141

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

O jus kazkada pagalvojot jeigu Kaliause aprenksime auksiniais rubais ji taps princu,bet ar pagalvojote,kad ji viduje kaip ir buvo,taip ir bebus KALIAUSE!!!

Tad visi kurie gyvenat svetur,jus gali Lietuviai tokiais palaikyti,nes juk dauguma isvykstanciu buna neidealai,bet kaip gauna pinigu,apsirengia atceit kieciau,jie jau galvoja kad kazkas pasikeite...Bet jus tik viska pradedat lyginti,bet neatsizvelgiat i tai kad jums vaikysteje ar iki tada kol buvot lt ji kazka dave ir gyvenot ir gerai...

As palaikau visus,tiek lt gyvenancius tiek svetur...Jus patys esat savo gyvenimo kalviais!

Tik baikit lyginti lietuva su kazkuo kitu..Nes lietuva tikrai yra dalyku,kuri yra tvirtesne nei uzsienis!!!
O vienas is svarbiausiu,tai yra mokslas ir issilavinimas smile



142

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Lina, na kad ne visos kaliausės išvykusios svetur save princais laiko.. o_O jei žmogus nori pasipuikuoti, tai jis ir Lietuvoje ta būtų daręs, jei būtų "auksinius rūbus" gavęs.

143

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Giedriuk pagyvenk ne tik Anglijoje,bet ir kitose salyse tada tik suprasi ka turejua omenyje...
as tiek toj anglijoje gyvenau,tiek norvegijoje,tiek lietuvoje,svedijoje ir tikrai uzteko pabuti keliu dienu airijoje,kad viska sulygintum...
Ir taip kiekvienais metais as visose salyse pagyvenu,Lietuva,Anglija,Norvegija wink

as nieko blogo tame nenorejau pasakyti,bet tai tiesa...Gal kai kas ir isizeis ir sakys kad ir lietuvoje galejo ta daryti,bet deje,jie gave pora litu daugiau iskelia sparnus lyg ereliai virs uoleto kaukazo ;D
(cia pajuokavimuj)

Bet siaip visokiu gyvenime reikia zmoniu,tiek pasikelusiu,tiek issipusciusiu,tiek paprastu ir kierkvienas renkames su kuo bendrauti...
anglija daugiau tokia megztanciu save palepinti zmogeliuku salis...
O norvegija,visi paprasti,paprastai rengesi..negaudo madu...
As norvegijoje nebijau su suplysusiomis kelnemis,ar istepliota striuke nubegti i parduotuve,nes zinau kad manes ten niekas neapsnekes,net patys Lietuviai...

Gyvenime turi buti ivairoves,tad saunu wink

Tu lietuva lygini pinigu atzvilgiu,kaip ir daugum acia rasanciu..

O as asmeniskai lietuvos nelyginu pinigu atzvilgiu..Lietuva grazi salis...Turi daug architekturiniu paminklu,misku...As i ja gryzus randu mylimus zmones,o tai svarbiuasia...Nes kol pats nepabandai saves isreiksti lietuvoje,tu negali sakyti,kad lietuva blogai,tuo labiau,kad tu pats pasirinkai kita kelia...

as kitokias vertybes vertinu gyvenime,bent siuo metu...

144

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Lyginti valstybes, kuriose gyvenai yra naturalu. Lygiai taip pat naturalu matyti ir nebijoti ivardinti skirtumus, teigiamus ir neigiamus. Jei Lietuvoje kazko truksta, kazko nera ir mes ta gauname kitur, kodel mes negalime to pasakyti? Nuo tylos faktai nedings ir padetis nepasikeis. O ju ivardinimas nereiskia, jog zmogus nemyli Lietuvos, vos ne "kratosi" jos ir panasiai. As gyvenu Londone ir man cia patinka, bet esu ir liksiu lietuve, ir tuo didziuojuosi. Taciau tai nereiskia, kad turiu meluoti, jog man tevyneje gyventi geriau nei cia.

