81

Re: gyvenimas ir darbas uzsienyje vargstancio jaunimo kad pragyvent lietuvoj

Diana ir Nijole>as nesakiau,kad galima iskart gauti viska ko tik uzsinori,visko iskart gauti neimanoma.Bet cia kai kas buvo pradeje kaltinti valstybe ir lyginti mus su jav,kaip ten pensininkai gerai gyvena ir pan.tai cia mano nuomone irgi neteisinga taip daryti,nes atkakliu darbu vis tiek imanoma uzsidirbti,gal ne milijonus,bet,kad nors isgyventi galetum.zinoma,kai kas vaziuoja i uzsieni ieskoti geresnio gyvenimo,kai kas sugeba ir cia isitvirtinti,cia jau nuo zmogaus priklauso.mano tevai ar seneliai irgi negime milijonieriu seimose,o viska ka dabar turi uzsidirbo patys,zinoma padejo artimieji ir gimines,kaip ir daugumai jaunu zmoniu,kol jie dar mokesi...sutinku,kad visko siekti vienam yra lb sunku,bet man atrodo retai taip buna,kad visai niekas nepadeda,nesakau,kad kasdien duotu pinigu pragyvenimui,bet tarkim mes buvom prieme mano pussesere,kuri buvo atvykusi i vilniu mokytis pagyventi.ji taip pat neturejo buto,o nuomotis vienai buta jai buvo per brangu.taip,kad abejoju ar visoje gimineje neatsirastu galinciu ir norinciu padeti,juk ne visa gyvenima,o tik tam tikra laikotarpi.

82

Re: gyvenimas ir darbas uzsienyje vargstancio jaunimo kad pragyvent lietuvoj

Vilius, 21 parašė:
Diana, 17 parašė:
Vilius, 21 parašė:

aš nepiktas:D)

o tie vargstantys gauna tokias pašalpėles ir lengvatas, kad gali sau be didesnio rūpesčio nuo ryto iki vakaro krapšydami nosį gulėti lovoje, būstui užtenka, maistui užtenka, mašinai užtenka, na aišku, ne prabangos lygyje..:) žinoma, ne visus tas tenkina, tačiau tokių žmonių (kalbu apie jav) tikrai yra nemažai ir teko nemažai su tokiais susidurti betarpiškai:) o kiečiausiai tai pensininkai, jie keliasi "for retirement" į floridą, kaip patys sako, atvažiuoja ten numirti:) bet ten negalima mirti, ten reikia atvažiuoti GYVENTI:) na bet jie sau gali tai leisti:)


o už ką turi dirbantys išlaikyti tuos kurie tik nosį krapšto? smile

o kas tave išlaikys, kai tu auginsi 5 vaikus, o tavo vyras dėl vienokių ar kitokių priežasčių dirbti negalės, kas tave išlaikys, kai tu pensininkė būsi? tai vadinama socialinė apsauga, problema yra tik ta, kad lietuvoje ji neveikia, o mano minėtoje jav - veikia. o veltėdžių yra visur, ir čia, ir ten:)


aš tikiuos 5 vaikų neturėt big_smile kažin ar sugebėčiau tiek tinkamai užaugint :-) o dėl vyro tarkim jei rimta priežastis, tai aš nieko nesakau, reikia gi remt, pensijos irgi turi būti mokomos, tik aš laaaaaaaaaaaaaaaabai jau nekenčiu kai įvairia paramą gauna ;D už subinės nepajudinimą..