81

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Austėja, 32 parašė:

cia jus tauvydai ir diva,pasirodet,kaip tikri du kaimieciai,jauciasi jusu intelektualumas is toli..........

o negi ne tiesa ? nuosirdziai sau pasakyk, vat argi jie ne tiesa pasake ?

82

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Aleksandras, 22 parašė:
Austėja, 32 parašė:

cia jus tauvydai ir diva,pasirodet,kaip tikri du kaimieciai,jauciasi jusu intelektualumas is toli..........

o negi ne tiesa ? nuosirdziai sau pasakyk, vat argi jie ne tiesa pasake ?

Pasirodo, Aleksandrai, Austėja net neabejoja, kad prestižinėse darbo vietose užsienyje braškes, pomidorus ir mandarinus skina, statybose plytas nešioja tik patys iškiliausi mūsų tautos atstovai! O va Lietuvoje - į kurią jie niekada negrįš - geriau jau tvartely su babajais gyvens bet užsieny - tai liko vien tik visokie neintelektualūs kaimiečiai... :::047

83

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

zodziu sios visos temos neturi pabaigos,nes kur ka paskaitai,kas isvaziave,tai tie  kaimieciai,lietuva tik issivale nuo visokiu nusikalteliu,dar nezinia nuo ko.siaip temose as niekad zmoniu neuzgaulioju,nes tai ne mano poziuris,skirstyt zmones,o beto kaimieciai irgi zmones,ar ne tiesa?Man kaip tik jusu "miestieciai",pavadinsiu jus si karta taip,akiratis labai siauras,kadangi jus zinote tik pomidorus,braskes,mandarinus ir statybas?!as zinau daugiau specialybiu,kurias galima dirbti paciam uzsienyje.taip,as jau beveik 11m vokietijoje gyvenu,bet dar tokio zmoniu poziurio,i isvaziavusius,niekad negirdejau ir nemaciau,tas tikrai liudina.gi kiekvienas zmogus laisvas,ir jis gyvena kur jam geriau,maloniau.as pati niekad neissizadu lietuvos,nes nieko nezinai,kas gali buti,ir niekad nesakau,negrysiu i ja,diva kita karta paskaityk kas ka paraso,tada komentuok.o jei forumuose jus susirenkat tik,kad pasilazdavot,kiekvienas parodot savo tikraji veida.sekmes visiems.

84

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

P.S Tiesa,diva,kokia tautybe babajai?kazkaip niekad neteko girdet babanija,ar kaip cia ji vadinasi????Gal man zemelapy atsiversti?manai rasiu?

85

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Austėja, 32 parašė:

P.S Tiesa,diva,kokia tautybe babajai?kazkaip niekad neteko girdet babanija,ar kaip cia ji vadinasi????Gal man zemelapy atsiversti?manai rasiu?

Austeja.. na kam taip maziuliuotis :? pati zn kad babajai tai tipo ale turkai ir kiti artimuju rytu zmogai...

86

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

ne nezinau,forumuose tik skaitau apie babajus,tai sakau,gal kokia nauja rusis?o gal jau  ir vokiecius pradejo jais vadinti?juk lietuviai tokie nenuspejami........

87

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Austėja, 32 parašė:

ne nezinau,forumuose tik skaitau apie babajus,tai sakau,gal kokia nauja rusis?o gal jau  ir vokiecius pradejo jais vadinti?juk lietuviai tokie nenuspejami........

na gi pati zn kad babajais vadinamie tamsaus gymio zmones wink ir siaip daugiausia musulmonai wink
>>> todel nereikia cia piktintis nes ne kas kitras o jus mieli iseiviai pradejote juos taip vadinti wink

88

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

kas del karjeros tai daugelis mano pazystamu kyla laiptais anglijoj lengviau nei lietuvoj ypac financinkai(buhalteriai)bet kitu nesuprantu kurie baige univerus renka ten darzoves.issilavinimas turbut dar nreiskia proto

89

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Gintautas, 25 parašė:

kas del karjeros tai daugelis mano pazystamu kyla laiptais anglijoj lengviau nei lietuvoj ypac financinkai(buhalteriai)bet kitu nesuprantu kurie baige univerus renka ten darzoves.issilavinimas turbut dar nreiskia proto