145

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Linas, 19 parašė:

na as zinau kodel tautieciai nemoka gyuventi. pagyvene tarkim UK nes ten gauna atlyginima kas savaite ir nesukagalvos i cia lauki menesi va todel nlb daug gali sau lesiti jei esi vidutiniokas o ten ir vidutiniokai jei gyveena nlb varga mato pinigu atzvilgiu bet paskui dsuserga pinigu liga.. :}

>> as manau protingas zmogus gali ir Lietuvoj uzsidirbti..

> isvaziuoja i kokia anglija mergeles seniam subines plauna ir grize i LT vaidina carienes..
> man ir LT gerai nes cia mano gimines seima ir draugai o ten jei neturi pazistamu sedi tarp svetimu vienas tikrai nemalonus jausmas..


> nieko izeisti nenoriu tik siaip pasamprotavau savo nuomone reiskiau smile



labai idomu... o tau taip neatrodo kad su lietuvos issilavinimu kitose salyse nieko nepasieksi??? ir juolab lietuvoje labai sunku butu prasimusti be pazystamu pagalbos ... jau nekalbant kad ir tie patys auksciausieji seimo nariai is paprastu, eiliniu lietuvaiciu mokesciu namus prabangiausius pasistato ... o tas paprastas eilinis lietuvaitis nieko kito negalintys padaryti, jau horizonte matantis meslo kruva ir skurda lekia i kitas salis laimes ieskoti ir tiesiog tikisi kad jam ten labiau pasiseks ???? zinoma, gerai jeigu eisi gimes turtuoliu seimineleje, skurdo tikrai neteks matyti, o kas jeigu gimei paprastoje seimoje ... tikiesi ir lauki ... jeigu nieko nepavyko pasiekti iki 21-25 metu lietuvoje ir ateities nesimato ... sakyciau zmones labai protingai daro kad emigruoja i kitas salis del geresnio gyvenimo ....
ir dar nemanyciau kad kuris nors lietuvis nemegtu lietuvos kaip salies, gamtovaizdziai, galu gale gimtine ir pan, ir jos issizadetu tik del to... viska lemia politika, ekonomine padeti ir taip toliau ....

146

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Evelina, 26 parašė:

Jau 3 metai kaip gyvenu Anglijoje ir net negalvoju gryzti i Lietuva. Nebemokeciau ten gyventi. Dabar cia mano namai, draugai ir seima noriu sukurti cia...

Manyciau dauguma, kaip ir tu.... Isvyke i uzsieni ieskoti geresnio gyvenimo, jie ten susiranda draugus, isikuria ir tiesiog jaucia baime gryzti i LT... Taciau as pazystu zmogiuka, kuris jau beveik 10 metu gyvena Ispanijoje, butu negryzes, garantuoju, taciau visur tas pats greitai bus.... Ten taip pat nieko gero nebeliks wink

147

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Alina, 20 parašė:
Evelina, 26 parašė:

Jau 3 metai kaip gyvenu Anglijoje ir net negalvoju gryzti i Lietuva. Nebemokeciau ten gyventi. Dabar cia mano namai, draugai ir seima noriu sukurti cia...

Manyciau dauguma, kaip ir tu.... Isvyke i uzsieni ieskoti geresnio gyvenimo, jie ten susiranda draugus, isikuria ir tiesiog jaucia baime gryzti i LT... Taciau as pazystu zmogiuka, kuris jau beveik 10 metu gyvena Ispanijoje, butu negryzes, garantuoju, taciau visur tas pats greitai bus.... Ten taip pat nieko gero nebeliks wink

tai kodel grizo ? :?

p.s.: as irgi turiu suzadetine Italijoj, ir ji niekaip negrizta, ir mes niekaip negalim susituokt. Irgi negerumai... :s

148

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Auris, 20 parašė:
Alina, 20 parašė:
Evelina, 26 parašė:

Jau 3 metai kaip gyvenu Anglijoje ir net negalvoju gryzti i Lietuva. Nebemokeciau ten gyventi. Dabar cia mano namai, draugai ir seima noriu sukurti cia...

