41

Re: Merginos kodel jums taip reikia sexo???

nu gerai, pripazistu db smile pirma i tai neatkreipiau demesio :::008 reikejo rasyt 1% ;D nors cia kaip pas ka, taigi nesibarkim wink

42

Re: Merginos kodel jums taip reikia sexo???

As irgi sakau, kad su vyrais viskas gerai... cia kazkokios bedos su merginom... ;D

43

Re: Merginos kodel jums taip reikia sexo???

Sigitas, 23 parašė:

As irgi sakau, kad su vyrais viskas gerai... cia kazkokios bedos su merginom... ;D

nemazai merginu nori to sekso nemaziau nei jus, o jei pataikot ant tokiu kurios nenori, gal cia jau jusu problemos, kad ne taiklus esat? big_smile

44

Re: Merginos kodel jums taip reikia sexo???

Diana, 17 parašė:
Sigitas, 23 parašė:

As irgi sakau, kad su vyrais viskas gerai... cia kazkokios bedos su merginom... ;D

nemazai merginu nori to sekso nemaziau nei jus, o jei pataikot ant tokiu kurios nenori, gal cia jau jusu problemos, kad ne taiklus esat? big_smile

Diana, Tau ne PMS?
Ko taip piktai? big_smile

45

Re: Merginos kodel jums taip reikia sexo???

Sigitas, 23 parašė:
Diana, 17 parašė:
Sigitas, 23 parašė:

As irgi sakau, kad su vyrais viskas gerai... cia kazkokios bedos su merginom... ;D

nemazai merginu nori to sekso nemaziau nei jus, o jei pataikot ant tokiu kurios nenori, gal cia jau jusu problemos, kad ne taiklus esat? big_smile

Diana, Tau ne PMS?
Ko taip piktai? big_smile


nea, ne kokie PSM smile  PSM man taip stipriai nesireiskia, kad jos metu noreciau zmones suvalgyt ;D esu normalus bahurs. em, ne, dabar daejo vienas dalykas, tai gal vis del to liksiu prie mergaites titulo ;D
ir kur tu ta monno piktuma iziuri, a? big_smile

46

Re: Merginos kodel jums taip reikia sexo???

Diana, 17 parašė:
Sigitas, 23 parašė:
Diana, 17 parašė:
Sigitas, 23 parašė:

As irgi sakau, kad su vyrais viskas gerai... cia kazkokios bedos su merginom... ;D

nemazai merginu nori to sekso nemaziau nei jus, o jei pataikot ant tokiu kurios nenori, gal cia jau jusu problemos, kad ne taiklus esat? big_smile

Diana, Tau ne PMS?
Ko taip piktai? big_smile

nea, ne kokie PSM smile PSM man taip stipriai nesireiskia, kad jos metu noreciau zmones suvalgyt ;D esu normalus bahurs. em, ne, dabar daejo vienas dalykas, tai gal vis del to liksiu prie mergaites titulo ;D
ir kur tu ta monno piktuma iziuri, a? big_smile

Taigi nereikejo teisintis... juk ne mano reikalas...

47

Re: Merginos kodel jums taip reikia sexo???

neskaud gi man smile

48

Re: Merginos kodel jums taip reikia sexo???

Diana, 17 parašė:

eikit eikit jau vaikinukai... :::008  tipiski lietuviai, tik ant kitu stumt... :V


O tu tuom isitikinus ?????? kaip gali sneket apie visus jug visu nepazysti pvz manes big_smile

49

Re: Merginos kodel jums taip reikia sexo???

big_smile Ce aisku kaip diena kad mergos visalaik nuori atrodyt gerutes ir viska suvercia vyram big_smile

50

Re: Merginos kodel jums taip reikia sexo???

Is vis tos mergos istvirkusios yr palikusios big_smile ziurek negali gatve praejt jau uz subiniuku graibynejas big_smile

51

Re: Merginos kodel jums taip reikia sexo???

taip jau taip.. dabar del visko kaltos mes
>> niekaip nesuprantu.. merginos nenori - negerai, merginos nori - vel blogai... tai gal, vaikai, apsisprendziam...

52

Re: Merginos kodel jums taip reikia sexo???

merginoms taip reikia sexo???.........ale dažniausiai tai tik matau, kad mes vyrai tam esame tokie ištroškę, maždaug prieš 13 metų mano draugas pasakė tokį marazmą ;D kodėl merginos to nenori taip dažnai kaip mes vyrai............ir dar pridūrė pagalvodamas...;) jaučiu jei būčiau merga, būčiau paleistuvė ;D va tada iš juoko vos į kelnius neprivariau

53

Re: Merginos kodel jums taip reikia sexo???

Tai viskas keiciasi db viskas apsiverte big_smile vaikinam reikia meiles ir silumos o tos mergos pasileidusios laksto pas visus is eiles

54

Re: Merginos kodel jums taip reikia sexo???

ka tu cia kliedi... :{} visiems reikia tos meiles ir silumos ir to tavo sexo ... nervuoji net mane....
>> jei viena tau ragus istate, tai nereiskia, kad visos taip daro.. angeliukas plia...

55

Re: Merginos kodel jums taip reikia sexo???

Jo angeliukas big_smile o ka tu zinai ko kam reikia ???? mmm??? gal esi gimus ir bernu ir merga ???

56

Re: Merginos kodel jums taip reikia sexo???

pasakei, jaunuoli, ir net susikosejau...
>>> nepyk, bet jau gal suprantu,kad kiekvienam zmoguciui VISO to reikia...
>>>>> tai gal tu be sexo gyvensi ?? aaa??? nejuokink, nes graudu..

57

Re: Merginos kodel jums taip reikia sexo???

O sakai kad negalima gyvent ??? be to paklausyk ka sneku ... manau kad sexas reikalingas bet su mylimu zmogum ... o db tai isigime i kazkoki fanatiska pasisvaistyma ...

58

Re: Merginos kodel jums taip reikia sexo???

Sexomanes jus!!!

59

Re: Merginos kodel jums taip reikia sexo???

ka tucia nusisneki,visi mes vienodi tiek vaikinai,tiek mergins,blin sunervinai ir tu mane ;D
Matau kad dar nesubrendes,kaip pradesi lakstytis,tada pastebesi,kad vaikinams to daugiau reikia nei panelems... Nes tu pasakyk kur matei,kad pana eitu pirkti vaikina,tai vaikinai ju iesko,blin vaikeli gal atsipeikesi!

60

Re: Merginos kodel jums taip reikia sexo???

Lina, gyvenime labai daug yvairiu dalyku buna... big_smile Net ir tai ka isvardinai...