61

Re: grupinis sex

viena pana gerai,dvi dar geriau ir t.t...  big_smile

62

Re: grupinis sex

grupinis yra gerai tada,kai nei vienas is orgijos dalyviu nejaucia stipriu jausmu vieni kitiems. tda galima tsiduoti aistrai. o kitaip kur pasitenkinimas-merginai stebet savo drauga,glamzanti kita,ar vaikinui savo panele,zaidziancia su kitu? santykiu gaivinimui arba artimesniu uzmezgimui gal ir tinkamas dalykas smile

63

Re: grupinis sex

As toleruoju grupini sexa. Bet tai ne man. Nenoreciau smile

64

Re: grupinis sex

Idomu, kiek yra tiesos tame ka cia ra$ot? big_smile
Mano nuomone, butu neblogai i$bandyt... smile

65

Re: grupinis sex

tam ir duotas gyvenimas kad bandyti viska is eiles  bet kiekvienas supranta savaip

66

Re: grupinis sex

Nesuprantu grupinio sekso ir suprasti nenoreciau,kaip gali dalintis savo vyru ar vaikinu su kita...

67

Re: grupinis sex

slikstynes

68

Re: grupinis sex

Pabusiu didesne slikstyne ir paklausiu Juditos, kas sake kad savo? .)

69

Re: grupinis sex

Kartą porelė, mėgstanti swingą, pasiūlė prisijungti prie jų - buvom tryse smile Be alkoholio būčiau nepasiryžęs, bet dabar džiaugiuosi, kad išbandžiau ir tai. Bet daugiau nebepanorau...

70

Re: grupinis sex

waazaaaaaaaaaaaaaaaa

71

Re: grupinis sex

Visai nesenai ir mes su drauge galvojom isbandyti grupini keturiese,bet kai pradedi mastyti giliau,tai nesirodo kad taip lengva ateisi nusimausi kelnes ir pradesi,psichologiskai reikia save perlausti,nes nesinori savo panele su kazkuom dalintis,taip kaip ir jai nesinori manimi su kazkuo dalintis,taip kad nusprendem atsisakyti tos minties,bet as nesu pries toki seksa,manau turetu buti idomu,bet tik neturint paneles su taip kokiais zmonems kuriems tu n ieko nejauti ir neturi jokiu isipareigojimu

72

Re: grupinis sex

o as visai noreciau pamegint kodel ne?su dviejom merginom:)))

73

Re: grupinis sex

cia jau darosi intriga smile

74

Re: grupinis sex

patiko, norisi dar, tik butina del taisykliu susitart is anksto:))) buvau as, mano vyras ir jo drauge:))
tik va, mergaite su savo emocijom nlb tvarkesi:) norejom tik sekso, o ne antros zmonos:)))ir ryte, kai jau po visko, labiausiai noredavosi, kad ji dingtu...ziauroka truputeli.

beje, ko gero, iki sito reikia suaugti, nesistebiu tais, kuriem nepatinka, praeis keleri meteliai ir ims patikti:)))

75

Re: grupinis sex

ten kur du, trecio tikrai nereikia, na nebent  arbatos kazkas atnestu.O kai merginos viena kitai laizo, tai slykstu tikrai.

76

Re: grupinis sex

pagal jurgi ir kepure... kas vienam slykstu - kitam normalu....

77

Re: grupinis sex

Kiek visokiu iskrypeliu, kai paskaitai, net baisu, paskui tikroveje atrodos saunus zmogus, bet kai pagalvoji kad  jis vienas is tu istvirkeliu gali buti, tai isvis noras su kuo pazindintis dingsta.

78

Re: grupinis sex

Rasiau jau venoj panasioj temoj.. Nelaikau to kazkokiu iskrypimu, nei kazkuom slyksciu. Kaip kazkas sake, iki to reikia priaugt.  Suvokimu.  Bet as per didele savininke viduj esu. Dalintis savo zmogumi lovoj? OOooi ne!!!  Mano!! big_smile

79

Re: grupinis sex

nu yra tokiu nesveiku kam patinka...bet kai as viso proto...

80

Re: grupinis sex

teisingai buvo cia issireiksta...jai nesieja jausmai, kodel gi ne, nes nera taip viskas paprasta kaip atrodo, jai kazkam is tu zmoniu jauti.......na kas nebande, tai rekomenduoju pabandyt, nes jai xocitsa, tai ir kolica,  kol nepabandysi, ta mintis taip ir neatsoks......Bet siaip is to grupinio nieko gero, nesvarbu kokios sudeties jis ten butu..;)