81

Re: Kaip panaikinti spuogus??

Geras dakykas - nueiti pas odos gyytoja, o ji paveizėjus į tavo spuogus, tau skirs reikiamą tepalą. :> Padeda! ;D

82 (redagavo Tomas, 20 2010-12-26 13:18)

Re: Kaip panaikinti spuogus??

Reikia nenoreti    spuogu netureti :::036 ziurek  veikia as ju neturiu,nes nenoriu ju ir NE turiu big_smile
As galiu padaryti taip kad po triju dienu visas veidadas butu pilnas spuogu .Arba padaryti taip kad tik puse veido butu spuoguota .Arba peciai spuoguoti o rankos ne .Galiu padaryti kad kaire koja apsispuoguotu visa nugara ir puse veido.Galiu padaryti kad subine apsispuoguotu o VISAS KUNAS NE .CIA ZIURINT KAIP PANORESI IR KAIP KA PACIUPINESI ::::::960

KA PASAKYSITE I TAI?

83

Re: Kaip panaikinti spuogus??

galetum uzsisakyti is ;AVON; nuo inkstiru labai geras poveikis nes pati naudoju. smile

84

Re: Kaip panaikinti spuogus??

ech, o kodel paauglyste baigias, o spuogai prasideda?

85

Re: Kaip panaikinti spuogus??

Uršulė, 21 parašė:

ech, o kodel paauglyste baigias, o spuogai prasideda?

Todel kad spuogai visiskai nesusije su pauglystes pabaiga !!!!!!!Nori patarimo ?Neciupinek veido ir kuo maziau stenkis liesti veido oda!!

86

Re: Kaip panaikinti spuogus??

prausk 2kart. i diena weida

87

Re: Kaip panaikinti spuogus??

Egle, 13 parašė:

galetum uzsisakyti is ;AVON; nuo inkstiru labai geras poveikis nes pati naudoju. smile


Vat šito daryti nepatariu...Neužsiimkit jokiais įtartinais tepaliukais iš įtartinų firmelių... Gal tau Egle ir tinka, bet tai dar nereiškia kad padės ir kitoms. Aš patarčiau praust veidą tik su dermatologo patartu prausikliu, bet tik ne su muilu, nes taip veidą sugadinsit. Dar gerai nueiti į soliariumą bent kartą į savaitę ar dvi, greitai nudžiovina tuos spuogelius jei jie nėra labai piktybiški smile

88

Re: Kaip panaikinti spuogus??

as visvien nesuprantu kaip to veido neimanoma me;iesti.. o jai koki kremuka nori teptis? ka tada? irgi negalima?

89

Re: Kaip panaikinti spuogus??

Tomas, 25 parašė:
Uršulė, 21 parašė:

ech, o kodel paauglyste baigias, o spuogai prasideda?

Todel kad spuogai visiskai nesusije su pauglystes pabaiga !!!!!!!Nori patarimo ?Neciupinek veido ir kuo maziau stenkis liesti veido oda!!

teisingai Tomas sako, veido liesti rankomis negalima. smile o kaip ten pradzioj sake kazkas, kad kremo geriau iki 18 metu nenaudot, tai cia apsurdas! man kosmetologe sake kad kremas tiesiog butinas smile nes lauke esancios visos dulkes nuses ant kremo tei va ir veidukas lieka apsaugotas.Ir juk vakare vistiek prausiantis ta krema nusiplauni tai.... smile

90

Re: Kaip panaikinti spuogus??

radai, kur teirautis. eik pas mama sakyk, kad mokykloje, tawe prawardzhiuoja... ji nuwes pas dermatologa ir isgydis, tau tuos spuogus... shiaip tokiam amzhiui wos wos spuogiukai gali pasirodyti, bet jei jaw pas tawe wisas weidasspuogais nusetas, tj daryk, tjp kjp sakiau... paskum wyresne, lygu bent jaw weida turesi... nes esu mates panu, kurios sawes neprisiziurejo, jaunos, o db waikshto su duobetu weidu, na nebent bando maskuoti su pudros puse centimetro sluoksniu:) ir tj matosi:D

91

Re: Kaip panaikinti spuogus??

nusipirk veido odos prausikli.., nueik pas  odos gydytoja gal ka patrs:::344

92

Re: Kaip panaikinti spuogus??

Raminta, 18 parašė:

Geras dakykas - nueiti pas odos gyytoja, o ji paveizėjus į tavo spuogus, tau skirs reikiamą tepalą. :> Padeda! ;D

Bet nevisada padeda.Man tai pačioje pradžioje kai pradėjau naudoti prirašytus pagal mano odą tepalus lyg ir padėjo, o štai vėliau jokio poveikio . . .

