21

Re: SOKANCIOS MERGAITES

Aleksandras, 21 parašė:

nu jo, atsiprasau jei nuskambejo ne taip kaip norejau ;] gal reikejo primest sypseneliu, tai butu atrode kaip bajeris. bet siaip nezinau ar imanoma kritika pateikti pozityviai, juk todel ir vadinasi kritika ;] nu zodziu, nenukrypkim i sona ;] geriau suvienykim jegas, kad ieskoke nebutu papildomu reklamu ir taip ju daug ! smile

VISU SALIU PROLETARAI VIENIKIMES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
VALIO! VALIO! VALIO!

Zudyk reklama! gyvenimas be reklamos gyvenimas be ateities vien del tu kad hitleris neturejo informacijos apie efektyvesnius zudymo budus tai ir neisnaikino visu zydu **** ir kitu iskrypeliu..

Sekmes ZUDANT!!!!!

:::529      :::502:::500

22

Re: SOKANCIOS MERGAITES

ar tu durnas ar nevalges ? big_smile

23

Re: SOKANCIOS MERGAITES

E mikapo reklama taij ir yra informacija-vis nepasimokaij-liaukis cia reklamuoti viska is eiles matos kad biznio zmogus busi:DDD

24

Re: SOKANCIOS MERGAITES

Aleksandras, 21 parašė:

ar tu durnas ar nevalges ? big_smile

Aleksandrai va as irgi galva suku kas jam yra :-)

25

Re: SOKANCIOS MERGAITES

Mikapo, 19 parašė:

aho o tu dar ir rasytojas :::617 na kempiniukas apie bahura daug pasako

>> va pasiziurejau i tavo foto ir supratau ka tos mergaites isdarineja :?
>> na zn man atrodo kad ir gatvaj gali pasiziureti i orandzines merguzeles kurios soliariume gime ir augo.. man tai iyra saldu banalu ir apgailetina :::818

>> na bet svarbu tau patinka ir turi uzsiemima wink
>> o jau geriau avataras nei jokio :-)

26

Re: SOKANCIOS MERGAITES

svajojat apie tokias :::716 naktimis nemiegat rankdarbiais uzsiiminejat atsikeliat :::013 geda pasidaro tada reikia sudirbt su purvais :::826 nes nekenciat ju uz tai ka jos daro su jumis "VYRAI" kai subresit  suprasit........

27

Re: SOKANCIOS MERGAITES

Aleksandras, 21 parašė:

ar tu durnas ar nevalges ? big_smile

is visko sprendzian sis komentaras ne man smile