21

Re: valentino diena o as viena.

Na, as taip pat sia diena praleisiu viena. Bachuriuko neturiu, tad galvojau, jog siaip papuotausim su draugem ir draugais kartu:) Ale neiseis. Po penktadienio sedziu su sugipsuota ranka, pilvu ir papukais:(  Plius dar melynes ant koju ir praskelta lupa bei nubrozdinimai:(  Aisku, nesmagu, kad taip gavos, bet labai stipriai neliudziu:) Visgi daug mielu, graziu pasveikinimu gavau. Tai praskaidrino slogia nuotaika:::757

22

Re: valentino diena o as viena.

as taip pat likau wiena Walentino diena smile aisku liudna..bet dar juk newakaras...tad "wiltis mirsta paskutine"... linkiu wisiems wienisiams snd gerai paseusti su draugais.. ir sia diena prisiminti kaip wasario 14 nuotyki smile

23

Re: valentino diena o as viena.

Elena neliudekit, tai nieko nekeicia. as irgi viena, nors ir be negalios, cia neesminis dalykas turbut

24

Re: valentino diena o as viena.

tavo negale kitokia ir bedos kitokios atleis jei skaudu...

25

Re: valentino diena o as viena.

as tokiu zmoniu su negale maciau, kad sveikiems yra ko jiems pavydeti! jie dziaugiasi gyvenimu, kuria, dalyvauja visuomeniniame gyvenime, nuostabus pasnekovai ir t.t.
jei tu susikoncentravusi i savo negale, tai niekad laiminga nebusi.

26

Re: valentino diena o as viena.

As irgi visur bunu, dalyvauju, eiles rasau konkursa laimejau ir prie zmoniu visada su sypsena bet niekas nezino tam kainos... o isduoda tokia lengvai ir be skausmo. atsigausiu bet praradau tikejima zmonemis kas liecia siela. Gal zmones nevisi tokie ir tai tikrai taip, bet mano siela suduzo...

27

Re: valentino diena o as viena.

Tu painiojies temose..susikurei tema apie isdavystes..ten uzknisai visus su verxmais kad tave paliko tokia, ir niekx ten neraso..Tai susikuriai aktualia siai dienai tema  skambiu pavadinimu apie valentynke, tam kad vel sutraukt zmoniu demesi bet ir toliau cia skundies lygiai tapati kaip anoje temoje..Tu paprasciausiai manipuliuoji zmonemis.. demesio trukumas kuris bandomas isgauti nesaziningai..Vienu zodziu kaip ir rasiau anxciau (ir viska as ten buvau suprates) tu apgailetina..

28

Re: valentino diena o as viena.

Niu matot gal kai kas ir turi draugu is jusu kurie tikrai ja praleis ne viena,o blogiausiu atveju su seima,o as tai vienut vienutele,niu paguoda turiu minksta dideli zaisla,tai ji apsikabinusi sedesiu ir internete narsysiu...

29

Re: valentino diena o as viena.

o as net to didelio zaislo neturiu, kuri galeciau apsikabinti. tai va pas mane net paguodos nera...

30

Re: valentino diena o as viena.

nesureiksminkit taip sitos sventes...gerai,tam kas turi antra pusele,puiku,dziaugiuosi:)kiekvienoje situacijoje,juk galima izvelgti ka nors gero.pvz as visai neliudziu,nes turiu tokiu draugu,kurie mane prisimena ne tik sia diena.reikia ismokti dziaugtis tuo ka turime dabar,o ne nuogastauti kad butu geriau,jeigu butu kitaip...

31

Re: valentino diena o as viena.

aciu uz atviruma o tu ziaurus tomai, bet nieko as sakau ka jauciu tu ir...

32

Re: valentino diena o as viena.

gal ir tiesa

33

Re: valentino diena o as viena.

Tomas buvo žiauriai tiesmukiškas, bet panašu, kad ir labai teisus. :::041
Ko tu nori Elena? Kad visi pasaulyje pasijustų kalti dėl to, kad jie laimingi, o tu ne? Kad visi tave guostų - oi, kokia tu vargšelė?.. :::013 Visiems žmonėms būna ir gera, ir liūdna, nepriklausomai nuo to yra kokia negalia, ar nėra.
Aš Valentino dieną praleidau labai "romantiškai" - palaidojau artimą ir man labai brangų žmogų. Paguosk mane! Man daug sunkiau negu tau. :::255

34

Re: valentino diena o as viena.

atsiprasau diva. tiek to... as tik pavargau...

35

Re: valentino diena o as viena.

Tomas, 27 parašė:

Siaip tokio pobudzio temos.." kaip man blogai, guoskit mane.." Taip beviltiskai ir apgailetinai atrodo kad dar labiau sumenkina ta zmogu..Visi kurie nieko nedaro o tik skundziasi ir laukia kad juos guostu yra niekas kitas kaip "looseriai.."..:D

Visishkai pritariu jai sedesi ir kasko lauksi tiksliau kaskokios meiles romantikos ji pati pas tave neateis o cia tik virtuali svetaine as abejoju kad cia ka galima rasti normalaus nebent 1 -2 men
big_smile tai daryk isvadas 

O Tau TOMI Respect smile
Visishkai tau pritariu smile

36

Re: valentino diena o as viena.

atsiprasau.....

37

Re: valentino diena o as viena.

Elena, 30 parašė:

atsiprasau.....

Elena, neatsiprašinėk visų iš eilės, o daryk ką nors. Kitaip prasmegsi toj depresijoj...

38

Re: valentino diena o as viena.

tai man budinga bet as issitiesiu... jau ne karta taip....

39

Re: valentino diena o as viena.

Elena, 30 parašė:

tai man budinga bet as issitiesiu... jau ne karta taip....

Labai to tikiuosi ir tau to linkiu. :::920

40

Re: valentino diena o as viena.

aciu...