21

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

nu gerai jau gerai big_smile tiks man ir ketvirta big_smile gal veliau ir i 3 irasysi :V :::416

22

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

nežinau wink na nebent eilė pasislinks ;D.................nors pala pala , aš gi korumpuots ;D (čia aišku kol Edvardo nėra:) ) pšššššššššš.....tyliau, jaučiu atein ;D

23

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

nu tai va big_smile rasim jau kaip nors bendra kalba ;D;D

24

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

Kike vietos kainuoja Gediminai?:D

25

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

aha , imsiu čia dabar garsiai ir klykausiu kainą.................;D jūs siūlykit, o aš tik rašysiu........taip arba ne........šiais laikais laaaaaaaaaaaabai daug šnipų ;D

26

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

tai jau kas be ko big_smile wink

27

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

Ką tik iš naujo perskaičiau temos pirmąjį komentarą ;D sėdžiu ir kikenu:D "noriu forume daryt kazka gero" ;D oi negaliu ;D gero..................aha sulauksi............čia kaip į valdžią mes visi suokiam kaip lakštingalos ;D

28

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

duok zmogui valdzios tai ir tvarkos nebus big_smile;D

29

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

Lina, 23 parašė:

duok zmogui valdzios tai ir tvarkos nebus big_smile;D

teisingai sakai...........reiškias duokit man ;D pažadu...........tvarkos nebus ;D

30

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

;D;D;D :::961

31

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

tikrai, tikrai wink pažadu ir lenkiu galvą ;D net šūkį sugalvojau "Reikia tvarkos??? tvarkos ne bus" ;D

32

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

vos ne kaip paksius big_smile aplinka kalta o ne tu ;D ;D
>>>>ziuriu vaidybini filma per btv wreslingas ;D

33

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

Gediminas, 29 parašė:

kaip tai kodėl???.....................ale suvėlei tu many, net nežinau ką atsakyt, korumpuots ir taškas ;D.........tai va tiek to nuolaida tau, kol nėra Nijolės rašau tavu in 4 vietą;D  primenu (pirmos trys mano) ;D


as jau esu ir visaip kaip grazi noriu buti 1 sarase... ir tu man cia kokiu tais ereziju neskleisk, kaip mano sesute, sako wink
>>> gediminai.. TVARKA BUS, ja ives Nijole wink eee, o kur ji??? ai, stai cia wink

34

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

Apie ta tvarka vienas politinis veikejas kalbejo bet ji nuverte :::b02

35

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

tai va, apie tvarką kalbėjo, nuvertė, o aš kalbu apie betvarke, tai tūrėčiau net šaknis įleist;D
P.S. Nyjole, negaliu į pirma wink nes ten aš , pirmose trijose vietose ;D

36

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

Gediminai, prašom man sarašiuką peteikt - svarstysim ;]

37

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

Edvardas, 25 parašė:

Gediminai, prašom man sarašiuką peteikt - svarstysim ;]

Laba diena wink kaip gyvuojate??? wink (velnias įdomu ne per daug aš čia??? ;D)
na sarašiukas gaunasi tokis trumps wink
1. Gedas
2.Gedas2
3.Gedas3
4.Nijolė Lina ar Lina Nijolė ( velnias kaip parašysi vis vien blogai gaunasi wink )
;D;D;D
Na kitų netraukiau, bo kadangi minėjau (korumpuoits esu;D) nesumokėjo startinio mokesčio wink ( ale gerai čia išsireiškiau, fuuuuu....... :::924 možet proidiot??? wink

38

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

Cia matau daug pribendrauta, bet... Edvardai, ar yra sansu, kad kas is cia bendravusiu, taps moderatoriumi? ;D

39

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

pagyvensim - pamatysim ;]

40

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

Chebryteee!!!! Stenkites, jus turit shansu!!! ;D