61

Re: Kaip panaikinti spuogus??

Seip dar galima "dziovint" spuogus su spiritu ;P* tept veida kiekviena vakara pries miega :::028

62

Re: Kaip panaikinti spuogus??

Na jeigu labai kankina spuogeliai,siūlyčiau du kartus per dieną-ryte ir vakare veidą valyti toniku nuo inkštirų ir spuogelių,jei nepadės tiesiog lauk,juk praeis smile

63

Re: Kaip panaikinti spuogus??

Siaip tai priezastis reik naikint,o ne padarinius..na jei paauglyste,tai galima issiverst ir su tonikais,valomosiom kosmetinem priemonem ir t.t. bet jei jie siaip atsiranda,tai mityba reik susitvarkyt,maziau riebalu,daugiau darzoviu ir panasiai =] ir skysciu daugiau..ko organizmas su skysciais nepasalina,salina per oda..

64

Re: Kaip panaikinti spuogus??

prausk veida muilu kiekviena diena

65

Re: Kaip panaikinti spuogus??

bet pwz as lankausi pas tokia daktare ir ten juos ispaudzia bet paskui rodos ir priziuriu ir prasiu ir per daug tu purdu visokiu nenaudoju bet jie vis kyla ir mane negrazia daro ka daryt? hmm//

66

Re: Kaip panaikinti spuogus??

as ir prausiu ir muilu ir spiritu valau bet tik mazas skirtumas

67

Re: Kaip panaikinti spuogus??

na ko visi nutilot?XD snekam snekam

68

Re: Kaip panaikinti spuogus??

maziau kokakolos, picu visokiu ir kito riebaus maisto....

69

Re: Kaip panaikinti spuogus??

Oj.. yra wisokiu tepaliuku, kekwiena wakra prausk weiduka su mujlu.. ir pasistenk neliesti tu spuogiuku ir ju nekrapstyri, nes kitaips ju dar daugiau pagauses. wink

70

Re: Kaip panaikinti spuogus??

Yra tam tikru kaukiu kurios valo poras ir mazina spogus,retkarciais uzidek ir oda bus svelnesne...

71

Re: Kaip panaikinti spuogus??

Skaiste, 17 parašė:

Oj.. yra wisokiu tepaliuku, kekwiena wakra prausk weiduka su mujlu.. ir pasistenk neliesti tu spuogiuku ir ju nekrapstyri, nes kitaips ju dar daugiau pagauses. wink

Varge tu mano, tik ne su muilu, o su specialia prausimosi zele. Muilas dziovina oda, o jai reikia ne tik svaros bet ir dregmes! Gerbiami forumieciai, jeigu neturite atitinkamu ziniu pie odos prieziura, gal pasilaikykit patarimus sau. :::757

72

Re: Kaip panaikinti spuogus??

Karolis, 18 parašė:

aij, dar noriu paklaust, o ka siulai kai atsiranda koks negrazus su jau balta virsune, eit su tokiu kur nors issokusiu? manau geriau ji pasalint kaip nors...

Nu kaip jau praejo nemazai laiko ... tai per si laika kaip tau isejo neliesti veida rankom:D jei neletei dai dabar turetum netureti nei vieno spuogelio big_smile turejei isitiktinti del ko atsirenda spuogai :=D

73

Re: Kaip panaikinti spuogus??

Uzmaciau tema kuri aktuali ir man,,,Tai gi turiu patarima taip pat kaip ir kolega Agnute,kad gerai naudoti skinorena,nes man teko lankytis pas profesore,kadangi tai tapo opi problema,,,bet va ko nepatarciau,tai kol dar nera lb butinybes,neitio ir nevalyti veido,arba zinoti pas ka eini,nes man taip uzkrete veida(ir ne vienoj vietoj),kad tenka dbr daug ko atsisakyti ir naudoti ivairiausius tepaliukus kuriuos reikia keisti kas 10 dienu,norint issaugoti lygia oda.Patikekit tai ziauriai uzknisa.Taip pat dar gerai yra ir bioptrono lempa,tik gaila ne visu piniginei,arba "Castelian"jo galima gauti bet kurioj vaistus gaminancioj vaistinei.Sekmes!

74

Re: Kaip panaikinti spuogus??

Paula, 19 parašė:

Uzmaciau tema kuri aktuali ir man,,,Tai gi turiu patarima taip pat kaip ir kolega Agnute,kad gerai naudoti skinorena,nes man teko lankytis pas profesore,kadangi tai tapo opi problema,,,bet va ko nepatarciau,tai kol dar nera lb butinybes,neitio ir nevalyti veido,arba zinoti pas ka eini,nes man taip uzkrete veida(ir ne vienoj vietoj),kad tenka dbr daug ko atsisakyti ir naudoti ivairiausius tepaliukus kuriuos reikia keisti kas 10 dienu,norint issaugoti lygia oda.Patikekit tai ziauriai uzknisa.Taip pat dar gerai yra ir bioptrono lempa,tik gaila ne visu piniginei,arba "Castelian"jo galima gauti bet kurioj vaistus gaminancioj vaistinei.Sekmes!

o tu nebandei neliesti veido big_smile zinok padeda geriau nei bet kas ;D vienintelis 100proc budas atsikratyti per menesi spuogais visam big_smile pries plaudama veida nusiplauk rankas dezenfektiniu muilu:) kai tepiesi kremu taip pat isisdezefekuok renkas wink ir stenkis kuo maziau l liesti rankomis veido oda big_smile


Tomas, 25 parašė:
Karolis, 18 parašė:

aij, dar noriu paklaust, o ka siulai kai atsiranda koks negrazus su jau balta virsune, eit su tokiu kur nors issokusiu? manau geriau ji pasalint kaip nors...

Nu kaip jau praejo nemazai laiko ... tai per si laika kaip tau isejo neliesti veida rankom:D jei neletei dai dabar turetum netureti nei vieno spuogelio big_smile turejei isitiktinti del ko atsirenda spuogai :=D

tikriausiai pagalvojo kad atskleide karine paslapty