21

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Evelina, 17 parašė:
Vilius, 17 parašė:

dabar turbut nenoreciau niekur iswykti is lt smile

o cia nebuvo tokio klausimo tu nori ar ne;)

>> tai ka Evelina tu ji deportuosi ;D

22

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

gyvenu uzsienyje(anglijoe) ir taip pat i lietuva nezadu gryzt big_smile

23

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Mano mieste, Boltone, Labai daug Lietuviu. Vien fabrike, kuriam dirbu apie 150. Mano mama skotijoje, pusbrolis Londone. O kas svarbiausia cia ziemos nera. Nekenciu sniego ir salcio!!!!!!!!
Lietuvoj uz minimuma kruopas valgyciau, o cia kaip ponas gali gyventi. Ir beje nepersidirbu.

24

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Evelina, 26 parašė:

Mano mieste, Boltone, Labai daug Lietuviu. Vien fabrike, kuriam dirbu apie 150. Mano mama skotijoje, pusbrolis Londone. O kas svarbiausia cia ziemos nera. Nekenciu sniego ir salcio!!!!!!!!
Lietuvoj uz minimuma kruopas valgyciau, o cia kaip ponas gali gyventi. Ir beje nepersidirbu.

>> ads irgi nedirbu bet kruopu tikrai nevalgau :-) :? tai kaip cia yra ?

25

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

As gyvenu Italijoi bet i Lietuva vistiek grysiu net jei ten nera dardo,nera jau ir to namo labi gero,nera tikru geru draugu,nera labai daug geru zmoniu.Bet yra meile krastui smile.

26

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Evelina, 17 parašė:
Dora, 18 parašė:
Evelina, 17 parašė:

Dora o tu is kur?

vat as nenoriu grizti i lietuva netgi nezinau kodel...gal delto kad prie visko pripratau taip pat ir prie mano draugu

Evelina, siuo metu Canada. Nors po bakalauro tikriausiai kraustysiuosi i kita angliskai arba vokiskai kalbancia sali Europoje.

vaziok tada jau geriau i Vokietija wink big_smile

Tikriausiai taip ir darysiu, arba Austrija. Dievinu sias salis smile Nors Kanada irgi nesiskundziu - viena graziausiu vietu planetoje smile

27

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Linas, 19 parašė:
Evelina, 26 parašė:

Mano mieste, Boltone, Labai daug Lietuviu. Vien fabrike, kuriam dirbu apie 150. Mano mama skotijoje, pusbrolis Londone. O kas svarbiausia cia ziemos nera. Nekenciu sniego ir salcio!!!!!!!!
Lietuvoj uz minimuma kruopas valgyciau, o cia kaip ponas gali gyventi. Ir beje nepersidirbu.

>> ads irgi nedirbu bet kruopu tikrai nevalgau :-) :? tai kaip cia yra ?

Turbut tavo teveliai gerai uzdirba. Man ne taip pasiseke tai tenka paciai suktis.

28

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

as tai visai negaleciau gyventi kokioje nors  europos salyje pvz. anglyja, airija. mane tiesiog zudo visokie arabai, marokieciai na vienu zodziu musulmonai

29

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Lina, 25 parašė:

as tai visai negaleciau gyventi kokioje nors  europos salyje pvz. anglyja, airija. mane tiesiog zudo visokie arabai, marokieciai na vienu zodziu musulmonai

Del sito nesigincysiu. Man jie is pradziu depresija vare. Bet ismokau ju nematyti. Be to yra miestu ir rajonu kur tu taip vadinamu babaju nera. Beje, su jais gi gyventi nereikia ir bendrauti nieks nevercia. O Lietuvoje ju irgi daugeja. Taip,kad...

30

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Evelina, 26 parašė:
Linas, 19 parašė:
Evelina, 26 parašė:

Mano mieste, Boltone, Labai daug Lietuviu. Vien fabrike, kuriam dirbu apie 150. Mano mama skotijoje, pusbrolis Londone. O kas svarbiausia cia ziemos nera. Nekenciu sniego ir salcio!!!!!!!!
Lietuvoj uz minimuma kruopas valgyciau, o cia kaip ponas gali gyventi. Ir beje nepersidirbu.

>> ads irgi nedirbu bet kruopu tikrai nevalgau :-) :? tai kaip cia yra ?

Turbut tavo teveliai gerai uzdirba. Man ne taip pasiseke tai tenka paciai suktis.

>> na as irgi i gyvenima tik pats akbinuosi nes Teveliai jau abu palaidoti..

