41

Re: 300

Pasuoju, as cia nesikolioti uzsukau. 21 o bendrauji kaip malalietka!

42

Re: 300

Erikas, 27 parašė:

Kas as galiu pasakyti : tai nuostabus filmas "baltiems" zmonems, o ypac rasistams ir Naziams, apie baltosios rases pranasuma. (O dar butu galima izvelgti Amerikos arba pasalio kova pries arabiska pasauli).

na ka gi padarysi jei panasi istorija ir buvo smile vieni ar kiti buvo engiami ka cia jau padarysi smile visko galima izveldti smile bet filmas yra filmas ir nieko cia nepakeisi smile
>>>negi uzdrausi si filma kaip uzdraude kai kuriose salyse rodyti "kristaus kancia" :?
juk filmai filmams nelygus smile

43

Re: 300

ziaurai geras filmas ner ka komentuoti

44

Re: 300

spartos gezai aprde savo jega ;D

> o siaip fimas visai man patiko wink

45

Re: 300

Martyna, 19 parašė:

Na ką... peržiūra įvyko! big_smile Šitą filmą dešimtbalėj sistemoj vertinčiau 8,5. Nesu fantastikos mėgėja, juo labiau, jeigu ta fantastika dar ir samplaikoj su istoriniais faktais.. :::a55 Kartkartėm atrodydavo viskas perspausta, bet tokio žanro filmams šitas principas, ko gero, neišvengiamas :::041
Kas įstrigo, tai personažai, ypač Kserksas. Super :::024 Įspūdingų scenelių irgi netrūko... Na ir dar smagu buvo išgirst frazių iš kažkelintos klasės vadovėlio big_smile
Kovų epizodai gal ir liuks sukalti, bet tas labiau aktualu vyriškai auditorijai, man to neužtenka, kad filmas iki galo užvežtų smile
Tokį filmą tik kine žiūrėt - spec efektai daug ką duoda.. o prie kompo vietom ir "užsnūst galima", kaip pasakė kartu peržiūroj dalyvavęs asmuo big_smile

kraujo efektai ir blankios spalvos tai tikrai primine sin city ;] o siaip ten daug dalyku buvo hiperbolizuota, nes pati istorija pasakojama kaip legenda. juk raganosiai nera tokie dideli kaip ten atrode, ir kserskas galbut nera milzinas, bet istorija buvo pateikiama, kaip is pasakotojo lupu, kai pasakotojai patys nemate, sako jog kserksas buvo milzinas ir juos puole milziniski nezinomi gyvunai ir pan. labai ispudingas filmas.

46

Re: 300

Aleksandras, 22 parašė:
Martyna, 19 parašė:

Na ką... peržiūra įvyko! big_smile Šitą filmą dešimtbalėj sistemoj vertinčiau 8,5. Nesu fantastikos mėgėja, juo labiau, jeigu ta fantastika dar ir samplaikoj su istoriniais faktais.. :::a55 Kartkartėm atrodydavo viskas perspausta, bet tokio žanro filmams šitas principas, ko gero, neišvengiamas :::041
Kas įstrigo, tai personažai, ypač Kserksas. Super :::024 Įspūdingų scenelių irgi netrūko... Na ir dar smagu buvo išgirst frazių iš kažkelintos klasės vadovėlio big_smile
Kovų epizodai gal ir liuks sukalti, bet tas labiau aktualu vyriškai auditorijai, man to neužtenka, kad filmas iki galo užvežtų smile
Tokį filmą tik kine žiūrėt - spec efektai daug ką duoda.. o prie kompo vietom ir "užsnūst galima", kaip pasakė kartu peržiūroj dalyvavęs asmuo big_smile

kraujo efektai ir blankios spalvos tai tikrai primine cin city ;] o siaip ten daug dalyku buvo hiperbolizuota, nes pati istorija pasakojama kaip legenda. juk raganosiai nera tokie dideli kaip ten atrode, ir kserskas galbut nera milzinas, bet istorija buvo pateikiama, kaip is pasakotojo lupu, kai pasakotojai patys nemate, sako jog kserksas buvo milzinas ir juos puole milziniski nezinomi gyvunai ir pan. labai ispudingas filmas.

