41

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

Sigitas, 23 parašė:

Chebryteee!!!! Stenkites, jus turit shansu!!! ;D

aik rupuže negadyk man Karmos, bo kitaip neduosiu tau alaus ;D Oooooooooooo, sugalvojau rinkiminę kompanija, kiekvienam balsuojančiam už man, duosiu po bonkę liuliučio ;D

42

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

Gediminas, 29 parašė:
Sigitas, 23 parašė:

Chebryteee!!!! Stenkites, jus turit shansu!!! ;D

aik rupuže negadyk man Karmos, bo kitaip neduosiu tau alaus ;D Oooooooooooo, sugalvojau rinkiminę kompanija, kiekvienam balsuojančiam už man, duosiu po bonkę liuliučio ;D

Isvarei... isejau... nebebalsuosiu... prisisnekejai... ;D o dar buciau susigundes... bet... iki ;D

43

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

Edvardas, 25 parašė:

pagyvensim - pamatysim ;]

tai tipo kaip o ir as gerai supratau :? cia tie tas forumo Elitas kurie yra forumo aktyvuistai pataps moderatoriais :-) ??

44

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

labai jau lengva butu tongue

45

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

Edvardai, Edvardai :::216:::216:::216 atyyyyydziai paziurek Gedo siuloma sarasiuka ;D

Gediminas, 29 parašė:
Edvardas, 25 parašė:

Gediminai, prašom man sarašiuką peteikt - svarstysim ;]

Laba diena wink kaip gyvuojate??? wink (velnias įdomu ne per daug aš čia??? ;D)
na sarašiukas gaunasi tokis trumps wink
1. Nijole
2.Nijole
3.Nijole
4.Gal Gedas, bet tikrai Lina ar tikrai Lina ar gal Gedas ( velnias kaip parašysi vis vien blogai gaunasi wink )
;D;D;D
Na kitų netraukiau, bo kadangi minėjau (korumpuoits esu;D) nesumokėjo startinio mokesčio wink ( ale gerai čia išsireiškiau, fuuuuu....... :::924 možet proidiot??? wink

>>>. Gedai, nepapirkinek zmoniu su tuo savo netikusiu :::537:::537:::537 Vaikai, neapsigaukit sito dedes melu ;D jis Gedas skleidzia blogi

46

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

Nijolė, 20 parašė:

Edvardai, Edvardai :::216:::216:::216 atyyyyydziai paziurek Gedo siuloma sarasiuka ;D

Gediminas, 29 parašė:
Edvardas, 25 parašė:

Gediminai, prašom man sarašiuką peteikt - svarstysim ;]

Laba diena wink kaip gyvuojate??? wink (velnias įdomu ne per daug aš čia??? ;D)
na sarašiukas gaunasi tokis trumps wink
1. Nijole
2.Nijole
3.Nijole
4.Gal Gedas, bet tikrai Lina ar tikrai Lina ar gal Gedas ( velnias kaip parašysi vis vien blogai gaunasi wink )
;D;D;D
Na kitų netraukiau, bo kadangi minėjau (korumpuoits esu;D) nesumokėjo startinio mokesčio wink ( ale gerai čia išsireiškiau, fuuuuu....... :::924 možet proidiot??? wink

>>>. Gedai, nepapirkinek zmoniu su tuo savo netikusiu :::537:::537:::537 Vaikai, neapsigaukit sito dedes melu ;D jis Gedas skleidzia blogi

ei ei, tai jau kvepia baudžiamaja, tu iš kur padirbtų sąrašų gavai??? a? ma turbūt teks Poliucija šauktis ;D

47

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

pats taip parasei :V as tave tik cituoju :V paziurek i mano akytes >> :::818 ar as galeciau meluoti ir pagaudineti big_smile

