21

Re: Baudos balai ir baudos! kas kiek uzhsidirbe?

Algirdas, 25 parašė:
Sigitas, 23 parašė:

Tai kas per vairuotojai be baudu ir balu...? ;D

pesti, su teisem kisenej:D)

Butent, turiu teises 7 metus, bet vaziuot nemoku ir neturiu automobilio... ;D

22

Re: Baudos balai ir baudos! kas kiek uzhsidirbe?

Sigitas, 23 parašė:
Algirdas, 25 parašė:
Sigitas, 23 parašė:

Tai kas per vairuotojai be baudu ir balu...? ;D

pesti, su teisem kisenej:D)

Butent, turiu teises 7 metus, bet vaziuot nemoku ir neturiu automobilio... ;D

arba megsti vaikshtinet arba pana ratuota turi big_smile

23

Re: Baudos balai ir baudos! kas kiek uzhsidirbe?

seip linxmiausi metai buvo lakstant be teisiu:) ir baudu maziau gauni ir balu kalt negali;D tik va ir verkimas geras kad ponai pareigunai nesakeekit mamai nieko ji serga ir taip ja jaudint dbr gal susitarkim draugishkai:D nu susitari mashina nuplaut ir poto paleidzia;D o seip jai balai ir baudos tai va per tuos 3 metus be teisiu sukises tiek kiek galejau 2 kartus eit ishsilaikyt;D cia skaudu bet uz malonuma visada moket reik... nesvarbu kam ir kaip... gerewsia bauda pirma avarija legaliai:D nu bet teisiu kisenej nebyuve dar ti ir patruliai dar paprikolino:D tai gavau tik ispejima ir 100lt baudele uz eismo trigdyma nors taksistas pyko siuto seip pats kazys kaltas.... O seip buciau ash tai daugiau bausciau tuos kurie miega uz vairo... ir eisma stabdo... o greitis... baika jai reakciaj yra o ne miegi:) tai va pinigines baudos suskaiciuot... neimanoma;) nu oficialias galiu nevirsys 1000 smile o balu per visa karjera 3 metu 16 butu:) paskutriniai 4 2007-01-01 23:40 smile gera metu pradzia;D

24

Re: Baudos balai ir baudos! kas kiek uzhsidirbe?

kai issilaikiau teises po dvieju savaiciu jau ir sutabde big_smile bet paprase tik dirza uzsisegt ir viskas, as sakau gerai uzsisegsiu,o mentukas sako but gerai kad dabar uzsisegtai wink
o baudu dar nemokejau, bet manau kazkada uz greiti paklosiu :V

25

Re: Baudos balai ir baudos! kas kiek uzhsidirbe?

Dirzai dirzeliai;D xebra pirkit baltas maikes nupiesiat juoda 7-8 cm juosta skersai nuo kairio peties i apacia kaip dirzo imitacija ir jusu del to tikrai nestabdys;D;D o seip nesamone noriu seguosi noriu ne:) mano asmeninis reikalas jai saves nesaugau:)

26

Re: Baudos balai ir baudos! kas kiek uzhsidirbe?

man jau refleksas galima sakyt yra atsirades big_smile pastoviai prisisegu big_smile bet galiu pasakyt kad kartais jie zhiauriai trukdo.

27

Re: Baudos balai ir baudos! kas kiek uzhsidirbe?

tai jau tikrai as ir nemegstu dirzu bet ka padarysi jei reik tai reik smile

28

Re: Baudos balai ir baudos! kas kiek uzhsidirbe?

o as neturiu ne vieno baudos balo... nes esu pavyzdinga keleive :::b02

29

Re: Baudos balai ir baudos! kas kiek uzhsidirbe?

nu apie tavo ta pavyzdinguma tai as jau patylesiu big_smile;D

30

Re: Baudos balai ir baudos! kas kiek uzhsidirbe?

Lina, 23 parašė:

nu apie tavo ta pavyzdinguma tai as jau patylesiu big_smile;D


atsiprasau :::818 visada su dirzu sedziu, kai prisimenu ji uzsisegt :? tai kame problemos...

31

Re: Baudos balai ir baudos! kas kiek uzhsidirbe?

as kalbu apie tavo reakcijas ir vieno pirsto kombinacija ;D:D

32

Re: Baudos balai ir baudos! kas kiek uzhsidirbe?

Lina, 23 parašė:

as kalbu apie tavo reakcijas ir vieno pirsto kombinacija ;D:D


tai ka man daryt, jei tie oziai nemoka vairuot :{} ir as geriau vairuoju nei tie ziogai :{} todel ir parinuosi :? bet uz mano reakcijas niekas baudos neduoda.
>>> o tu grazuolyte prisipazink cia lietuvai, kaip zmogu snnieguciu pavaisinai.,. niekuo detas vyrukas uzkrimto sniego>>>pasipasakok, nesidrovek

33

Re: Baudos balai ir baudos! kas kiek uzhsidirbe?

neaaaa :V :::818 ne nenoliuuuuu as gi netycia.....:D

34

Re: Baudos balai ir baudos! kas kiek uzhsidirbe?

tai jau taip... nesibijok, cia kokio keliu policininkas neuzeis.. ir baudos tau kvito neiteiks :?

35

Re: Baudos balai ir baudos! kas kiek uzhsidirbe?

nu ...:V tu papassakok tu....nu gerai prisipazinsiu aptaskiau as ji aptaskiau as ji sniegu :V gi netycia vietos man kelyje maza buvo ginemaciau kad jis ten islipa,,,,,  :V

36

Re: Baudos balai ir baudos! kas kiek uzhsidirbe?

tai va.. isvada - kaltas pats.. bus jam maisytis mums po ratais big_smile

37

Re: Baudos balai ir baudos! kas kiek uzhsidirbe?

niu baudos balai man skaudi tema... apie baudas tikrai nesnekesiu nes tai man pernelyg skaudi tema bet teisiu tai jua nebeturiu sad teks vasara sukt planus del atgavimo... :V

38

Re: Baudos balai ir baudos! kas kiek uzhsidirbe?

Nijolė, 20 parašė:

tai va.. isvada - kaltas pats.. bus jam maisytis mums po ratais big_smile

kai mes vaziuojam as uz vairo o tu salia tai tegu vyrai traukias is kelio ;D;D;D

39

Re: Baudos balai ir baudos! kas kiek uzhsidirbe?

tai reik moketi vazineti tongue

40

Re: Baudos balai ir baudos! kas kiek uzhsidirbe?

Auris, 19 parašė:

niu baudos balai man skaudi tema... apie baudas tikrai nesnekesiu nes tai man pernelyg skaudi tema bet teisiu tai jua nebeturiu sad teks vasara sukt planus del atgavimo... :V


Cia man katastrofa butu smile uzjauciu tave