41

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

Adele, 23 parašė:
Aleksandras, 22 parašė:

o kas naudoja juos be reikalo ? visada atsiranda koks nors reikalas. man patinka pigiu siemensu linija, jie gana funkcionalus. aisku turi savo minusu nemazai, bet pavardinsiu pliusus. su reikalu galiu jame skaityti knygas, siuo metu skaitau "angelai ir demonai" pvz., galiu susivesti paskaitu tvarkarascius kaip txt failus, mini fotikas po ranka, spargalkes dideles telpa, zaidimu milijona gali prisisiust, vos ne begaline uzrasu knygute, priminimai be kuriu negaliu gyvent, jau nesneku apie interneto galimybes telefone, nes deja ju nenaudoju.

na o tai kad jiems budingas automatinis issijungimas taip pat kaip privaklumas? Siemens operacine sistema labai silpna, jie daznai pastringa, o be to labai jautrus temperaturos svyravimams

ismokit skaityt VISKA, ka rasau. as taip ir rasiau, kad isvardinsiu tik pliusus, nors minusu irgi nemazai turi.

42

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

man talefonas reikalingas, kad būčiau visad pasiekiama ir reikalui esant galėčiau su kitais susisiekt smile žadintuvas kiekvieną rytą būna bloguioju draugu, išskyrus savaitgalius. kitas funkcijas taip pat panaudoju smile patiktų įsigyti telefą su fotiku, nes būna kadrų gerų ir tenka juos palikt tik atminty, nes neturiu fotiko po ranka. be telefo būtų man labai sunku gyvent smile

43

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

Pagrindine telefono funkcija (skambinimu) naudojuosi retokai... SMS irgi ne itin mėgstu rašinėti. Tai žadintuvas tarsi pirmos svarbos funkcija mano mobiliam gaunasi big_smile tada MP3 arba Jazz FM prieš miegą paklausyti.. na ir gerai dar tai, kad laiką rodo, kai nėra daugiau kur jo susižinot.
Manau, kad verta mokėt daugiau, nes tai gali būti įvaizdžio dalis. Kita vertus, tokį gerą daiktą labiau saugoti reikia, tad jei kam nors jis reikalingas vien SMSams, tada turbūt geresnis variantas ištvermingąjį 3310 už kapeikas įsigyt ir nesibaimint, kad kas nušvilpt gali smile

44

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

jei pats moki už telefoną, tada verta, nes jauti jo vertę smile aš nesuprantu kam tėvai vaikams perka brangius telefonus.... :?

45

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

nes tevai labai myli savo vaikus ir nori jiems tik geriausio, o vaikai labai graziai praso.

46

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

nnori jiems geriausio, bet mano manymu eina ne tuo keliu smile

47

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

aha as pastebejau kad vat stovi kokiu 10 metu vaikas su naujausiu telefonu meste.....man tai kazkaip butu baisu duoti vaikui gera telefa.....as pati naudojuosi su tokiu kuri retai matau tiesa sakant is vis nemaciau kad toki kasnors turetu....ericsson T65.....gal kas zino... ir man jis labai geras ilgai laiko kokia savaite.... nors kai neturiu ka veikti tai pazaidziu kokius nors zaidimus......bet reikalingas labiausiai kad galeciau susisiekti su tevais.....ir as visai nesigedinu nes gerai atrodo nera labai jau ir didelis nespalvotas bet man jis labai geras ir patogus......

48

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

Linas, 19 parašė:
Darius, 21 parašė:

nu del gero daikto tai cia kaip papuls:D turejau toki gal ir gana nebloga tel... einanti i naujoves:) pradziai tikrai geras buvo... poto.. vargas vienas:) nors va zn pora zmoniu kurie naudojas tokiais bent paciais modeliais ir nesiskundzia o ash negalejau jo pakest... jai akm idomu cia buvo NOKIA 3230.

> o kodel 3230 tau nepatinka dėl lėtumo ? ar kas nepatinka ? aš tik jo minusa matau filmavime ir dangtelis man atsidarinėja lb nervina o siaip tai dar lėtokas telefas o dizainas man lb patinka smile

baik tu:) del letumo tai jis fantastishkas manau;D kaip tik tiems kas megsta miegot ir seip gyvena slow motion rezime;D va del to letumo ir keiciau tel... na kol naujas jis kaip ir super:) bet kad ir tai dasimusht savo teko ilgai ir nuobodziai stumt kad jis levas:)

