61

Re: Del ko merginos puoseties del vaikinu ar sawes?

Vaiva, 19 parašė:

man tai svarbu kad man butu patogu ir grazu... o kas ka pamanys man kaskaip neidmu vis tiek visiems nepatiksiu o jei jau ir patinku tai patiksiu ir apsirengus paprastai...

Tai vis del to apsirengimo tikslas, nium bent jau kai kam yra... kad patikti? wink

62

Re: Del ko merginos puoseties del vaikinu ar sawes?

Evaldas, 22 parašė:
Vaiva, 19 parašė:

man tai svarbu kad man butu patogu ir grazu... o kas ka pamanys man kaskaip neidmu vis tiek visiems nepatiksiu o jei jau ir patinku tai patiksiu ir apsirengus paprastai...

Tai vis del to apsirengimo tikslas, nium bent jau kai kam yra... kad patikti? wink

ne cia ta esme ta kad zmogaus rupai nieko nereiskia kad ir kaip as apsirengsiu vis tiek jei kaskam patikau ir patiksiu...nejau sulopytos kelnes  ir suplysusi maikute gali pakeisti nuomone? rengiuosi sitaip todel kad man patinka demesys:) (bet ne visada,patinka panervoti paneles kitas)

63

Re: Del ko merginos puoseties del vaikinu ar sawes?

niu ka zinau gal ir gali pakeisti as tai pakeisciau wink

64

Re: Del ko merginos puoseties del vaikinu ar sawes?

Eglė, 16 parašė:

Ne vien dėl vaikinų, ne vien dėl savęs...Pasipuošusi, susitvarkiusi pati jaučiuosi patrauklesnė ir tas suteikia pasitikėjimo savimi ir gerumo jausmą...Tačiau būtent gi nori būti patraukli kitiems...Žinoma, kartu ir sau...Bet namie leidžiu sau ir nepasidažyti ir ne tiek kuistis...Saugau natūralų grožį ;] Ir šiaip... smile Nesinori pasenti be laiko smile

super atsakymas..

65

Re: Del ko merginos puoseties del vaikinu ar sawes?

del sawes tongue big_smile

66

Re: Del ko merginos puoseties del vaikinu ar sawes?

Tomas, 19 parašė:

tai kaip paneles norecia isgirsti jusu nuomone?=]


Aš puošiuosi dėl savęs, nes tuomet žinau kad būdama patenkinta savimi, busiu patenkinta ir kitais. Tai pakelia nuotaiką, nes tuomet jautiesi pasitempusi, ori ir graži:::629  smile  O visą kita yra tik kitų asmeniniai rekalai, tik liūdna žiūrėti į žmogų kuris saves naprižiūri ir yra apsilaidęs sad Čia jau gal ir psichologinės yra problemos...Tačiau patikdama sau, patiksi ir kitiems, mylėdama save-mylėsi ir kitus - tai, senas geras posakis smile ir juo aš vadovaujiuosi

67

Re: Del ko merginos puoseties del vaikinu ar sawes?

Nežinau ,kaip ir del ko dabar puošiasi panelės, bet pagyvenę moterys stengiasi dėl panašaus amžiaus draugių ,o juo labiau, nepažįstamų moterų. Tai pati paprasčiauisa konkurencija.:) Vyrai jau nebelabai pastebi , kaip ten tos moterys atrodo, o moterims grožis visada aktualu.:)

68

Re: Del ko merginos puoseties del vaikinu ar sawes?

be abejones, kad tik del saves.

69

Re: Del ko merginos puoseties del vaikinu ar sawes?

na,o man tai visai patinka issiskirti is minios,tik aisku ne su kokiu maisu ant galvos big_smile ,bet cia italijoje nelabai sudetinga tai ;D

70

Re: Del ko merginos puoseties del vaikinu ar sawes?

anksciau buciau sakius kad tik del saves, bet dabar dar ir del saviskio "puosiuosi":::858 o kai jis nemato, tada vien del saves, nes kiti (ir vaikinai ir merginos) ka pamanys ta, man kas=) nors siaip gana juokingai skamba tas "puosiuosi" kalbant apie mane..:D tiek ten to "puosimosi" ir buna

71

Re: Del ko merginos puoseties del vaikinu ar sawes?

Puosiames del saves, kad gerai jautumes, puosiames del vaikinu, kad aki trauktu, puosiames del kitu merginu, kad butume grazesnes uz jas big_smile

72

Re: Del ko merginos puoseties del vaikinu ar sawes?

Puošiamės dėl savęs, juk merginai smagu atrodyti gražiai smile na bet irgi pasipuošti mėgstame ir prieš vaikinus :::858 na bent jau tai mano nuomonė :::008

73

Re: Del ko merginos puoseties del vaikinu ar sawes?

pirma del saves paskui del ju big_smile

74

Re: Del ko merginos puoseties del vaikinu ar sawes?

zdz del saves tik siaip sau, o del musu tai jau ipatingai. SUPRATAU big_smile~

75

Re: Del ko merginos puoseties del vaikinu ar sawes?

akivaizdu, kai mergina issiskiria, tai pirmiausia eina pas kirpeja, pakinta makijazas, rubai, pradeda sportuoti smile, na tai tikrai ne del saves, o kad susirasti vaikina smile , o kai susiranda, tai tipo jam ir taip bus gerai big_smile

76

Re: Del ko merginos puoseties del vaikinu ar sawes?

aha... galetu del musu pasistengt ir ne vien ieskant musu ;D

77

Re: Del ko merginos puoseties del vaikinu ar sawes?

Aš puošiuosi dėl savęs ir vaikinų smile

78

Re: Del ko merginos puoseties del vaikinu ar sawes?

Del to ir del to smile Pirmiausia del saves,kad gerai jausciausi:)

79

Re: Del ko merginos puoseties del vaikinu ar sawes?

Ysivaizduak gyveni negyvenamoi saloi ar puasiesi is pat ryto? ... vadinasi tikrai kad ne del saves arba del saves nes gerai jautiesi patraukdama kitu demesy ...

as vasara aplamai rubus nesioju del zmoniu, namie tai nesivarginu aplamai rengtis jei karsta arba jei randiesi kur salos uzkampyje negi lipsi y vandeny su drabuzeis? bet koks grazinimasis skirtas kitu akim ....   panu isvaizda tai vaikinam masalas. Jei pana sako, kad "puasesi del saves", vadinasi 100% ne del taves.... nes del taves ji jau pasirodo tau pasipuasusi smile  arba dar kitaip: tu per ilgai su ja uzsisedejei smile ir jai tavo demesys nebevertingas, todel ji grazinasi tau matant, nes tu jai jau tik patogus meskiukas, bet ne tas apie kury ji svajotu ...   smile




80

Re: Del ko merginos puoseties del vaikinu ar sawes?

Ech tos musu moterys..... Puosiasi del sawes kad geriau atrodytu,jaustusi stiprios ar pasitikincios sawimi..... ir t.t...Melages puosiates ir nezinot kodel...! galima kitaip se tema iswartyt kam jum to reikia? Atsakymas wienas. Jau seniai tai yrodyta  jog moterys puosiasi tam jog patrauktu priesingos lyties atstowa sweika stipru grazu ir t.t Beje ir tam kad nukonkuruotu kitas konkurentes. Nesutinkat? Tada Kodel gi moterys kwepinasi ir dazos? Turbut smirda ir negrazios... Beje grazi moteris ta kuri pasidazius ir ant jos nesimato jog ji pasidazius smile