31

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Labai gaila, Linai, Kad tau taip nutiko. Bet ka padarysi, toks tas gyvenimas. O tu i uzsieni neplanuoji?

32

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Evelina, 26 parašė:

Labai gaila, Linai, Kad tau taip nutiko. Bet ka padarysi, toks tas gyvenimas. O tu i uzsieni neplanuoji?

na gaila negaila bet man nuo to geriau nebus .. ir jei sedesiu ir arsaras liesiu.. na sunkoka bet ka zn jei vaziuosiu tik bustui uzsidirbti nes db tai su sese dalinames.. o siaip tai reikia issilavinima igyti ir cia prasimusti o ne i uzsieni lekti mano tokia pozicija smile

33

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Dora, 18 parašė:
Evelina, 17 parašė:
Dora, 18 parašė:
Evelina, 17 parašė:

Dora o tu is kur?

vat as nenoriu grizti i lietuva netgi nezinau kodel...gal delto kad prie visko pripratau taip pat ir prie mano draugu

Evelina, siuo metu Canada. Nors po bakalauro tikriausiai kraustysiuosi i kita angliskai arba vokiskai kalbancia sali Europoje.

vaziok tada jau geriau i Vokietija wink big_smile

Tikriausiai taip ir darysiu, arba Austrija. Dievinu sias salis smile Nors Kanada irgi nesiskundziu - viena graziausiu vietu planetoje smile

nu tada lauksiu lauksiu:)

O siaip as tai netgi bijociau gryzti i lietuva nes ten labai daug vagiu...ir pan... baisu man butu ten aisku nesakau kad cia visi svientoliai... bet bent jau netaip daug...va mano brolis gyvena vilniuje ir jam is kiemo (kiemas su tvora) sudauze masina ir pasieme ten kazka...tai va gyvenk vilniuje...jokios tvoros nepades...

34

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Evelina, 17 parašė:
Dora, 18 parašė:
Evelina, 17 parašė:
Dora, 18 parašė:
Evelina, 17 parašė:

Dora o tu is kur?

vat as nenoriu grizti i lietuva netgi nezinau kodel...gal delto kad prie visko pripratau taip pat ir prie mano draugu

Evelina, siuo metu Canada. Nors po bakalauro tikriausiai kraustysiuosi i kita angliskai arba vokiskai kalbancia sali Europoje.

vaziok tada jau geriau i Vokietija wink big_smile

Tikriausiai taip ir darysiu, arba Austrija. Dievinu sias salis smile Nors Kanada irgi nesiskundziu - viena graziausiu vietu planetoje smile

nu tada lauksiu lauksiu:)

O siaip as tai netgi bijociau gryzti i lietuva nes ten labai daug vagiu...ir pan... baisu man butu ten aisku nesakau kad cia visi svientoliai... bet bent jau netaip daug...va mano brolis gyvena vilniuje ir jam is kiemo (kiemas su tvora) sudauze masina ir pasieme ten kazka...tai va gyvenk vilniuje...jokios tvoros nepades...

>>>>>>>>>>>>
na del tu vagiu tai ne tik lietuvoje ju yra kaip jau sakei wink
> o el tu tvoru tai jo pasistatyk tvora aplink nama ir dar signalizacija pasijung ir suni pasileisk tada gal ka nors apsaugosi bet jei vogs tai pavogs visvien... neutral

35

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Linas, 19 parašė:
Evelina, 17 parašė:
Dora, 18 parašė:
Evelina, 17 parašė:
Dora, 18 parašė:
Evelina, 17 parašė:

Dora o tu is kur?

vat as nenoriu grizti i lietuva netgi nezinau kodel...gal delto kad prie visko pripratau taip pat ir prie mano draugu

Evelina, siuo metu Canada. Nors po bakalauro tikriausiai kraustysiuosi i kita angliskai arba vokiskai kalbancia sali Europoje.

vaziok tada jau geriau i Vokietija wink big_smile

Tikriausiai taip ir darysiu, arba Austrija. Dievinu sias salis smile Nors Kanada irgi nesiskundziu - viena graziausiu vietu planetoje smile

nu tada lauksiu lauksiu:)

O siaip as tai netgi bijociau gryzti i lietuva nes ten labai daug vagiu...ir pan... baisu man butu ten aisku nesakau kad cia visi svientoliai... bet bent jau netaip daug...va mano brolis gyvena vilniuje ir jam is kiemo (kiemas su tvora) sudauze masina ir pasieme ten kazka...tai va gyvenk vilniuje...jokios tvoros nepades...