49

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

man tel reikalingas susisiekimui, t.y. skambint ir sms, be priminimu irgi negaleciau gyvent, anksciau visokiu turejau ir plytu ir mazesniu, bet kazkaip niekada nebuvo didelio skirtumo, svarbu kad galiu susiskambint ar susirasyt. aisku, tel su visokiais pribumbasais faina, bet kas per daug - tas nesveika.. pries pora men padovanojo man nokia 6151, tai labai patenkinta esu, fotkinu be perstojo big_smile muzikos faina pasiklausyt ir parsisiustos, ir radijines smile dar dalykas kuris man jame nerealiai patinka, tai kad galima pokalbi irasyt, kas man labai praverte ne tik pramogai smile arba pvz paskambina koks girtas draugelis, pradeda nesamones sneket, duodi paskui jam irasa paklausyt, tai labai linksma buna :::012 mobiliuoju internetu kadangi nemoku naudotis, tai nuo to 3g man nei silta, nei salta tongue zodz geras telefas, rekomenduoju wink

50

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

Aušra, 13 parašė:

aha as pastebejau kad vat stovi kokiu 10 metu vaikas su naujausiu telefonu meste.....man tai kazkaip butu baisu duoti vaikui gera telefa.....as pati naudojuosi su tokiu kuri retai matau tiesa sakant is vis nemaciau kad toki kasnors turetu....ericsson T65.....gal kas zino... ir man jis labai geras ilgai laiko kokia savaite.... nors kai neturiu ka veikti tai pazaidziu kokius nors zaidimus......bet reikalingas labiausiai kad galeciau susisiekti su tevais.....ir as visai nesigedinu nes gerai atrodo nera labai jau ir didelis nespalvotas bet man jis labai geras ir patogus......


baik tu.. aš ne iš materialinės o iš moralinės pusės ;D tarkim kai žinai kiek prakaito reik išliet kol gauni vieną ar kitą daigtą, jį labiau vertini smile taip pat vaikai pradeda suprasti, kad gyvenimas jiems nieko ant auksinio padėklėlio neatneš ir jie pradeda labiau mąstyt :-)

51

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

dazniausiai naudoju kaip laikrodi:D paskui zadintuva ir zinutems rasyt, priminimams, skambint, jei kartais prireikia, fotografuot ir muzikos klausyt:D kitas funkcijas jei ir naudoju tai laaabai retai

52

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

Darius, 21 parašė:

Nus zmogai zmogeliai pasakeekit kam dazniausiai naudojat mobilu rageli kokioms funkcijoms, kokia jo vieta jusu gyvenime tarp butinu daiktu? kokius dalykus svarbiausia atkreipiat demesi renkantis rageli kiek ju panaudojat kasdieniniame gyvenime:) ir ar verta moket uz telefa po kelis kilus litu?:)

Mobilu naudoju internetuj smile

53

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

su mobiliu gal ir cia eina parasyt? ar butina normali narsykle..?

54

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

Vytautas, 21 parašė:

su mobiliu gal ir cia eina parasyt? ar butina normali narsykle..?

Yra viena tema apie tai kai rasiu tau jos nuoroda  atsiusiu (bet sita buda kuri aprasiau naudojamas tikriausiai tik italijoj)

55

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

Aš mobilųjį telefoną naudoju pirmiausia kaip laikrodį. Paskui - žinučių rašymui, skambinimui. Rečiau, bet naudojuosi kalendoriumi, skaičiuokle, priminimų funkcija, radiju smile Šiaip svarbiausia, kad mobilusis apskritai VEIKTŲ, o visokie pribumbasai man nelabai reikalingi big_smile Asmeniškai aš už telefoną "kelių kilų litų" tikrai nemokėčiau. Na nebent kada praturtėsiu ir neturėsiu kur kitur dėti pinigų :::044

56

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

cha,idomi tema big_smile ,pagalvokim ka cia nuveikus be telefono???:::041 ogi pirmiausia tai atsipalaiduociau.. :::d16 jokiu svarbiu skambuciu,jokiu zinuciu,jokiu tragediju kad :::007 "o ne,kazkur pameciau telefona!!!"(kai rankinuke nerandu smile ),bet cia tik svajones.. :::608 ,o siaip siail laikais tai laaabai sunku be jo..net nesigalvoja kazkaip..:::819

57

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

galima telefono vibratoriu ne vien pagal paskirti naudot big_smile

58

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

muzika,skambuciai,zadintuvas,sms,foto,filmams ziuret,kartais internetui be tel kaip be vienos rankos,bent jau man

59

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

skambuciai, sms kartais - daugiau is telefono nieko nereikia, o tiesa, dar labai svarbi funkcija - zadintuvas big_smile

60 (redagavo Zilvinas, 39 2010-07-12 19:34)

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

Skambinti, sms, zadintuvas, kalendorius kaip organaizer primenantis kada y darba ar susirinkima pusmety i prieky, radijas ir kaip prozektorius pasishviesti tamsoi. Beto galima sms susimoketi uz metro Stockholme.  Kalkuletorius, svorio ilgio matmenu bei valiutos keitejas. 

teroristams su aktyvinti bomba smile

Ir megstamiausia funkcija tai ishjungti ramybes delei smile smile smile