41

Re: Windows Vista

Po kazkiek laiko naudosime Vista ir taip kalbesime apie kokia kita windows versija kaip dabar apie Vista (pvz windows 7) Vista irgi bus nieko su kokiu 3 SP wink

42

Re: Windows Vista

duotu 10.000 LT keistai big_smile:D

43

Re: Windows Vista

Turejau ta Vista... Na siaip bus faini win kai skylukes uzlopys..:) man tai buvo problemu su vaizdu ir garsu... O su xp viskas Super...:) Bet siaip, Darius teisybe sako.. pamenu kai dar tik xp pradejo populiaret, apie juos lygiai taspats kas dabar apie Vista buvo snekama...

44

Re: Windows Vista

Linas, 17 parašė:

duotu 10.000 LT keistai big_smile:D

Taip, pakeisciau. o uz gautus pinigus dar ir nauja laptopa isigyciau ir vel XP susideciau.. tongue

45

Re: Windows Vista

Egle, 18 parašė:

Turejau ta Vista... Na siaip bus faini win kai skylukes uzlopys..:) man tai buvo problemu su vaizdu ir garsu... O su xp viskas Super...:) Bet siaip, Darius teisybe sako.. pamenu kai dar tik xp pradejo populiaret, apie juos lygiai taspats kas dabar apie Vista buvo snekama...

joa... tik reiks daug RAMu uzsipirkt big_smile~

46

Re: Windows Vista

Neringa, 19 parašė:

fainas tas vista patogus lb......reik priprast tongue

Nestabili ta Vista. Naudoju, bet nieko ten gero nematau. 

47

Re: Windows Vista

WIN VISTA YRA BLOGIU BLOGIS smile
XP kolkas geriausi is windowsu serijos smile
na bet isvis geriausia yra FreeBSD arbe LINUX kokia nors distribucija tongue

48

Re: Windows Vista

Windows Vista... Jo? Hmm... Kaip cia pasakius... Cia jau galima sakyt, kad ne tai, kad reikia priprast, o butina prirast. Nes mastykim logiskai. Windows XP jau 6 metai!!! Cia tas pats, kas turet kompe sena programos versija ir niekada jos nenaujint. Ar ne tiesa sakau? Daleiskim, as kompa isigijau su Windows 95, po to isirasiau Windows 98SE, po to Windows ME ir Windows 2000, po to Windows XP ir 2007 metais isirasiau Windows Vista. Man asmeniskai labiausiai patiko Windows ME... Bet tai nereiskia, kad as juos visada turiu naudot ir kad kiti Windowsai "lievi"... Taip, kad sakau, jei yra galimybe atnaujint kompa, tai kodel neisirasius Windows Vista? :-) Apsaugos ten netruksta, vaizdo kokybe liux (nes ten DirectX 10) ir kt... O ir tikrai stabili su Service Pack 1. Aisku, cia mano nuomone...

49

Re: Windows Vista

na gerai pagalvojus kad ir namuose pas zmones kompai jau pagyvene dazniausiai buna.. Vista tai vos ne tas pats kas sintetinei tepalai smile ipilk ju iki 10 15 metu senumo masina ir ziurek kaip bega pro tarpines. istiesu tai nuo kompo priklauso kaip ta vista jusu akyse veiks smile

50

Re: Windows Vista

NA pats naudojuos Vista, problemu nera, viskas veikia ir vartos gerai, gal net geriau nei ant XP. Ant Vistos ATI draivai geresni eina smile Zinoma Vista daugiau pareikalauja resursu smile, bet ne daug daugiau smile

51

Re: Windows Vista

niu niu, vartosi geriau. Kai pareina stabdymas uzkraunant, gal ir vartosi geriau paskui. Bet jei ka perjungineji ar pansiai tai daug mini stabtelejimu, po kuriu, balbut, ir geriau vartosi smile . Aisku, galima nuiimti visokius nereikalingus s, visokius seselius. Plius mane nervina pora nesamoniu, pvz navigacija tarp folderiu. Yra idetas vienas pliusas, bet nera backo, kur salia folderiu. Ziauriai nervina. fckmt. Tingiu gilintis. Bet nepatinka jie man.

52

Re: Windows Vista

Ziurint kam ko reikia is windozes... kam reikia isvaizdos ir kitu grozybiu tai lai ir naudoja wishta, o siaip kas nori kad normaliai kompas suktusi ir konfigurintusi tai naudoja xp... programos eina tos pacios tik paziurekit kiek vista suryja kompo resursu kiek xp. ir kad kompas veiktu taip pat greitai vistai reikia kur kas geresnio hardwaro...o del keitimo tai su laiku visi keisim, nes nebeliks xp draiveriu visoms naujoms kompo dalims...

53

Re: Windows Vista

nu ka as zinau man ji tokia pat kaip xp labai nesiskiria ,vadovaujuosi taip kaipis patirties su xp ,vo windows 7 dar nezinau kas ten gero :::041

54

Re: Windows Vista

1 vieta : windows 7
2 vieta : windows xp
99 vieta : windows vista

55

Re: Windows Vista

vista irgi mane nežavi,naudoju 1m, pakenčiamai. instaleves ja užparinau nepataisomai per pora dienu,bet prisitaikiau

56

Re: Windows Vista

Windows Vista - tikra vishta, XP rocks

57

Re: Windows Vista

WIndows Vista nesamonių nesamonė ,bet gražus aplinkos,labai įkyrus..
Geriau Windows 7:::817

58

Re: Windows Vista

geriausia ir stabiliausia buvo win2k big_smile bet siaip tais joa, win7 pakankamai stabiliai ir tvarkingai veikia, ne taip kaip winvista (netgi patys microsoft pripazino kad "trupuciuka" paskubejo isleisdami nedadirbta sistema).