101

Re: Kaip panaikinti spuogus??

Veronika, 18 parašė:

Labai geras gelis ura DIFFERIN. Patariu pabandyti. Kaina apie 50lt.
Bet padeda tikrai..:)

Padeda cia jau kaip kam wink As pats  tepiau su belekokiais tais "tepaliukais" bet jei oda serganti nieko tu nepadarysi. Reikia laukt kol nustos brendimas, vienintele iseitis

102

Re: Kaip panaikinti spuogus??

Yra toks paprastas, pigus budas reikia paimti vatos tamponeli, suslapinti, pamuilinti ir uzbarstyti druskos , isitepti veido oda ir palaukti kokiu 10-15 min ( pojutis nelabai malonus truputi grauzia bet galima pakenteti) nudziuvus nuplauti vandeniu ir nusausinti ranksluosciu. Dariausi ne karta tikrai efektas yra:::305

103

Re: Kaip panaikinti spuogus??

seip spuogai daznai iskyla del to kad musu organizmas yra uzterstas o visi toksinai neturi kaip pasisalinti is organizmo tai ir atsiranda spuogai. labai padeda gerti kuo daugiau vandens pati turejau ju nemazai bet pradejau gerti koralini vandeni tai neliko ne tik psuogu bet ir plaukai nustojo slinkti, bei sutvirtejo nagai.tikrai pabandyk bent paprasto vandens gerti daugiau juk mums i diena reikia jo suvartoti 3ml/1kg.

104

Re: Kaip panaikinti spuogus??

Norėčiau Jūsų brangieji ir brangiosios dėmesio:::024:::024:::024:::024:::024:::024,visi mąsto apie kremus ir losjonus,o niekas nemąsto apie vidų???Išorines priemonės tai tik laikinas odos problemos sprendimas,nesakau kad,esu išminčius ar pranašas,bet Europoje jau 20metų šioms problemoms spręsti geriamas BIOTINAS,SILICIS,ALAUS MIELES,kad oda minkšta kaip barchatas  būtų geriama Omega-3,tepama vitaminu E,ten jau seniau suprato kad eina viskas iš vidaus į išorę:::455:::455, Nesakau, kad tai padės kiekvienam(manau kad tai mūsų mityba didžiają dalimi prisideda:::113

105

Re: Kaip panaikinti spuogus??

geriau jau nespauskite tu spuogu nes uzkreciatete ir ju dar padaugeja geriau jau isbandykite tiki buda:
1. isimuilinkit veida su muilu
2. nusiplaukite veida su karstu vandieniu(kiek iskesite)
3. vel isimuilinkite veida
4. nusiplaukite veida su saltu vandieniu
o kaip sekesi atsakykite man:::113:::312

106

Re: Kaip panaikinti spuogus??

juokaujat cia visai neismanot visiskai.. Pasiemat i rankas obli o toliau jau patys zinosit ka daryt:D

107

Re: Kaip panaikinti spuogus??

yra geras budas gydyti spuogams ir AKNE (odos pulingi berimai),tai O.D.Aprodukcija su gliukolio rukstimi veido valymas,jis isvalo labai gilia infekcija ir tai butina daryti kuo anksciu,butent paauglysteje nes tai ir priklauso tolimesniam odos groziui.As atlieku pati sias proceduras grozio salone kaunas,esu kosmetike

108

Re: Kaip panaikinti spuogus??

egle, 33 parašė:

yra geras budas gydyti spuogams ir AKNE (odos pulingi berimai),tai O.D.Aprodukcija su gliukolio rukstimi veido valymas,jis isvalo labai gilia infekcija ir tai butina daryti kuo anksciu,butent paauglysteje nes tai ir priklauso tolimesniam odos groziui.As atlieku pati sias proceduras grozio salone kaunas,esu kosmetike

Ideali reklama savo salonui big_smile tik gaila pati nenusimanai apie ta procedura

109

Re: Kaip panaikinti spuogus??

Man labai padėjo PABLORI kosmetika antiacne. Naudojau 1 mėnesi oda pasidare lygesne ir praėjo uždegimai.

110

Re: Kaip panaikinti spuogus??

man labiausiai padejo muiliukas nuo spuogu kai berdavo:) negyvosios juros naudojau, ner kad kvepetu skaniai ar pan bet problema pasalino smile

111

Re: Kaip panaikinti spuogus??

andzelika, 14 parašė:

geriau jau nespauskite tu spuogu nes uzkreciatete ir ju dar padaugeja geriau jau isbandykite tiki buda:
1. isimuilinkit veida su muilu
2. nusiplaukite veida su karstu vandieniu(kiek iskesite)
3. vel isimuilinkite veida
4. nusiplaukite veida su saltu vandieniu
o kaip sekesi atsakykite man:::113:::312

keistas budas bet;reiks pabandyti....

112

Re: Kaip panaikinti spuogus??

