21

Re: ieskok.lt chatas

nu zinoma jos praskaidrina ir pagyvina visa texta:)

22

Re: ieskok.lt chatas

Edvardas, 25 parašė:

Ką manot, ar reiktų ieskok.lt chato?


visai fainaj butu:D

23

Re: ieskok.lt chatas

taip veikia.. bet turbut per java :? o as ja susigadinau, ir neina man jos persiinstaliuot :? nes neapsiziurejau ir ja istryniau, veliau supratau,kad jos nera, tai bandziau instaliuot, bet elektra dingo instalinimo pabaigoj.. todel dabarnei istrinti neina tos pusiau instaliutos javos, nei is naujo instaliuot :? reikes windowsus turbut isnaujo suinstaliuot :V

24

Re: ieskok.lt chatas

pasikviesk koki drauga suprantanti apie pc ir istrins, as ir buvau taip prisizaides su java smile bet susitvarkiau kaskaip smile

25

Re: ieskok.lt chatas

ai, mes su vienu susitarem, kad visus windowsus perrasys, nes cia pas mane tam kaune tai nesuprantami NSO vyksta tam kompe...

26

Re: ieskok.lt chatas

registrus bandyk trint rankiniu budu

27

Re: ieskok.lt chatas

as tau sakau, kad per instalinima uztrigo.. dzin, bus gerai ir ponas windowsu perrasymas :::a03

28

Re: ieskok.lt chatas

nemaloni procedura big_smile:D

29

Re: ieskok.lt chatas

Darius, 21 parašė:

kazkada buvo geras tox chat.lt vien del to kad buvo patogu ir privatai ir kanalai visi vienam lango tipo explorerio 7 ar kitu ten i-browseriu tipo  nes cia tox kur per java ir vis naujas langas atsidaro uzknisantis bishki... poto tiek apacioj langu kad susigaudyt tikrai nera lengva:) Gal kas ish jusu ji prisimins:)


ex.. smagus laikai buvo, kai chat.lt gyvavo:D man zodis "chatas" tik su situ puslapiu ir asocijuojasi
:::008:::010

30

Re: ieskok.lt chatas

na tai chato turėtume sulaukt jau šią savaitę, gal būt net rytoj smile

31

Re: ieskok.lt chatas

o tai per java bus :?

32

Re: ieskok.lt chatas

Edvardas, 25 parašė:

na tai chato turėtume sulaukt jau šią savaitę, gal būt net rytoj smile

>> bus kose makalose :::818

33

Re: ieskok.lt chatas

chato rejke smile big_smile

34

Re: ieskok.lt chatas

Aurelija, 14 parašė:

chato rejke smile big_smile

mergaite tu forume rašyti nemoki o ką tu veiksi chate :?
> sakydamas kad nemoki turiu omeny šitą -->> (rejke)

35

Re: ieskok.lt chatas

gal ismoks rasyti :::b02
nors didziai abejoju :::921

36

Re: ieskok.lt chatas

Nijolė, 20 parašė:

o tai per java bus :?

taip

37

Re: ieskok.lt chatas

nu man nesiseka prisijungt prie chato sad raso kad neteisingas raktas. ka cia reiskia?