48

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

aha pažiūrėjus į tavo gudros lapės akytes, demoną matau ;D

49

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

na ir izvalgus tu tikraji veida GEmininai visada pamatai :? big_smile

50

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

kokios lapes, kokio demono :? vaikyti, as geri pasauliui ir taika skleidziu wink
>>> mano numeris 322231 :::719

51

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

Linas, 19 parašė:

na ir izvalgus tu tikraji veida GEmininai visada pamatai :? big_smile

o ką darysi kai vydurį baltos dienos tokie dalyjai vyksta ;(
o tu Nyjolyt ramykis, geri gi ji skleidžia, tai kodėl nuo to gėrio aš tokis pasiūtes ;(

52

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

jau cia tavo kazkokie tais vaikystes blogi prisiminimai gal aiksten iskyla :::b18 ir tave psichologiskai zeidzia.. nebuk susiraukes ;D as nzn, kuo tau mano tas geris nepatinka... galvele :-) neisnesa

53

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

galvelė gi jai neišneša, tuoj tu jos ir nenešiosi, nereikės apie tai ir galvot ;D

54

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

:::209:::209:::209

Gediminas, 29 parašė:

galvelė gi jai neišneša, tuoj tu jos ir nenešiosi, nereikės apie tai ir galvot ;D


va va,... dabar vienas kita patampysim po teismus :V padiskutuosim, pasipletkavosim teismo salikeje... wink as tave iskusiu uz grasinimus, tu mane uz neaiskumus ir nesusipratimus, kuriuos, as geradare istaisiau wink kad pasaulis ir visi ieskok.lt vartotojai zinotu tikraji PONA sarasa ;D

55

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

na vienu žodžiu mes SEDĖSIM, o moderatoriumyyyyyyyyyy taps Sigitas ;D

56

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

ne ne neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, kodel tu mane taip baudi :? davai, tariames ir kuriam kokia tais koalicija ;D kaip pries rinkimus visokiausius, kurie arteja, per telika pasirodysim, zviozdomis patapsime wink tada dar saldainiu padalinsim :::705, kraujospudzius visokiausius pamatuosim :::810 ir mus isrinks kaip nors..
>>> davai skelbiam taika ir tada susikoalicuojam pries kitus norincius.. busim pati stipriausia partija smile kurios pirmininke busiu AS :::822

57

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

e e e as ir noriu tapti moderatore esu pareiginga,dora mergaite...:::807:::822

58

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

mmmMMMMmmm :? as dabar susidomejau.. kai tampi ponaiciu moderatoriumi, tai kaip ten viskas buna... :? :? tos pvz foto :? jas visas tau atsiuncia, kurias naujas isideda ar kaip :::818 ar pats eini per anketas ir tikrinavoji :?
>>>> Danguolyte, junkis prie musu partijos tuomet smile

59

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

Nijolė, 20 parašė:

mmmMMMMmmm :? as dabar susidomejau.. kai tampi ponaiciu moderatoriumi, tai kaip ten viskas buna... :? :? tos pvz foto :? jas visas tau atsiuncia, kurias naujas isideda ar kaip :::818 ar pats eini per anketas ir tikrinavoji :?
>>>> Danguolyte, junkis prie musu partijos tuomet smile

nagi pirmininke negali jinai pas mum wink mes esam nedori, nepareigingi ir nemergaičiai(nebernaičiai) ;D

60

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

Gediminas, 29 parašė:
Nijolė, 20 parašė:

mmmMMMMmmm :? as dabar susidomejau.. kai tampi ponaiciu moderatoriumi, tai kaip ten viskas buna... :? :? tos pvz foto :? jas visas tau atsiuncia, kurias naujas isideda ar kaip :::818 ar pats eini per anketas ir tikrinavoji :?
>>>> Danguolyte, junkis prie musu partijos tuomet smile

nagi pirmininke negali jinai pas mum wink mes esam nedori, nepareigingi ir nemergaičiai(nebernaičiai) ;D


tai nieko baisaus as visur pritampu:::044