Dar prisiminiau vieną nereikšmingą detalę apie tuos kraujo "efektus"... kad ir kaip spartiečiai galabijo tuos persus, kad ir kiek kraujo aplink taškėsi, neteko jiems išsikruvinti anei kiek smile tai štai kokie nepaprasti vyrai buvo: priešo kraujui nelemta buvo juos pasiekti! big_smile) taaaip... legenda.. smile

47

Re: 300

Ispudzio filmas.. Jis isliko iki siol!

48

Re: 300

Martyna, 19 parašė:
Aleksandras, 22 parašė:
Martyna, 19 parašė:

...

...

Dar prisiminiau vieną nereikšmingą detalę apie tuos kraujo "efektus"... kad ir kaip spartiečiai galabijo tuos persus, kad ir kiek kraujo aplink taškėsi, neteko jiems išsikruvinti anei kiek smile tai štai kokie nepaprasti vyrai buvo: priešo kraujui nelemta buvo juos pasiekti! big_smile) taaaip... legenda.. smile

kraujas istirpdavo ore, jei nepastebejai ;] tu per daug isputi si reikala. cia visai nesvarbu kraujas, nesvarbu tas issitepliojimas ir nesvarbu realybes atitikimas. svarbu pati legenda.. didingumas.. na.. ne visiem suprast..

49

Re: 300

man tai patiko  kad ir nerealiai kaip kiti sako kad padaryta, bet tas hiperbolizavimas man patiko... juk jis visa ispudi ir sudaro... filmai kurie sukurti pagal legendas dazniausiai buna liux wink bet ciaq tik mano nuomone wink

50

Re: 300

Taaip, manęs turbūt pernelyg nežavi tos legendos. Nors... jei būtų sukurtas koks nors filmas apie tarkim popiežę Joaną, tai lėkčiau žiūrėt. Legendinės moterys - va kur smagybė.

51

Re: 300

mano manymu tai tikrai ispudingas ir labai idomus filmas:::614

52

Re: 300

Tikrai neeilinis filmas parodantis ka reiskia Pure Power wink

53

Re: 300

man patiko sis filmukas tik galejo dramatizmo dar ipinti

54

Re: 300

filmas liuks... smile  maciau dar per mtv apie sio filmo kurima.. tai gan juokingai ten wiskas atrode... bet turint galwoj rezultata...man patiko..

55

Re: 300

filmas nuvyles labai... tik tiek tegaliu pasakyt

56

Re: 300

Man tai patiko, bet kazkaip ne iki galo... Geresniais skaitau Gladiatorius, Sparta, Troja ar Makedonieti...

57

Re: 300

Filmas paliko dvejopą įspūdį. Ir patiko ir nepatiko. Ko gero labiausiai patikęs dalykas tai pati istoriją, o labiausiai nepatikęs tai švelniai kiek perdėti spec. efektai. Nuo kiekvieno kirčio kardu ar ieties smeigimo i visas puses taškosi koks litras kraujo, kuris skrieja ratu per 1,5 meto nuo aukos smile Net kruviniausiuose kompiuteriniuose žaidimuose taip netykšta kraujas kaip per šitą filmą smile  Pagal kraujo kiekius šis filmas primena kažkiek Takeši Kitanos filmą "Zatoiči" smile

58

Re: 300

oooo zatoici filmas geras big_smile maciau
bet deje oficialiai pirma vieta pagal kraujo kieki paima "fredy VS jason x" nepatariu ziuret slamstas, tik kad kraujuje viskas plaukia

59

Re: 300

Arunas, 21 parašė:

oooo zatoici filmas geras big_smile maciau
bet deje oficialiai pirma vieta pagal kraujo kieki paima "fredy VS jason x" nepatariu ziuret slamstas, tik kad kraujuje viskas plaukia

Turiu ta filma :::036 slamstas

60

Re: 300

Suzawejo! Nors,kol nepamaciau nuomone buwo kitokia big_smile big_smile