41

Re: apie zemaicius

kaip matau klaipeda zemaitijai priskiria ne klaipedieciai tongue

42

Re: apie zemaicius

Viktorija, 24 parašė:
Vaiva, 17 parašė:

pas mus mokykloj kiti mokytojai kalba zemaitiskai ir kaip tik mus skatina zemaitiskai kalbet kad musu tarme neisnyktu

vistiek 12 klaseje egzaminas lietuviu kalbos bus ne zemaitiskas

ar esi bent karta skaiciusi zemaitiskai?jei man paciai skaityti sunku zemaitiskai...

43

Re: apie zemaicius

Gintas, 28 parašė:

kaip matau klaipeda zemaitijai priskiria ne klaipedieciai tongue


zmones esame mankurtais palike ir ne zino ar zemaitijoje gyvena ar ne....

44

Re: apie zemaicius

be zemaiciu lietuvos seniausiai jau nebutu buve, smile

45

Re: apie zemaicius

ot gerai kad zemaiciai yra uzsispyre

46

Re: apie zemaicius

esu skaiciusi,tiek zemaiciai tiek ziemgaliai ar prusai pakankamai seni prie ko cia zemaiciai ir klietuvos nebuvimas,istorija kure visi

47

Re: apie zemaicius

Viktorija, 24 parašė:

esu skaiciusi,tiek zemaiciai tiek ziemgaliai ar prusai pakankamai seni prie ko cia zemaiciai ir klietuvos nebuvimas,istorija kure visi

ne o kaip klaipedos krastas nebepriklause lietuvai?sakai ne istorijai?

48

Re: apie zemaicius

as tik noriu pasakyti kad lietuva gyvuoja ne vien zemaiciu deka.............

49

Re: apie zemaicius

niu tai aisku kad ne bet..

50

Re: apie zemaicius

mano tai draugai is klaipedos save laiko pamarieciais, ar kaip ten, ne zemaiciais...

51

Re: apie zemaicius

Viktorija, 24 parašė:

as tik noriu pasakyti kad lietuva gyvuoja ne vien zemaiciu deka.............

Kaip Gyvendamas zemaitijos sostyneje kategoriskai su tavimi nesutinku jei nezemaitija tai pagrindinius isteklius valdome mes zemaiciai- "Uostas, nafta..." seip jei ka zemaiciai lietuva ir issaugojo paskaitykit istorija pagrindinius kovas kas laimejo kazkaip neminima kad aukstaiciai ar suvalkai ar kas kita did raidem rasoma ZEMAICIAI !!! jus tik egziztuojat o zemaitija klesti !!! 

52

Re: apie zemaicius

teritorija Zemaitijos tikslai nepasakysiu bet kiek as zinau tai dalis siauliuir nuo tos dalies yra zemaitija ! ! ! ! 

53

Re: apie zemaicius

;\

54

Re: apie zemaicius

neturiu nieko pries aukstaicius ar kitus visus bet nervina kai varo ant zemaiciu !!!

55

Re: apie zemaicius

vo butent tau pririu Viktorai nes mane ir nervina kad   gyvendami zemaitijoje varo ant zemaiciu

56

Re: apie zemaicius

Hmmm zinau,  kad negrazu ir kvaila susidaryti nuomone apie kazkoki etnini poliu vien is keliu sutiktu zmoniu, bet... kiek esu sutikusi zemaiciu (vilniuje), man jie ziauriai ziauriai nepatiko.. galbut del skirtumu net ir genuose,nes mano seneliai yra is pietryciu lietuvos ir man zemaiciai yra tolimi ir savo mastymu, ir elgsena, ir viskuo, kas yra imanoma... bet vnz kiek esu sutikusi zemaiciu, tiek esu kartu jais nusivylusi hmm

57

Re: apie zemaicius

Viktoras, 20 parašė:
Viktorija, 24 parašė:

as tik noriu pasakyti kad lietuva gyvuoja ne vien zemaiciu deka.............

Kaip Gyvendamas zemaitijos sostyneje kategoriskai su tavimi nesutinku jei nezemaitija tai pagrindinius isteklius valdome mes zemaiciai- "Uostas, nafta..." seip jei ka zemaiciai lietuva ir issaugojo paskaitykit istorija pagrindinius kovas kas laimejo kazkaip neminima kad aukstaiciai ar suvalkai ar kas kita did raidem rasoma ZEMAICIAI !!! jus tik egziztuojat o zemaitija klesti !!!

per mazai skaitei....

58

Re: apie zemaicius

Viktorija, 24 parašė:
Viktoras, 20 parašė:
Viktorija, 24 parašė:

as tik noriu pasakyti kad lietuva gyvuoja ne vien zemaiciu deka.............

Kaip Gyvendamas zemaitijos sostyneje kategoriskai su tavimi nesutinku jei nezemaitija tai pagrindinius isteklius valdome mes zemaiciai- "Uostas, nafta..." seip jei ka zemaiciai lietuva ir issaugojo paskaitykit istorija pagrindinius kovas kas laimejo kazkaip neminima kad aukstaiciai ar suvalkai ar kas kita did raidem rasoma ZEMAICIAI !!! jus tik egziztuojat o zemaitija klesti !!!

per mazai skaitei....

nemanau!!! paskaityk istorija !!!

59

Re: apie zemaicius

Bitė, 17 parašė:

Hmmm zinau,  kad negrazu ir kvaila susidaryti nuomone apie kazkoki etnini poliu vien is keliu sutiktu zmoniu, bet... kiek esu sutikusi zemaiciu (vilniuje), man jie ziauriai ziauriai nepatiko.. galbut del skirtumu net ir genuose,nes mano seneliai yra is pietryciu lietuvos ir man zemaiciai yra tolimi ir savo mastymu, ir elgsena, ir viskuo, kas yra imanoma... bet vnz kiek esu sutikusi zemaiciu, tiek esu kartu jais nusivylusi hmm

sneki konkreciai vejus vienas dalykas mus visvien vienija MES VISI ESAME LIETUVEI JEIKA

60

Re: apie zemaicius

Viktoras, 20 parašė:
Bitė, 17 parašė:

Hmmm zinau,  kad negrazu ir kvaila susidaryti nuomone apie kazkoki etnini poliu vien is keliu sutiktu zmoniu, bet... kiek esu sutikusi zemaiciu (vilniuje), man jie ziauriai ziauriai nepatiko.. galbut del skirtumu net ir genuose,nes mano seneliai yra is pietryciu lietuvos ir man zemaiciai yra tolimi ir savo mastymu, ir elgsena, ir viskuo, kas yra imanoma... bet vnz kiek esu sutikusi zemaiciu, tiek esu kartu jais nusivylusi hmm

sneki konkreciai vejus vienas dalykas mus visvien vienija MES VISI ESAME LIETUVEI JEIKA

taip, vienija, bet yra dalyku, kurie ir skiria. sneku ne vejus, o is savo patirties, savo ispudzius. neteigiu, kad tai yra faktai, tai yra mano subjektyvi nuomone, salygota mano patirties, kurios tau nekisu per prievarta, priesingai nei kai kurie, cia skalambydami, kad tik zemaiciai GYVENA, kiti - tik egzistuoja tongue