101

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Evelina, 26 parašė:

Jau 3 metai kaip gyvenu Anglijoje ir net negalvoju gryzti i Lietuva. Nebemokeciau ten gyventi. Dabar cia mano namai, draugai ir seima noriu sukurti cia...

102

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

as jau metai anglijoj, ir tikrai nezadu gryzt, nes ziauru toj lietuwoj wiskas brangu ir pan... cia mano draugai ir jau giminiu nemazai, plius su drauge laukiu gimstancios dukreles... wisa ateiti planuojam anglijoj.. as noriu gywent o neegzistuot, todel renkuosi uzsieni.. gaila kad tenka palikti lietuwa, bet ka darysi.. gryzciau jei nebent kas leistu wisus politikus issaudyt, per kuriuos wisi bega is LT, nes jie tik sau atlyginimus skubos twarka keliasi, o kiti jiems ****.. Toks wa palyginimas:
lietuwoj jei uzdirbi 1000lt ir anglijoj jei uzdirbi 1000 swaru i men. (taip ir yra) ka lietuwoj gali sau leist nusipirkt uz 1000 lt? ogi nieko.. o cia uz 1000 swaru kuriuos uzdirbi per menesi gali nusipirkt kompa gera, dar iseitu masina kuri lietuwoj kainuotu apie kokius 5000lt... skirtumas akiwaizdus.. akimirksniu dingsta wisas patriotizmas ir pasidaro **** ant lietuwos wiskas...

103

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

as jau 9 mietus gyvienu olandijoj, norecau irvel pagiventi lietuvoi

104

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

as irgi galvoju kad nemokeciau gyventi lietuvoj..dbr visi buve draugai turi savus gyveniimus...paprasciausiai butu lbai sunku;)cia anglijoj jauciuosi laisva,turiu viska ko noriu t.t. niu viezodziu vis neapsisprendziu grizt i lt ar likti cia;)

105

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Linai , visiskai as su tavim suprantu ir sutinku :::528
As pats gyvenu Anglijoj , bet ilgam cia neuzsibusiu (tikiuosi)
Keisciausias dalykas kad tie zmones kurie spjaudo ant LT , cia Anglijoj dirba juodziausia darba .
As nedirbu tokio darbo ir alga gera , bet cia likt as nenoriu . Na nebent jei turi cia labai mylima zmogu gal truputi kitaip , as nzn....
Bet ir LT galima gyventi neka neprasciau nei cia . Tik reikia siektiek galva pasukti , bet nedaug , o is niekur nieko nei vienoje valstybeje geru pinigu nemoka .

106

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

o aš visai nenoriu į jokias anglijas. pas mane per stiprus patriotizmo jausmas big_smile gal kažkada tai pasikeis, bet.. nenorėčiau smile

107

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Teisingai Ernesta , ner cia ko :::833

108

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Evelina, 26 parašė:

Jau 3 metai kaip gyvenu Anglijoje ir net negalvoju gryzti i Lietuva. Nebemokeciau ten gyventi. Dabar cia mano namai, draugai ir seima noriu sukurti cia...

nelaimėlė, tai net siūlau nerašinėt čia ir neieškot draugų, ir nesigirt kad išdavei Lietuvą tongue

109

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

aš jau trečius metus gyvenu ir studijuoju Airijoje ir turiu viską dėl ko tūlas lietuvis aria visą gyvenimą. Čia valdžia nešika ant žmonių
P.S. Skype barakas96

110

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Lietuvoje be valdžios yra dar vienas blogas dalykas - joje per daug lietuvių.
(Lietuvis - būdv. apibūdinantis žmogų iš kurio neišgirsi malonaus žodžio, iš jo sunku sulaukti pagalbos, o išspausti šypseną jam atrodo kaip neįveikiama užduotis)
Lietuva, tai tokių neandartaliečių kraštas kuriame baisus Lietuvių kultūrinis ir dvasinis atsilikimas. Gyvenu dievo ir proto pamirštoje Airijoje, bet žmonės ten šiltesni. Net jei kas ir pasiūlytu darbą Lietuvoje už kokius 5k eurų tai vien dėl Lietuviškų surauktų fizionomijų ten nevažiuočiau. Pinigai tai dar ne viskas, turi būti ir dvasinis komfortas.

111

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

na o as esu gan pasimetusi gryzt ar negryzt i lietuvele...jau pakankamai daug laiko praleidau svedijoje ir manau kazko gryzus truktu..bet vienas dalykas ko ilgiesi tai savo artimuju cia ju niekas neatstos:(

112

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Rasvila, 25 parašė:

na o as esu gan pasimetusi gryzt ar negryzt i lietuvele...jau pakankamai daug laiko praleidau svedijoje ir manau kazko gryzus truktu..bet vienas dalykas ko ilgiesi tai savo artimuju cia ju niekas neatstos:(

tai artimuosius gali parvaziuoti aplankyti,tada buna net idomiau,labiau pasiilgsti,yra ka pasakoti,yra ka veikti,viskai kitas jausmas...gali atsipalaiduoti,o tam ir skirti namai...
as esu jau gan ilga laika italijoje ir vaziuoti i lietuva norisi tik tada kai kazkokios problemos iskyla,kai kokiu istatymu nesupranti,tada pagalvoji"o lietuvoje tai suprasciau...",bet pareina problema,taigi ir noras i lietuva!!!
na o del valiutos tai sutinku su kitais forumieciais,laaabai jauciasi tai kad ka galima sau leisti uz 1000 lt. ir uz 1000 euru.(ar kitos kokios valiutos),santykis yra akivaizdus...

113

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

gyvenau airijoj bet negrisciau niekada atgal i ten

114

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Rasvila ziurint kokios tavo galimybes gaut darba lietuvoje

115

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

sukuriau seima skotijoj turiu sunu,zmona ne lietuve, bet galvoju kada kada nors gristi, ant kai busiu pensijinio amziaus

116

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

na, siaip ir mano planuose nera ilgalaikio grizimo i LT.Nebent trumpam,aplankyti giminiu,draugu.cia lengviau pradeti savarankiska gyvenima,daug perspektyvu jaunoms seimoms ir siaip jaunimui.Aisku,tenka pripazint,kad nera cia viskas taip tobula.As ne patriote.Daug kas manes klausia,ar nemyliu savo krasto-Lietuvos,bet leiskite paklausti ar LT mus myli?kiekvienas renkasi pats kur jam geriau.myleti tevyne,vaidint patriote,bet sedet plika subine-ne man.

117

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

noriu pabekt kuo toliau nuo lt...tik kazko bijau...

118

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

jolita,tikrai nebijok.aisku,jei jau turi planu kur apsistosi,ar yra kas padetu ir t.t.bet kada galesi sugrizt.man pirma menesi cia irgi buvo nekaip,bet paskui kazkaip \prasikaliau\ smile its up to you!

119

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Jolita, 21 parašė:

noriu pabekt kuo toliau nuo lt...tik kazko bijau...

tikrai nebijok,ir bandyk,bus sunku,patikek MUMIS,bet jei nepasiduosi,tai veliaus dziaugsies...

120

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

as astuoni metai ispanijoj.. cia mano draugai, namai, darbas ir visas mano gyvenimas...  i lt niekad ir negalvojau grysti... nieko ten nepalikau....