61

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

Telefonas man : susiekimo priemone su draugais,zadintuvas, ir sms pasiuntimas draugui kai negali atsiliepti ir kalendorius su priminimais smile

62

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

zadintuvas, kartais koks skambutis ar zinute, o siaip nereikalingas ir kenksmingas daiktas

63

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

Tik facebook. tongue

64

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

Gediminas, 21 parašė:

galima telefono vibratoriu ne vien pagal paskirti naudot big_smile

Dar gal pasakyk kiaušiniene išplakt :::036

65

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

skambuciai sms ir zadintuvas

66

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

o dabar mobilieji atstoja ir fotikus, ir gps, ir vietoj apmokėjimo kortelės.. kaip keičiasi laikai. kažkada buvo wow kai ant dviračio nusipirkau laikiklį https://electromarket.lt/lt/1113-telefo … -dviraciui ir naudojau kaip gps, maniau čia jau geriau nebegali būt. bet pasirodo gali, kaip tos tech pažengia..

67

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

Shameless parašė:

O gal geriau klausimas butu  KAM JOO Reikia siais laikais ??? tongue tongue big_smile Priklausomybe darosi LIGA tongue tongue big_smile

tam kad prisiinstaliuoti kuo daugiau appsu

68

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

NOKIA NOKIA NOKIA Please Come Back tongue tongue Suckss Samsung and ALL tongue tongue tongue

69

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

Shameless parašė:

NOKIA NOKIA NOKIA Please Come Back tongue tongue Suckss Samsung and ALL tongue tongue tongue

Patinka NOKIA X30 5G?

70

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

Jei Atvirai AS nuo Mokyklos Laikuu TIK NOKIA Naudoju tongue tongue big_smile Suckss All Aifonai kazkokiee big_smile tongue tongue Pas Mane Daba 3 NOKIA Namie GULI tongue tongue tongue

71

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

Shameless parašė:

Jei Atvirai AS nuo Mokyklos Laikuu TIK NOKIA Naudoju tongue tongue big_smile Suckss All Aifonai kazkokiee big_smile tongue tongue Pas Mane Daba 3 NOKIA Namie GULI tongue tongue tongue

"Obuolys" ir man nelabai, kažkaip nelimpa ir tiek.