Prauskites dazniau ir visas jums mokslas..

113

Re: Kaip panaikinti spuogus??

Spuogai ta naturali zmogaus reakcija i toksinus,kuriuos mes gauname kazka suvalge,kvepuodami uzterstu oru ir tt
zmogaus organizmas dauguma nuodu pasalina per oda,jeigu toksinai nenukeliautu iki odos pavirsiaus o uzstrigtu pakeliui,turbut patys suprantat,kuo visa tai baigtusi,todel juokinga ieskoti kosmetikos pries spuogus,reikia ziureti ka valgot,nustokite valgyti gleivini maista,kiausinius ,pieno produktus,miltinius,mesa zuvi ir jusu oda bus svari kaip kudikio,beje trumpai apie zuvi,jeigu zuvis auginta fermoje,tai reiskia zuvis serta hormonais,antibiotikais,ir dazais,o jav ir persviesta radiacija!pavyzdziui ant norvegisko salmono uzauginto fermoje taip ir uzrasyta,kad zuvis serta dazais,kad igautu toki pat rausva atspalvi kaip laukinis salmonas,kurio raumenys rausvi nes daug juda!,o zuvis fermoje,tokos laisves neturi!todel fermos zuvis-spuogai garantuoti!
I lietuviu kalba nesenai isversta keletas labai idomiu knygu sveikatos tema,yra internete nemokamai iveskite knygos pavadinima i narsykle ir lengvai rasite!
Pirma tai butu "kaip sugryzti i gyvenima"
"racionalus pasninkavimas"
"begleives dietos sistema"
"Erhet49 Lt Profesoriaus Ereto mokymas apie badavimą"
"Naturalus-zmogaus-maistas-Konstantinas-Moes Oskragello"
"cukrus-baltoji mirtis"
"visa tiesa apie skiepus"
"goju akuserija"
"kuo pripildyti organizma"
"NEIŠGYDOMŲ LIGŲ NĖRA-final"
"gydymas vynuogemis"
su sitomis knygomis sirgti ir buti spuoguotam neimanoma,nebent turi buti visiskai tingus ir nemyleti saves!

114

Re: Kaip panaikinti spuogus??

na, is patirties pasakysiu, kad niekas neisspres. nes hormonai kaip sakant siaucia po visa kuna ir bers. aisku vienaip sakoma, kad geriau nespaudineti nes issauki dar daugiau, o kiti sako kad geriau isspausti ir dezinfekuoti. na, mano manymu, reikia daugiau praustis, naudoti normalu sveitikli, kad bent sumazinti spuogu kieki. aisku, mano manymu, cia mitas yra, kad pasidulkinus sumazeja spuogu - nei kiek. pats kazkada ejau pas kosmetologe - dariau chemini pilinga, gan padejo isspresti spuogu problema. aisku dabar ismeta viena kita spuoga, bet nera jau taip problematiska kaip anksciau. jei kas susidomejot del cheminio pilingo, uzgooglinkit arba cia rasykit, truputi papasakosiu...

115

Re: Kaip panaikinti spuogus??

Imunitetas, vitaminai, oras. Tik nereikia zliumbti del tu spuogu. Praeina jie.

116

Re: Kaip panaikinti spuogus??

Dazniausiai brendimo metu buna tu spuogu, paskui gali atsirast nuo streso, bet didelis skysciu pavartojimas tikrai bus i nauda smile galima naudot tepaliukus visokiausius, viena zinau veiksminga, bet neturiu galimybes dabar foto padaryt.

117 (redagavo Ineta 2017-04-21 12:15)

Re: Kaip panaikinti spuogus??

Mane ir pastoviai kankina spuogai, mišri oda. Išbandžiau daug visokių kremų, bet nelabai padeda. Gal kažkuris iš jūsų jau susitvarkėte su šia problema ir gali papasakoti kaip, bei rekomenduoti kuris dermatologas Kaune gerai išmano savo darbą?

118

Re: Kaip panaikinti spuogus??

pas mane pati yra nemazai nors 19 metu man tai nesuprasi del ko nuo brendimo tai nemanau.

119

Re: Kaip panaikinti spuogus??

Tiesiog kiekviena ryta ir kiekviena vakarą (prieš eidami miegoti), nusiplaukite veidą su muilu arba nusipirkite specialų veido muilą (skysčio pavidalo) ir prauskites, geriausiai, kad greičiau padėtų kai prausiat veidą, 3 kartus plaukite, ta prasme, Išmuiluoji nuprausi, vėl muiluoji, ir taip 3 sykius.
Rezultatai matysis ir jau po pirmos savaitės wink

120

Re: Kaip panaikinti spuogus??

Tai dazniausiai vidaus organu darbo sutrikimo pasekme. Muilas tik dar labiau suerzins oda. Reikia darytis tyrimus ir sveikai maitintis.