>>>>>>>>>>>>
na del tu vagiu tai ne tik lietuvoje ju yra kaip jau sakei wink
> o el tu tvoru tai jo pasistatyk tvora aplink nama ir dar signalizacija pasijung ir suni pasileisk tada gal ka nors apsaugosi bet jei vogs tai pavogs visvien... neutral

nu jo siaip tai tiesa jei reikes tai pavogs...nesvarbu kur, nesvarbu kaip...:)
ir aisku nepasislepsi niekur...bet kai yra dar kolkas vietos kur tai nelabai daznai atsitinka, tai man tokios vietos arciau prie sirdies:)

36

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

tiesa, labai sunku yra gryzti is uzsienio i Lietuva gyventi toliau:) ipranti kad ten zmones geresni ir gyvenimo tempas kitoks smile jeigu yra galimybe gyventi geriau tai kodelgi nevaziuoti is Lietuvos... smile

37

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Niekada nesakyk niekada smile Kai vaikas budamas isvaziuoji is Lietuvos yra siek tiek kitaip, taciau kai suauges zmogus, didziaja savo gyvenimo dali pragyvenes Lietuvoje isvyksta svetur, daugelis po kazkiek metu visgi nori sugrizti.

38

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Ruta, 27 parašė:

Niekada nesakyk niekada smile Kai vaikas budamas isvaziuoji is Lietuvos yra siek tiek kitaip, taciau kai suauges zmogus, didziaja savo gyvenimo dali pragyvenes Lietuvoje isvyksta svetur, daugelis po kazkiek metu visgi nori sugrizti.

Lietuvoje tik 22 metus pragyvenau. Tikiuosi tai ne didzioji mano gyvenimo dalis. Kadangi cia istekesiu, cia planuojam vaikus auginti tai turbut cia ir liksiu. Vaikai tai, galima sakyti, anglai bus. Tai ko man i ta Lietuva.

39

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Evelina, 17 parašė:
Dora, 18 parašė:
Evelina, 17 parašė:
Dora, 18 parašė:
Evelina, 17 parašė:

Dora o tu is kur?

vat as nenoriu grizti i lietuva netgi nezinau kodel...gal delto kad prie visko pripratau taip pat ir prie mano draugu

Evelina, siuo metu Canada. Nors po bakalauro tikriausiai kraustysiuosi i kita angliskai arba vokiskai kalbancia sali Europoje.

vaziok tada jau geriau i Vokietija wink big_smile

Tikriausiai taip ir darysiu, arba Austrija. Dievinu sias salis smile Nors Kanada irgi nesiskundziu - viena graziausiu vietu planetoje smile

nu tada lauksiu lauksiu:)

O siaip as tai netgi bijociau gryzti i lietuva nes ten labai daug vagiu...ir pan... baisu man butu ten aisku nesakau kad cia visi svientoliai... bet bent jau netaip daug...va mano brolis gyvena vilniuje ir jam is kiemo (kiemas su tvora) sudauze masina ir pasieme ten kazka...tai va gyvenk vilniuje...jokios tvoros nepades...

As tau klevu sirupo lauktuvem atvesiu wink
O del vagysciu Lietuvoj tai pritariu. Prisimenu buvo i buta Lietuvoj isilauze. O i troleibusa ilipus reikedavo sedeti tase apsikabinus. Cia aisku irgi visko buna, bet dauguma zmoniu net duru nerakina.

40

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

na paskaičius jūsų komentarus man keli klausimai kyla - kokiose landynėse jūs gyvenot Lietuvoj? panašu, kad jūs Lietuvoj neturėjot jokių draugų ir išvis neturėjot ką veikt. Tai sakyčiau, gal Lietuvai labai pasisekė, kad jūs iš jos išvažiavot... :::833
Teko gyvent ir Europoj ir Amerikoj - nepasakyčiau, kad dievinu tą laiką. Europoj dar žmonės normalesni, bet Amerikoj... Iš pradžių tas bukumas juokina, paskui jau nervuoja. Bendrauja tik labai paviršutiniškai - nepasakyčiau, kad pavyko surasti nors vieną žmogų, su kuriuos sietų stipresnė draugystė - šilčiausi ryšiai ne su vietiniais, o su tokiais pat atvykėliais - iš Japonijos, Bahreino, Olandijos, Italijos ir pan. Iš kur tas kaifas gyvenimo svetur? niekaip nepajėgiu suprasti...
Lietuvoj turiu darbą, butą, giminių, draugų - metukų man jau sočiai - manęs nė karto neapvogė, neužpuolė, o kad kelis kartus kokia bobutė pensininkė paburnojo - tai čia jos asmeninė problema, o ne visos Lietuvos kaltė... smile