Manyciau dauguma, kaip ir tu.... Isvyke i uzsieni ieskoti geresnio gyvenimo, jie ten susiranda draugus, isikuria ir tiesiog jaucia baime gryzti i LT... Taciau as pazystu zmogiuka, kuris jau beveik 10 metu gyvena Ispanijoje, butu negryzes, garantuoju, taciau visur tas pats greitai bus.... Ten taip pat nieko gero nebeliks wink

tai kodel grizo ? :?

p.s.: as irgi turiu suzadetine Italijoj, ir ji niekaip negrizta, ir mes niekaip negalim susituokt. Irgi negerumai... :s

jau vos vos truko ir buciau patikejus :::044:::044:::044

149

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Vieninteliai zmones kuriems neturiu jokios pagarbos yra tie kurie isvaziuoja, padirba statybose baisiomis salygomis pora menesiu, o paskui gryzta ir puikuojasi kaip jie uz visus kitus geresni. Na galbut ir dar tie kurie rekia ant visu kurie isvaziuoja. Snekejau su kazkuo private nesenai, tai isvadino tokia ir anokia kai pasakiau, kad negrysiu. Nervina tie kurie bando kitiems nurodineti kaip gyventi. Turiu pakankamai geru priezasciu, kad negrysti. Taciau tai dar nereiskia kad cia sedziu ant aukso kalnu ir badau pirstus i zmones lietuvoj, kad jie "prastesni". Tiesa sakant studentams dazniausiai netgi sunkiau svetur nei Lietuvoj.

150

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

nu as irgi taip manau, todel mes su suzadetine, kuri gyvena Italijoj, ir nesipykstame, nes as gi negaliu nurodinet kaip jai gyvent ir kokius traktorius stumdyti ;D O kadangi as kantrus vaikis, tai palauksiu, kol jai ten nusibos revoliucijas kelt, ir pargrizus teiksis pagaliau normalias vestuves iskelt ! big_smile~ :H

151

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

zuriu tau depresija del tos mano italijos...tai turiu naujiena: geguzes 1 gryztu Lietuvon :::a48

152

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

grysiu i lietuva butinai, patikekit:) emigranto duona nelengva, o savoj shaly geriausia !!!

153

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Gabija, 21 parašė:

zuriu tau depresija del tos mano italijos...tai turiu naujiena: geguzes 1 gryztu Lietuvon :::a48

eeeeeeeeeeeeeei, kokios naujienos :H vaje, vaje... O i kuri Lietuvos kampeli, jei galima paklaust, mieliausioji? ;]~~

154

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Evelina, 26 parašė:

Jau 3 metai kaip gyvenu Anglijoje ir net negalvoju gryzti i Lietuva. Nebemokeciau ten gyventi. Dabar cia mano namai, draugai ir seima noriu sukurti cia...

o as nieko pries neturiu pries tuos zmones, kurie palieka  lietuva... protingai daro

155

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Auris, 20 parašė:
Gabija, 21 parašė:

zuriu tau depresija del tos mano italijos...tai turiu naujiena: geguzes 1 gryztu Lietuvon :::a48

eeeeeeeeeeeeeei, kokios naujienos :H vaje, vaje... O i kuri Lietuvos kampeli, jei galima paklaust, mieliausioji? ;]~~

pagaliau pamatei posta...:::734 ,jau galvojau taip ir nepamatysi big_smile ...grysiu i Vilniu,po to i Kauna,po to gal i Klaipeda(bet dar tikrai to nezinau),o paskui pas tevus...:::807 (mamos vaikelis big_smile )

