41

Re: kurios kuno vietos mergina jaudina labiausiai?

kokia kuno wieta jaudina? lbiausiai uzweda ta siaurute plauku juostele nuo bambos zemyn... aisku waikinas turi but sportuojantis...mmm...

42

Re: kurios kuno vietos mergina jaudina labiausiai?

kai kandzioja ausytes...:)))

43

Re: kurios kuno vietos mergina jaudina labiausiai?

ir dar kai su pirstais begioja po nugara...:)

44

Re: kurios kuno vietos mergina jaudina labiausiai?

kiekviena yra skirtinga taip ir su tuom vietom, jei ilgiau laiko praleistum su viena mergina tuomet istirinejas ja suzinotum kur lieciant ja sujaudini ir kaip lieciant ja uzvedi smile

45

Re: kurios kuno vietos mergina jaudina labiausiai?

Yra labai daug orogeniniu zonu pas mergina,ir jas reik rasti,bet dazniausiai pasitaikancios yra kaklas,pirstu galiukai,ausytes,lupytes,aisku abejos:DNa cia yra pagrindiniai.;)

46

Re: kurios kuno vietos mergina jaudina labiausiai?

Ziauriai jaudina, kai paima uz uspakalelio arba liecia pilvo apacia, slaunis..:)

47

Re: kurios kuno vietos mergina jaudina labiausiai?

kiekvinai skirtingai man asmeniskai keliai, burbuliai jautrus ausys tai visiskai jautrios :::719....

48

Re: kurios kuno vietos mergina jaudina labiausiai?

jaudina kai vaikinas svenei alsuoja i kakla

49

Re: kurios kuno vietos mergina jaudina labiausiai?

na visos merginos skirtingos

50

Re: kurios kuno vietos mergina jaudina labiausiai?

Arturas, 22 parašė:

na visos merginos skirtingos

O kažkurioj temoj rašai, kad visos vienodos smile Supainiojo visai bjaurybės :::013

51

Re: kurios kuno vietos mergina jaudina labiausiai?

mane labiausiai jaudina, kai vaikinas prieina iš už nugaros, pakelia plaukus ir švelniai ir lėtai pradeda bučiuoti kaklą taip pasiekdamas ausyte, pažaidžia su ja (gali nesmarkiai krimstelt smile ), tuo tarpu rankos turi but apkabinusios mane tvirtai bet ne stipriai (kad jausčiausiu lyg taip, kad niekur nepabėgsiu)... na o tada ir keliai lenkiasi ir šiurpuliukai po visą kūną bėgioja....mmmmm smile

52

Re: kurios kuno vietos mergina jaudina labiausiai?

Julija, 21 parašė:

Ziauriai jaudina, kai paima uz uspakalelio arba liecia pilvo apacia, slaunis..:)

o sirdele nesusijaudina :::818

53

Re: kurios kuno vietos mergina jaudina labiausiai?

merginos jaigu esate is alytaus
parasykit man mantux 38 nick plzzzzzz:)

54

Re: kurios kuno vietos mergina jaudina labiausiai?

Skaiva, 37 parašė:

jai myli uztenka kad tik prisiliestu ar prisiglaustu ir visas kunas susijaudina.

tai tiesa pritariu

55

Re: kurios kuno vietos mergina jaudina labiausiai?

O man patinka, kai plaukus liecia... smile

56

Re: kurios kuno vietos mergina jaudina labiausiai?

Aurelija, 19 parašė:

mane labiausiai jaudina, kai vaikinas prieina iš už nugaros, pakelia plaukus ir švelniai ir lėtai pradeda bučiuoti kaklą taip pasiekdamas ausyte, pažaidžia su ja (gali nesmarkiai krimstelt smile ), tuo tarpu rankos turi but apkabinusios mane tvirtai bet ne stipriai (kad jausčiausiu lyg taip, kad niekur nepabėgsiu)... na o tada ir keliai lenkiasi ir šiurpuliukai po visą kūną bėgioja....mmmmm smile

jo,pritariu,labai jautrios vieteles big_smile ir dar po to,kai glamonejant ausis ir kakla rankomis letai liecia tavo kuna ir pamazu,net tau paciai nejauciant,krenta salin rubai... mmm... :::822

57

Re: kurios kuno vietos mergina jaudina labiausiai?

Na tipo tiik kaklas?O spienelei.....Nejaugi tik kakla buciuosit.......eikim toliau!:::d02

58

Re: kurios kuno vietos mergina jaudina labiausiai?

Karolina, 19 parašė:

lupos, kaklas, peciai ir pilvo apacia tongue

O spienelei?...Mmmmm?

59

Re: kurios kuno vietos mergina jaudina labiausiai?

Sandra, 14 parašė:

oj cia jau tai geras klausimas, labiausiai jaudina kaklas ir lupos:::817:::742

O spieneliai?

60

Re: kurios kuno vietos mergina jaudina labiausiai?

o spieneliai?