16 parašė:

mano nuomone paneles puosiasi del saves, jai graziai atrodai ir pati geriau jautiesi ir panasiai...
na bet zinoma yra ir tokiu paneliu kurios puosiasi ir del vaikinu nori  jiems patikti

o jautiesi geriau todėl, kad ir kitiems patinki labiau... išvada galėtų būti: gal visgi dėl kitų puošiamės? big_smile

na nezinau kaip tu supratai mano pasakyma, bet galiu dar karta parasyti AS puosiuosi del saves ne del vaikinu, o kaip kitos nezinau

54

Re: Del ko merginos puoseties del vaikinu ar sawes?

Tik del saves... smile

55

Re: Del ko merginos puoseties del vaikinu ar sawes?

Tomas, 19 parašė:

tai kaip paneles norecia isgirsti jusu nuomone?=]

tai aisku kad pirma del saves o veliau delvisu kitu big_smile

56

Re: Del ko merginos puoseties del vaikinu ar sawes?

Na paneles, o jei pasaulyje egzistuotu tik moteriska lytis? As galiu pasakyti kaip butu jei pasaulyje egzistuotu tik vyriskoji lytis... Visu pirma netureciau veidrodzio namie, o jei ir tureciau nesinaudociau. Neskusciau barzdos, nekirpciau plauku. Nesiociau tik pacius patogiausius bei praktiskiausius rubus, nepriklausomai nuo isvaizdos... Vairuociau kuo ekonomiskesne masina nepriklausomai nuo jos isvaizdos... Nustociau kilnoti svorius, ziema kaip ir vasara buciau baltas kaip suris. Dirbciau kazkoki tai darba, nes vistik reiktu islaikyti savo shudina gyvenima... Kiekviena diena po darbo zaisciau kompiuterinius zaidimus ir gerciau tiek alkoholio......:)

57

Re: Del ko merginos puoseties del vaikinu ar sawes?

Alfredas, 23 parašė:

Na paneles, o jei pasaulyje egzistuotu tik moteriska lytis? As galiu pasakyti kaip butu jei pasaulyje egzistuotu tik vyriskoji lytis... Visu pirma netureciau veidrodzio namie, o jei ir tureciau nesinaudociau. Neskusciau barzdos, nekirpciau plauku. Nesiociau tik pacius patogiausius bei praktiskiausius rubus, nepriklausomai nuo isvaizdos... Vairuociau kuo ekonomiskesne masina nepriklausomai nuo jos isvaizdos... Nustociau kilnoti svorius, ziema kaip ir vasara buciau baltas kaip suris. Dirbciau kazkoki tai darba, nes vistik reiktu islaikyti savo shudina gyvenima... Kiekviena diena po darbo zaisciau kompiuterinius zaidimus ir gerciau tiek alkoholio......:)

big_smile BUTENT !! jei nebutu panu, butent taip ir daryciau!
ir kaip juokingai skamba "puosiuosi tik del saves" ;D nu rimtai juokingai, nejuokinkit ;]
bet vienas dalykas Alfredai, net jei butu vien moterys, jos vis tiek puostusi, nes jos puosiasi ne vien del vyru, bet ir del moteru ;]]

58

Re: Del ko merginos puoseties del vaikinu ar sawes?

Ne vien dėl vaikinų, ne vien dėl savęs...Pasipuošusi, susitvarkiusi pati jaučiuosi patrauklesnė ir tas suteikia pasitikėjimo savimi ir gerumo jausmą...Tačiau būtent gi nori būti patraukli kitiems...Žinoma, kartu ir sau...Bet namie leidžiu sau ir nepasidažyti ir ne tiek kuistis...Saugau natūralų grožį ;] Ir šiaip... smile Nesinori pasenti be laiko smile

59

Re: Del ko merginos puoseties del vaikinu ar sawes?

super klausimas,

60

Re: Del ko merginos puoseties del vaikinu ar sawes?

man tai svarbu kad man butu patogu ir grazu... o kas ka pamanys man kaskaip neidmu vis tiek visiems nepatiksiu o jei jau ir patinku tai patiksiu ir apsirengus paprastai...