156

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Gabija, 21 parašė:
Auris, 20 parašė:
Gabija, 21 parašė:

zuriu tau depresija del tos mano italijos...tai turiu naujiena: geguzes 1 gryztu Lietuvon :::a48

eeeeeeeeeeeeeei, kokios naujienos :H vaje, vaje... O i kuri Lietuvos kampeli, jei galima paklaust, mieliausioji? ;]~~

pagaliau pamatei posta...:::734 ,jau galvojau taip ir nepamatysi big_smile ...grysiu i Vilniu,po to i Kauna,po to gal i Klaipeda(bet dar tikrai to nezinau),o paskui pas tevus...:::807 (mamos vaikelis big_smile )

Tai i Klaipeda jei uzsuktum, mielai tau turizmo agenturos paslaugas pravesciau... big_smile) O jei ne, tai galiu ir as piligrimas gi pabuti, siais laikais tai nebeda... big_smile)

(Ech, ko tik del brangiausiosios nepadarysi? :? )

157

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Istikruju kuo toliua tuo labiau man lietuva darosi tik atostogu ir sesijos salis,kazkaip gal nebuciau is vykus 18m i Norvegija,tai dabar lietuvoje kurciau ateiti... Kazkiap man pagyvenus Londone,ten pasirode per didelis sambrustis,daug zmoniu,visur nezmoniskas judejimas,miestas pats turi graziu vietoviu,paminklu,bet as ten isbuvau tik 6 men,ne man ten gyventi... as ten sugrysiu dabar kaip turiste,o ne kaip darbo ieskantis zmogus smile
As vis del to pasirenku Norvegija,savo gyvenama vieta...Nes jua ipratau ryte atsikelus iseiti i terasa su kavos puodeliu,paziureti i nuosabiai grazius kalnus,vakare nueiti prie fiordo,matyti visur linksmus zmonis...
Nesakau,kad cia yra daug draugu,bet kaip sakoma,turek geriau kelis tikrus draugus,nei simta veidmainiu wink
Sita salis geriausiai suteikia socialines garantijas,joje zmogus dirbdamas gali sau leisti per atostogas savaitei nuskristi i Niujorka,ten apsipirkti tongue ,savaitgaliuj nuskristi i kokia prancuzija ar italija... Aplankyti Tunisa,Kreta,egipta... Nes tau valdzia duoda pakankamai,tik aisku tu turi moketi tai priimti ir prisitaikyti...
Turi tureti noro dirbti,ismokti ju kalba,o tada tau visi keliai atviri...
Tad pakolkas sakau,kad renkuosi ta sali kuri mna suteikia daugiau...
jau cia jauciuosi kaip namuose,net kaip skrendu is lt i cia sakau,vaziuoju namo... big_smile
Tik lietuva,man 5 metus gan bus artima,nes mokausi ten,tai i metus 2 menesiams sugryztu...
Aisku ten ir mamyte,kurios labai pasiilgstu...
Tad nz jeigu buciua likusi Lt gal buciau irgi gerai isikurusi,bet dabar negaliu sakyti,kad ten labai blogai,nes ten net nebandziua kazko daryti...O isvykau svetur...
Tad manau irgi nesakysiu,kad niekada negrysiu i LT,gal po keliu metu ten sedesiu,kaip ir dauguma Lietuviu... wink

158

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Bernai gali negryzti i lietuva, na o merginu gaila butu prarast, ju ir taip mazai turime.

159

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Tomas, 31 parašė:

Bernai gali negryzti i lietuva, na o merginu gaila butu prarast, ju ir taip mazai turime.

nu va,nors vienas gera zodeli ir uz mus merginas tare...o jau pradejau galvoti kad tikrai visi vyrai kiaules...:::734

160

Re: Niekada negrysiu i Lietuva.

Tomas, 31 parašė:

Bernai gali negryzti i lietuva, na o merginu gaila butu prarast, ju ir taip mazai turime.

Gryzsciau,jeigu ten atsirastu antra puse smile
Bet kaip man meileje nesiseka,tai jau net praradus vilty ant vaikinu big_smile