93

Re: Kaip panaikinti spuogus??

as tai esu daug priemoniu isbandzius nuo spuogu,bet galiausiai atradau toki krema ,kuris isties apmazino spuogu atsiradima,tai toks tepalas su ichtiolu,isties,bent jau man tai veiksmingas. Zinoma reikia nepamirst ,rupintis savo veido oda,ryte ir vakare nusivalyt veida prausikliais,pasitept specialiu savo odos tipui parinktu kremu.
Taip pat reiktu atkrept demesi i tai ka valgom,tai ir prisideda prie spuogu atsiradimo.
cia kiekvienam zmogui skirtingai.

94

Re: Kaip panaikinti spuogus??

Laura, 13 parašė:
Tomas, 25 parašė:
Uršulė, 21 parašė:

ech, o kodel paauglyste baigias, o spuogai prasideda?

Todel kad spuogai visiskai nesusije su pauglystes pabaiga !!!!!!!Nori patarimo ?Neciupinek veido ir kuo maziau stenkis liesti veido oda!!

teisingai Tomas sako, veido liesti rankomis negalima. smile o kaip ten pradzioj sake kazkas, kad kremo geriau iki 18 metu nenaudot, tai cia apsurdas! man kosmetologe sake kad kremas tiesiog butinas smile nes lauke esancios visos dulkes nuses ant kremo tei va ir veidukas lieka apsaugotas.Ir juk vakare vistiek prausiantis ta krema nusiplauni tai.... smile

Dizefekuok kremo ipakuote ir karu rankas pries naudojant . Taip tat kai sedi prie pc nelaikyk galvos .Tavo pirstai licia klaviatura PILNA BAKTERIJU. KAS IS TO KAD PLOVIAI RANKAS JEI LIETI UZKRESTA PAVIRSIU.Tas pats su mobiliu telefonu duru nankenomis ,parkeriu,raktai ir tt visi sietie pavirsiai uzkresti .
Pvz atrodo pavirsius svarus (duru rankena) o ja liete kai kas, kas isejo nesusiploves rankos is tuliko. Galeciau ir ziauriau pasakyti .Tikiuosi minti supratot .As visada kalbejau situose temose juoko  forma ,visi galvojo bajeris ir nesusigaudo N***IA. GAL DB PAGALOSITE CIA LIECIA VISUS.
GSL NORITE VISA TIESA ?PAZODZIUJ? Tiesa pasirodys nemaloni ir jus padarys pranaojikais tai jau tikrai.

95

Re: Kaip panaikinti spuogus??

sveiki kiek zmoniu tiek nuomoniu,asmeniskai  man nuo spuogu padeda muilas  "safeguard' ir Medimix muilas ir Boro plius kremas

96

Re: Kaip panaikinti spuogus??

Tomas, 21 parašė:

Spauskit tuos spuogus, kai tik pasirodo, tada atsiras randai(cia vyrams taikau). Tada galesit dziaugtis randais ir mergom sakyt, kad per kara granatos skeveldra pataike. ;D

O tai ka daryt ponas tamsta ? vaiksciot visur su tokiu raudonu dideliu grybu ant kaktos ?

97

Re: Kaip panaikinti spuogus??

Manyciau ne vien tepaliukais gali sau padeti. Bandyk nusipirkti maisto papildu su naturaliomis mielemis. Daznai B grupes vitaminu trukumas tokiame amziuje "padeda" tiems spuogeliams formuotis, tai nera tik hormonu kaitos reikalas. Zinoma, butu geriausia istrinti sauksta gyvu mieliu su saukstu cukraus ir tai suvartoti, bet ne visi gali toki "deserta" praryti ( nors ner jau taip ir baisu wink  ).

98

Re: Kaip panaikinti spuogus??

O man puikiai padeda veido plovimas. smile Ryte, vidury dienos ir vakare plaunu veidą vandeniu. Aišku vienas kitas atsiranda, bet jie būna labai maži ir dienos ar dviejų dienų bėgyje dingsta. smile Iki šiol nenaudojau jokių kremų, tepalų ir t.t. smile

99

Re: Kaip panaikinti spuogus??

Labai gerai padeda kavos tirščiai užtepk, ant veiduko palaikyk  šiektiek ir nuplauk, super, padeda:))

100

Re: Kaip panaikinti spuogus??

Labai geras gelis ura DIFFERIN. Patariu pabandyti. Kaina apie 50lt.
Bet padeda tikrai..:)