121

Re: Merginos kodel jums taip reikia sexo???

tiek vyrai tiek moteris esam tam sutverti ir nera ko cia spresti...:::921

122

Re: Merginos kodel jums taip reikia sexo???

Aš ir nesuprantu, kvaila tema... Ne nuo lyties priklauso... Ir netgi kvaila sakyti, kad vyrai ar moterys eina labiau į kairę, negu priešingos lyties atstovai...

123

Re: Merginos kodel jums taip reikia sexo???

Cia tik nuo zmogaus priklauso ir pan... smile

124

Re: Merginos kodel jums taip reikia sexo???

kaip vaikinai istroske sekso, taip ir mums jo reikia, sexsas vienas is gyvenimo malonumu, todel mums jo ir reikia smile

125

Re: Merginos kodel jums taip reikia sexo???

Egle, 17 parašė:

Aš ir nesuprantu, kvaila tema... Ne nuo lyties priklauso... Ir netgi kvaila sakyti, kad vyrai ar moterys eina labiau į kairę, negu priešingos lyties atstovai...


Na jei remtis psichologija, ir statistika tai vyrai dažniau išduoda savo partneres, nei moterys.
Jei į viską žiūrėti iš psichologijos puses tai vyrui seksas nėra kažkas tokio ypatingo.Tai galima susieti net su gyvūnu pasauliu - patinas atėjo, padarė ir jam gerai.O patele turi po to vaikučius nešioti.
Todėl pateles renkąs atidžiai patinus ir todėl patinams reikia kovoti už jas.O jei paskutinius mano du sakinius transformuoti į žmoniu pasauli, tai panašumus galima pastebėti.Moterys renkąs atidžiai, ir joms yra gan sunkiau rasti sekso partneri nei vyrams.Nes jos neieško, jos leidžiasi surandamos.Aišku yra išimčių, bet labai retai smile
Dabar šiuo POSTo dėka galima bus stebėti, kurios paneles leidžiasi surandamos o kurios ieško big_smile
Kurios prieštaraus mano priešpaskutiniam sakiniui - tos ieško smile o kitos leidžiasi surandamos smile

126

Re: Merginos kodel jums taip reikia sexo???

Ka as zinau :? as nemergina big_smile) nezinau kame reple ;D bet tikriausiai palaptis slypi KLYNE :::819