61

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

tai pat moterys dazo sienas uzdirba apie 3000 lt ,dazai skiedzemi seis laikais vandeniu ,nekenksmingi,dar spakliuoja ir tt.. uzsieni gamyklose irgi nepyragai dar sunkiau,o pragivenimas brangus ir ne vienas tusciom gryzo.isimtis jai pavyksta uzlipt karjieros laiptais

62

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Evelina, 26 пишет:

Nesitikejau, kad mano tema sukels toki inirsi ir pradesim vienas kita izeidineti. As ne smeizto laukiau o bendraminciu, bet ka padarysi. Pastebejau, kad butent tie kurie Lietuvoje gyvena isreiskia pikciausias mintis. Gerai buti patriotu, bet kam taip pykti ant tu kurie svetur laime rado. Jei tikrai butumet tokie laimingi ir gyvenimu patenkinti kaip sakot, tai palinketumet emigrantams laimes. O dabar visokiais zodziais isdirbat.
Laimingi zmones tokiais zodziais nesimeto.
As nekeikiu savo salies, nei kitu valstybiu. Tiesiog man gera kur dabar esu ir nenoriu is cia niekur vaziuoti.
O Lietuvoje, sprendziant is kai kuriu pasisakymu, labai daug pikciurnu gyvena.
Pralinksmekit ir bukit geresni vieni kitiems. Gyvenimas tik vienas duotas.

zinai, man irgi nepatinka tas karas. ir negalima sakyti kad tik tie kurie liko lt yra pikti, paskaityt komentarus, kuriuose varoma ant lietuvos, politikos, likusiu cia tautieciu...argi taip apie savo sali gali sneketi patriotas? abi puses kaltos. man atrodo, kad is tikruju mes esam be proto pasiilge emigravusiu seimos nariu, draugu, o jus - likusiu lietuvoj, todel labai greitai kyla pyktis ir nepasitenkinimas tokia situacija. nu cia tiesiog mano nuomone.

63

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

lietuvoj geriausiai ir ner cia ka ir ko:) patikekit!!!

64

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Gintautas, 24 пишет:

kas antras statybininkas 5000 lt imen pasidaro lietuvoj.ner ko bodziotis po uzsieni


Na as gi statybininku nedirbsiu. Ir siaip ne visi lietuviai statybininkai.

65

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

as Anlijoje esu nepilnai metus. gyvenu su savo vyru. mes abudu Lietuvoje nematome jokiu perspektyvu jaunai seimai.todel apie gryzima tikrai negalvojeme.

66

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Labai ziaurus temos pavadinimas... nereikia issizadet tos Lietuvos, vis delto ten gimem ir augom. kiekvieno pasirinkimas kurioj sali gyvent.  man pavyzdziui labai smagu, ten grizt atostogu, susitikt senus draugus ir gimines...:::858

67

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Man irgi smagu ten paatostogauti ir gimines aplankyti. Bet tik tiek. As i lietuva dabar ziuriu kaip i uzsieni. O Anglija jau pasidare mano namais.

68

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

As ir nenoriu grist i lietuva noreciau tik draugus aplankyti nedaugiau

69

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Gyvenimas svetur issklaido nereikalingas iliuzijas , kad esama geru ir blogu saliu. Visur savos problemos ir zmoniu dramos. Laimingi yra tie, kurie vienodai ilgisi ir tevynes, ir kitu saliu bei kulturu, kurias jie jau pazista... wink

70

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

jau Uk gyvenu 12 metu manau lietuvoje nebepritapciau, bet kokia tai nostalgija yra grizti, bet nemanau kad tai protinga...gerai ir anglijoje tik nuobodu pasidaro kartais bet galim sakyt kad cia antieji namai.

71

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

mano draugelis buvo anglijoj tai kazkodel sake daugiau ten nevarys.klimatas geresnis tusintis pigiau pas mus ir anglijoj jis nieko nesutaupe

72

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

susideda toks ispudis kad lietuviai kurie izeidinieja negali del kokiu nors priezasciu isvikti ir pavydi,jei butu atvirksciai neizeidinietu,gyventi uzsienyje tai ne pasaka,sunku ir cia.o kas pragyvena daug laiko tai neverta jau gryzti i lietuva...