Gintautai wink va butent issilavinimas proto neprideda tik ziniu wink

90

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Austėja, 32 parašė:

zodziu sios visos temos neturi pabaigos,nes kur ka paskaitai,kas isvaziave,tai tie  kaimieciai,lietuva tik issivale nuo visokiu nusikalteliu,dar nezinia nuo ko.siaip temose as niekad zmoniu neuzgaulioju,nes tai ne mano poziuris,skirstyt zmones,o beto kaimieciai irgi zmones,ar ne tiesa?Man kaip tik jusu "miestieciai",pavadinsiu jus si karta taip,akiratis labai siauras,kadangi jus zinote tik pomidorus,braskes,mandarinus ir statybas?!as zinau daugiau specialybiu,kurias galima dirbti paciam uzsienyje.taip,as jau beveik 11m vokietijoje gyvenu,bet dar tokio zmoniu poziurio,i isvaziavusius,niekad negirdejau ir nemaciau,tas tikrai liudina.gi kiekvienas zmogus laisvas,ir jis gyvena kur jam geriau,maloniau.as pati niekad neissizadu lietuvos,nes nieko nezinai,kas gali buti,ir niekad nesakau,negrysiu i ja,diva kita karta paskaityk kas ka paraso,tada komentuok.o jei forumuose jus susirenkat tik,kad pasilazdavot,kiekvienas parodot savo tikraji veida.sekmes visiems.

neabejoju, Austėja, kad tu beveik 11 m gyvendama Vokietijoj, geriau už mane gyvenančią Lietuvoj žinai, kas iš Lietuvos išvažiuoja... užtenka pasižiūrėt oro uoste, kokius keleivius įlaipina į Londono arba Dublino reisus... Kaip pakomentavo viena mano pažįstama: "kai kuriais atvejais tai net ne kaimas - o vienkiemis, ir labai toli nuo civilizacijos"... Teko man bendraut su išeiviais ir Amerikoj, ir Anglijoj, ir toj pačioj Vokietijoj. Požiūris į likusius Lietuvoj labai jau įvairus - bet teigiamo požiūrio super mažai. O beje tarp tų pačių išeivių - ir garsiai per laikraščius nuskambančios žiaurių žmogžudysčių bylos, prekyba narkotikais ir žmonėmis, prostitucija... Visa tai yra, Austėja. Ir nereikia asmeniškai sau prisitaikyt kiekvieno posto, nes kaip supratau labiausiai įsižeidei, kad čia mes tave kaimiete išvadinom - o mes gi visai ne apie tave kalbėjom.... Ir nereikia užsiciklint - visur yra savų pliusų ir savų minusų... Nereikia taip jau vaidint herojų - kaip čia mums gerai, mes tai niekada į tą Lietuvą daugiau nė nepažiūrėsim...  va čia tai tikrai siaurokas požiūris. juk didžiausia dalis emigrantų iš Lietuvos būtent be jokio išsilavinimo ir dažniausiai iš kaimo vietovių, kur sudėtingiausia gauti darbo... pavienės išimtys tik patvirtina taisyklę...  ir dar, beje, aš viena iš nedaugelio šiame forume perskaitančių visus postus ir tik tada komentuojančių... :::920

91

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Austėja, 32 parašė:

P.S Tiesa,diva,kokia tautybe babajai?kazkaip niekad neteko girdet babanija,ar kaip cia ji vadinasi????Gal man zemelapy atsiversti?manai rasiu?

Dėkui Linui, kuris labai protingai jau atsakė į tavo ironiją... apie babajų tautybę aš asmeniškai išgirdau iš pažįstamos, kuri jau bene 10 metų gyvena Londone... :::305 ir iš pradžių neiškart susiorientavau, kurioj žemėlapio vietoj jų ieškot... :::044

92

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

diva,ne s neisizeidziau,juk del vieno zodio,jei pradesi issizeisti,sveikata sutriks:::045,as ja saugau.mane tik piktina tai,kad lietuvoje gyvenanciu zmoniu poziuris i isvaziavusius nekoks,kaip jus ir sakot,kad tik kaimieciai isvaziave.kiek man teko sutikti cia gyvenanciu lietuviu,nors pasakysiu teisybe,nedaug as ju sutikau,tikrai ir is didmiesciu, ir su issilavinimais,bei besimokinanciais cia.tad manau,kad is didmiesciu yra taippat daug isvyke.nezinau kokia situacija airijoje,ar anglijoje,bet nustokit vieni ant kitu varyt.kaip ir sakiau,kam kur geriau,egul ten ir gyvena.isvis manau,kad si tema be galo,be krasto.....
o kas liecia babajus,nezinau,vokietijoje tu saliu zmoniu nevadina babajais,vadina schwarzkopf(juodagalviais),o lietuvius,dazniausiai vis dar rusais,bet gl jie ir teisus,juk dar dauguma gyvena kitokiu poziuriu,kurio niekad neissizades,jokios tolerencijos niekam,nieko.
dar daug vandens nutekes,kol  lietuviai prades mastyt europietiskai.
geros dienos visiems.

