81

Re: kaip tapti moderatoriumi.....


ale mergicos, tik palik jus be priežiuros, tai jau many sulaukt negalėjot??? wink nors startinį mokestį iš Lino paėmėt??? ;D

82

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

tai tas jaunikaitis labai netrivojo :-) ten mes ta startini mokesti tai pasiimsim su kaupu ;D gailesis i ta partija instojes ;D
>> tai jei mes 3yse buvom, pagal visuotinio susirinkimo taisykles, tai dauguma nubalsuojam, o balsavom dviese su Danguoliuku wink tai 66, (6) % balsu sake UZ Linuko priemima in moderatoriausku busimu partija wink

83

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

eeeee nepamiskit manes ir beje gedai zadejai mane i trecia vieta irasyt o dabar atsiduriau kaip cia butu ka :?

84

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

alio alio, man gal 50% akcijų priklauso ;D ir kokie dar moderatoriauskai??? mes madeinratoriai ;D
P.S. Ne į trečia, o į ketvirtą, bo trečioje pats tupėjau, atėjo tavo sesutė iš vis nesupratau į kokią pakliuvau ;D

85

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

nu tai man 29% o kiti 21% sesutei big_smile

86

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

ei ei ... nauja kandidate i ponia partija... svarstom jos kandidatura :?
>>> bet Gedai, reikia pasiskirstyti po 40, tai liks 20 visiems kitiems wink

87

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

nu nu ...tai ka man dabar daryt sad

88

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

ne ne ne.... PARTIJA kuriau aas... todel mano bent 40 % akciju moderatoriu kapitalo....
kitus galit dalintis jau KAP norit :-)

89

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

nu tai kitus pasiima gedas ir as lieku be nieko .... sad sad

90

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

ne, Gedas ju daug ir negauna...
>>>> bet cia kazka misliavot reikia...reikia istatini kapitala pirma surinkti, tada registruoti partija i koki UAB ;D

91

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

ooo as rasiau veerslo plana su uab big_smile bet paskui persokau i individualia imoniuke wink

92

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

ale tai taip gaunasi, kad Nijolytęęęęę kaip visada viską užgrobt bando, dvelkia suvalkija ;D

93

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

as taupau tongue i suvalkija tai ne is suvalkijos <<<< ;D ;D ;D ;D

94

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

tai jau apsisprendėt kuris taps moderatorium?

95

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

Edvardas, 25 parašė:

tai jau apsisprendėt kuris taps moderatorium?

na isdestyk Garbus ponaiti visas musu moderatoriskas teises ir pareigas tada ir jau suzinosi kuris nores prijamti sita atsakomybe wink as visada skaitau tai ant ko pasirasineju todel cia nebus isimtis big_smile

96

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

o kaip man tas geltonas demes panaikint?:::201:::809:::040:::002

97

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

Lina,man atrodo jos nepasinaikina..

98

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

Lina, 16 parašė:

o kaip man tas geltonas demes panaikint?:::201:::809:::040:::002

hellp me

99

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

Lina, 16 parašė:

o kaip man tas geltonas demes panaikint?:::201:::809:::040:::002

perskaityk "nedrasiu ir kukliu vyru klubas !! big_smile~" ir parasyk rasiny apie jy smile kazkas tokio big_smile

100

Re: kaip tapti moderatoriumi.....

merginos (Simona 17 ir Vaiva19), nepykit, bet labai jau neidomu, kad musu avatarai TOKIE neitiketinai panasus :{} tikiuosi.... ko nors....:::818
>>> Lina 16, bet tai tau pades GAL nuimti tik 1 kortele.. ir dar nzn, uz kokius nusizengimus tu ja gavai... tai jau cia zinok, tu ju taip lengvai nenusiimsi.. kita kortele nusiimsi gal, jei pastatysi visam musu klubukui po GERA bokala bravarijos alucio :V trecia kortele nusiims gal sunkiausiai.... nes tada reikes jungtini baliu musu klubuko ir moderatoriu/adminu surengti :V su visokiais idomumais, pirtelemis ir aluciais, tekilomis ir visokiais kitokiais dziaugsmais :::b18
>>>>>taigi va....