61

Re: Istikimybe

blemba kaip ant tu vyru varo...
perzvelgiau merginu temas, nemaciau temos"ar yra istikimu merginu?"...
bet siaip manau, kad bernai tai tikrai bent karta nusuka...vieni pasimoko, ir supranta, kad tai kas salia yra yra geriausia ir kad del aistros to aukoti neverta, kiti priesingai...manau daug kas del antro karto priklauso nuo musu paciu

62

Re: Istikimybe

Kažkur pradžioj mačiau, kad kažkas rašė, kad mintyse nesiskaito... Nu jo... Citata iš evangelijos pagal Matą: "27 Jūs esate girdėję, jog buvo pasakyta: Nesvetimauk! 28 O aš jums sakau: kiekvienas, kuris geidulingai žvelgia į moterį, jau svetimauja savo širdimi." Tai va, noriu pasakyti, kad neištikimybė yra neištikimybė VISUOSE lygmenyse - ar tu pagalvoji, ar tu padarai - tai jau neištikimybė.

63

Re: Istikimybe

labai jau sunkus dalykas istikimybe vaikinams...

64

Re: Istikimybe

labai jau sunkus dalykas istikimybe merginoms...

65

Re: Istikimybe

kokio velnio isvis reikalinga tada ta "draugyste"?? jei jau visi kairen eina? tai jeigu jau draugauji, tai gal ne siaip? ir gal gerbk ta zmogu su kuriuo draugauji? (cia retoriskai, bet galit atsakyt smile )

66

Re: Istikimybe

zmogus yra labai sudetingas sutverimas... daznai jis pats nezino kodel padaro viena ar kita dalyka... pastaba sau is gyvenimo patirties - net ir protingiausia moteris kada nors tau pasakys ka nors tokio, kad tu neteksi zado (ta prasme ka nors nerealiai kvailo) big_smile nu cia ne i tema big_smile zodziu vieni zino ko nori ir to siekia, kiti (99%) nezino, todel kartais metosi, kartais daro klaidas.. todel ir sako, kad klysti zmogiska, tik taip imanoma tobuleti, mokytis is savo klaidu...

67

Re: Istikimybe

Donatas, 23 parašė:

kai panikes supras istikimybes prasme ir memiegos su visais is eiles tada neliks nei kurvininku nei paleistuviu.

Tikrai? Pats juk esi baxuras ir pazvelk i save is sono... dar nebuvau sutikus tokio,kuris elgtusi labai saziningai,net pacioj pradzioj... Manau ir dauguma panu jaucia spaudima is vyriskosios gimines,o dar sakot kad pacios lipa ir t.t... Aisku isimciu pilna ir neimanoma suprast visu situaciju,kas kaip kodel... Bet kiek zinau tai panos ir tesvajoja buti vieninteles ir nepakartojamos... O tos kurios pradeda elgtis laisviau tai manau buvo iskaudintos (kai kuriu jau prigimtis tokia)... na tas pats zinoma galioja ir baxurams... Bet yra nenugincijamas faktas,kad VYRAI patinai (tik nepykit). Biologija

:=D

68

Re: Istikimybe

Zanetai - visiskai pritariu... ir Donatai... gerai esu jaunas sakykit kad nereikia nieko mokiti bet visgi mano nuomone issiskiria... nemanau kad pats esi toks sventas... ir apskritai kiek tu sventuju yra... visko nutinka per gyvenima... taigi cia ne isimtis visiems manyciau

69

Re: Istikimybe

Mano nuomone ištikimybė yra pats svarbiausias dalykas porelės santykiuose

70

Re: Istikimybe

svarbiau nei istikimybe, man yra pasitikejimas.

71

Re: Istikimybe

Na tai beweik tas pats

72

Re: Istikimybe

Nusisaukit katrie ziurit rimtai i istikimybe!!!! PATIRTIS SAKO!!!!

73

Re: Istikimybe

oho, dar tik 18, o jau patirtis kokia... isivaizduoju ka snekesi kai bus 40.. smile gyvenimas tai jums ne pyragelis.. wink

74

Re: Istikimybe

tai reiskais dar tikros savo meiles nesurades esi!!!

75

Re: Istikimybe

Milda, 20 parašė:

niu berniukai..ar yra dar istikimu.. kurie budami su panele niekada nepasuko i kaire..?


esu:D

76

Re: Istikimybe

Aiste, 16 parašė:

Kažkur pradžioj mačiau, kad kažkas rašė, kad mintyse nesiskaito... Nu jo... Citata iš evangelijos pagal Matą: "27 Jūs esate girdėję, jog buvo pasakyta: Nesvetimauk! 28 O aš jums sakau: kiekvienas, kuris geidulingai žvelgia į moterį, jau svetimauja savo širdimi." Tai va, noriu pasakyti, kad neištikimybė yra neištikimybė VISUOSE lygmenyse - ar tu pagalvoji, ar tu padarai - tai jau neištikimybė.

svetimauti skiriasi nuo neistikimybes;)

77

Re: Istikimybe

Andrius, 25 parašė:
Aiste, 16 parašė:

Kažkur pradžioj mačiau, kad kažkas rašė, kad mintyse nesiskaito... Nu jo... Citata iš evangelijos pagal Matą: "27 Jūs esate girdėję, jog buvo pasakyta: Nesvetimauk! 28 O aš jums sakau: kiekvienas, kuris geidulingai žvelgia į moterį, jau svetimauja savo širdimi." Tai va, noriu pasakyti, kad neištikimybė yra neištikimybė VISUOSE lygmenyse - ar tu pagalvoji, ar tu padarai - tai jau neištikimybė.

svetimauti skiriasi nuo neistikimybes;)


niu ir kuo gi skiriasi?

smile mana antra puse per visus draugystes metus kalbomis (per smsus,chat) vis flirtuodavo ir gundydavo paneles... Ir dar sako kad cia nieko tokio,tipo veiksmais neisduoda. Bet man nedaeina kaip sitaip galima pasiteisint? Pradek priekaistauti,tai iskart puola,kad per daug imu i galva... Negi galima pateisint tokius nukrypimus?

78

Re: Istikimybe

jo ner cia ka pridurt smile jai vaikinas ar mergyna eina i keiria tai raiskias jis ne myli is tikruju ta zmogu kuris salia ! as jau su savo mergyna 6 metus ir as nei karto nenorejau ir nenoriu kitos ! nes jai myli is tikruju ta zmogu kuris salia tu del jo gali padaryt viska!

79

Re: Istikimybe

as abejoju ar siam pasauli dar yra istikimu vyru visi jie dairosi i svetimus sijonus

80

Re: Istikimybe

as pritriu edgarui