93

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Pritariu Austejai visu 100%.Vejei ,kad cia tik atmatos is Lietuvos.Kaip tik atvirksciai>protingi ir issilavine zmones kuo toliau n=is tokios valstybes.Liko vaikai,pensininkai ir ...gaila-alkoholikai.Kai gryztu i Lietuva-siaubas apima paziurejus i likusiu zmoniu kontingenta...Tikrai nieko nenoriu izeisti.Tik niekaip negaliu suprasti ten likusiu zmoniu neigiamo poziurio i mus isvykusius.

94

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

man tai juokingi tie, kurie isvaziuoja. jie ten tokius sudinus darbus dirba, kur Lietuvoje i juos net neziuretu, gauna kaip ir mes cia, tik jie tuos pinigus vercia mintyse i litus ir isivaizduoja, kad milionieriai yra. tik vienas kitas uzsuka savo bizniuka ar prasimusa i normalesni darba. jei dirbti uzsienyje, tik trumpam, kad susitaupius pinigu parvezti juos i LT ir cia kazka mastyti. bet dauguma neistengia ju susitaupyti ten isleidzia, tai taip niekad ir negrizta i LT, nebent trumpam atostoginiu pataskyti ir "biedniem" tautieciam parodyti, kad turtuoliais tapo.
nieko nesmerkiu, bet pabukit patriotais.

95

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

As patrijotas big_smile isvariau vien delto nes reikejo praimust biski. pabuvau metus. Kaip sakant uzsikonservavau. Leidau bapkes tik ant maisto ir mokesciu. parsivezaiu nu kaip per 11 men tai dafiga palyginus. Galiu ir nauja masina pasiimt is salono be problemu. bet fak. Ten man nepatiko, durna xultura, durni zmones, slyksti gamta .......... (As gi gamtos vaikis big_smile big_smile)

Tai vo, nereik ant visu taip saukti, bet pasilikti jei tektu visam gyvenimui tenais, tai iskart apsizliumciau big_smile

96

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Man atrodo visi cia pucia labai dideli burbula is nieko. Tai yra kiekvieno asmeninis reikalas kur jiems geriau ir kiti neturi teises sakyti, kad tu toks ar anoks, kad isvaziavai. Zinoma, kiti gincijasi, kad ne patriotai kas isvaziuoja, taciau manau tie pasilike tikrai ne didesni patriotai. Lietuvoje patriotizmas pasireiskia du kartus per metus - sausio 13, ir kovo 11, plius dar tais retais atvejais kai lietuviai zaidzia krepsini Eurolygoje ar Olimpinese... Taigi manau visi kurie taip linke i kitus pirstais badyti pirma turetu pasiziureti i save.

97

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

tema uzhdarom ?

98

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Nenusisnekekit. Koks skirtumas kur gyveni. Svarbu kad patiktu gyventi. Uzsimanysiu grisiu i Lietuva, ne, tai pasiliksiu ten kur esu.  Laisvu saliu laisvi zmones.
   Gyvenu lygiai taip pat kaip gyvenau Lietuvoje. Skirtumas tas, jog UK pazengusi toliau nei Lietuva. O tai atveria daug platesnes galimybes. Gali bandyti ir eksperimentuoti. Nepasiseks, neliksi ant ledo, darba visada susirasi, kad ir koki.

99

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

yra skirtumas kur gyventi,tu susikursi savo kampeli priprasi ir reiks palikt. Skaudu ir gaila.

100

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

o as jau beveik 4 metus gyvenu vokietijoje...ir taip pat man butu dabar sunku lietuvoja gyventi...siaip tai netgi neisivaizdoju kaip...[/quote]


siaip pritariu jums abejoms, as gyvenu vokietijoje jau kury laika ir tikrai cia puiku. gyvenu netoli bodensee ezero cia tikrai grazu o ypac kai vakare sedi su panele prie kranti ir kai matai sviesas sveicarijoje labai grazus vaizdas...as noriu savo seima taip pat sukurti cia cia is tiesu labau grazu (neskaitant to kad greitai reikes cia vokietijoje leidimo net ir nusisikti del hartz fier istatymo) bet siaip tai viskas puiku cia daug daugiau galimybiu nei lietuvoje.....