73

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Uzsienis uzsienis ir dar karta uzsienis....Ar ne manot kad jau ir taip lietuvoje mazuma...
Ka man daryti kaip mano tevai jau daug metu atskirai gyvena...Mamyte gyven alietuvoje o tevas jau seniai isvykes i norvegija gyventi su visam...tai man jau kaip ir nera koks uzsienis,paprasciausiai turiu du namus...Bet tik viena pasakysiu,pragyvenau Norvegijoje 2metus,galejau cia studijuoti,nes juk turtingiausia pasaulio salis,gyvenciau kaip inkstas taukuose,bet nenoriu,as galiu cia atvykti pailseti ir kazkiek padirbeti,kad neleisti tusciai laiko....Vistiek renkuosi Lietuva...Taip pat puse 5men praleidau Londone negaliu priprasti,nors as isvis mazai draugu turiu,o Londone isvis ju neturejau kol nepradejau dirbti,bet man nepatinka,tie juodziai babajai,viskas ...galiu pasakyti gimiau ir augau Lietuvoje,tad ir mano vaikai cia bus....

74

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

pfft ! nesupyikit ant manes tie kurie lietuvoj gyvena bet lietuva bomzynas.. tjp tikraj pasirodytu uzsienieciams.. ir tiems kurie daugiau negu kokius metus gyvena uzsienyje.. as gyvenu anglijoj jau 2 su biski metus ,kai isvaziavau keikiau tewus kam jie mane ten isweze o dbr laminga.
betwistiek norejos parwaziuot ten paatostogaut,wa pries kelias dienas dbr tegrizau ,buwau 3 sawajtem o kox nuobodmas.. baaa zmones irgi kazkokie liaupiai atrodo,surauktajs wejdas ****... nuu daugeli.. anglijoj nepratus prie tokiu ... nu wa .. pabuwau 3 sawates ir neiskenciau kada jau atgal waziuosiu...krc.. cia ilgaj galeciau sneket.. ten jau nebegrizciau..

75

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

as cia apie atostogas lietuvoj snekejau beje

76

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

hm.. siaip as esu gyvenes londone, ir atvirai pasakius - gailiuosi kad gryzau.. ten su zmogum kitaip elgiasi nei lt.. plius, aisku, finansai - lietuvoj uz 1000 lt nuomuojantis buta ir ne studentui praktiskai neimanoma normaliai gyvent (jau daugiau nei metai, maitinuos koldunais ir makaronais, nes tai pigiausia).. o ten kai gyvenau, nei as darbe plesiaus, nei ka, gyvenau ir pinigus leidau savo malonumui, ir per 5 men 1000 svaru lietuvon parsiveziau netaupydamas nieko.. tiesiog uzsienyje su tenykstemis algomis yra daug lengviau pragyvent, negu cia, lietuvoje.. ir tarkim, dabar pats mastau dveju metu begyje iskeliaut atgal, i uk, tik jau sikart ilgam...

77

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Lietuvių srautai ÄÆ AnglijÄ… mažėja Nu vo kaimiečiai jau iš Lietuvos išvažiavo smile

78

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Tautvydas, 21 пишет:

Lietuvių srautai ÄÆ AnglijÄ… mažėja Nu vo kaimiečiai jau iš Lietuvos išvažiavo smile

tiksliai! :::833

79

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Tomas, 24 пишет:

As gyvenu Italijoi bet i Lietuva vistiek grysiu net jei ten nera dardo,nera jau ir to namo labi gero,nera tikru geru draugu,nera labai daug geru zmoniu.Bet yra meile krastui smile.

kokiam mieste gyveni italijo.............nes as gyvenu milane............oi koks patriotas zadi i lietuva grizti..........as cia jau 7m............ir manes net su kuolu neisvarys is sios salies man cia juodai patinka..........pinigu galima uzsidirbti visur bet siltu ir maloniu zmoniu ne..........:::521:::521:::521:::d91

80

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

cia jus tauvydai ir diva,pasirodet,kaip tikri du kaimieciai,jauciasi jusu intelektualumas is toli..........