21

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

Nu gal ishrinkim dar labiausiai gendancius tel":D>?

22

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

Darius, 21 parašė:

jo fotiku niekam nereik bet visi ima tik su kamerom:D va ash emiau nes man jo reik o tampytis kazkoki papildoma vietos uzima:) o gatvej pamatai prikola imi su telefu poksht ir sedi vaizdelis atminty:)

jo ypac tuos kurie atsistoja invalidu vietoses su prabangiausiomis masinomis big_smile

23

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

o gal kas turit ar turejot nokia 5300 arba nokia 5200 ?
kuo jie skiriasi ?

24

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

5300 manau daugiau muzika skirtas klausytis jo pilnas pavadinimas nokia 5300express music.o jei nori daugiau apie ji pasiskaityt nueik mobili.lt ten yra ir atsiliepimu apie juos ir daugiau info

25

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

ok aciukas wink

26

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

Aš telefonu kalbu labai trumpai............. Bereikalo aš jo nenaudoju

27

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

o kas naudoja juos be reikalo ? visada atsiranda koks nors reikalas. man patinka pigiu siemensu linija, jie gana funkcionalus. aisku turi savo minusu nemazai, bet pavardinsiu pliusus. su reikalu galiu jame skaityti knygas, siuo metu skaitau "angelai ir demonai" pvz., galiu susivesti paskaitu tvarkarascius kaip txt failus, mini fotikas po ranka, spargalkes dideles telpa, zaidimu milijona gali prisisiust, vos ne begaline uzrasu knygute, priminimai be kuriu negaliu gyvent, jau nesneku apie interneto galimybes telefone, nes deja ju nenaudoju.

28

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

man telefonas skirtas tik mamai paskambinti, ir jei labai prireikia sms parasyti :? siaip as jo galeciau ir netureti, bet reikia del tu, kurie kazkada mane gal ir pasigauna :::818
>> va pasinaudoju seses telefonu, paklausau muzikos :::b08

29

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

aha, reiks prirasyt tau muzono daugiau arba pati isikelsi big_smile \
beje tavo vezlus beviek visas salotas surijo ir dabar kaitionas pries saulute big_smile

30

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

Prisiminiau, as dar savo tel panaudoju alaus buteliui atidaryti... kazkaip negaila...

31

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

oho big_smile geras atidarytuvas big_smile

32

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

ypac gerai tinka siemens A35  alaus atidarymuj ar dar kuris ish senuju:) ju bent korpusai ish storesnes plasmases:) nei kokios 3cios nokijos:D

33

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

as siemensa a35 vadinau bebriniu big_smile gyvavo kol vandens neparagavo big_smile

34

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

Darius, 21 parašė:

ypac gerai tinka siemens A35  alaus atidarymuj ar dar kuris ish senuju:) ju bent korpusai ish storesnes plasmases:) nei kokios 3cios nokijos:D

Ir trecia noske turiu, ji irgi esant reikalui pasinaudoja vietoj atidarytuvo... big_smile

35

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

o seip gal kas turit antikvarini alcateli nupirkciau uz kelias desimtis ;D ten tai sakes gali tik paskambin sms ishsiust net neimanoma;D

36

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

Aušra, 15 parašė:

o gal kas turit ar turejot nokia 5300 arba nokia 5200 ?
kuo jie skiriasi ?

skiriasi kamera n5200 0.3 n5300 1.3 pixelio, be to n5300 gamykliskai ipakuota perjungejas didelem ausinem, na kad stereo skambesi kokybiskesni isgauti. Dizainas- tai n5200 patogesnis mp3 ijungimas-iskeltas i virsutine dali, o n5300 lengviau perjungti kita daina big_smile

37

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

Aleksandras, 22 parašė:

o kas naudoja juos be reikalo ? visada atsiranda koks nors reikalas. man patinka pigiu siemensu linija, jie gana funkcionalus. aisku turi savo minusu nemazai, bet pavardinsiu pliusus. su reikalu galiu jame skaityti knygas, siuo metu skaitau "angelai ir demonai" pvz., galiu susivesti paskaitu tvarkarascius kaip txt failus, mini fotikas po ranka, spargalkes dideles telpa, zaidimu milijona gali prisisiust, vos ne begaline uzrasu knygute, priminimai be kuriu negaliu gyvent, jau nesneku apie interneto galimybes telefone, nes deja ju nenaudoju.

na o tai kad jiems budingas automatinis issijungimas taip pat kaip privaklumas? Siemens operacine sistema labai silpna, jie daznai pastringa, o be to labai jautrus temperaturos svyravimams

38

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

Telefona naudoju tik sms,skambuciams ir zadintuvui.ir viskas,daugiau jis man niekam nereikalingas.

39

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

Mobiliaką geriausia laikyti kur nors spintoje - vis toliau nuo kūno. Kai kas nors klausia, kodėl negalėjo prisiskambinti, taip ir atsakai - telefonas buvo spintoje. big_smile

40

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

Darius, 21 parašė:

nu del gero daikto tai cia kaip papuls:D turejau toki gal ir gana nebloga tel... einanti i naujoves:) pradziai tikrai geras buvo... poto.. vargas vienas:) nors va zn pora zmoniu kurie naudojas tokiais bent paciais modeliais ir nesiskundzia o ash negalejau jo pakest... jai akm idomu cia buvo NOKIA 3230.

> o kodel 3230 tau nepatinka dėl lėtumo ? ar kas nepatinka ? aš tik jo minusa matau filmavime ir dangtelis man atsidarinėja lb nervina o siaip tai dar lėtokas telefas o dizainas man lb patinka smile